Doświadczenia z Blablacar

O sprawach dotyczących nie tylko Bochni
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Katerina
Częsty gość
Posty: 58
Rejestracja: piątek, 2 grudnia 2016, 15:37
Kontaktowanie:

Doświadczenia z Blablacar

Postautor: Katerina » środa, 7 grudnia 2016, 09:15

Korzystaliście kiedyś z tej usługi? W teorii wygląda to wspaniale, ale tak naprawdę nie wiadomo z kim się jedzie. Trochę tak jak autostop.

mark
Bardzo towarzyski
Posty: 464
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 13:24
Kontaktowanie:

Re: Doświadczenia z Blablacar

Postautor: mark » środa, 7 grudnia 2016, 11:45

zawsze możesz wybrać PKP, autokar, albo samolot :P

MaTTi905
Częsty gość
Posty: 36
Rejestracja: niedziela, 22 maja 2011, 11:36
Kontaktowanie:

Re: Doświadczenia z Blablacar

Postautor: MaTTi905 » środa, 7 grudnia 2016, 11:49

Ja tam zarówno jako kierowca i pasażer nie narzekam, wręcz chwale sobie że nie muszę się tluc busami

Kapustka42
Częsty gość
Posty: 78
Rejestracja: czwartek, 8 września 2016, 08:42
Kontaktowanie:

Re: Doświadczenia z Blablacar

Postautor: Kapustka42 » czwartek, 8 grudnia 2016, 10:06

Osobiście nigdy nie jechałam. teraz mam do wyboru lub właśnie blablacar. Skoro tak zachwalacie, to pewnie wybiorę opcję drugą :)

puchacz3
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 30 października 2016, 22:34
Kontaktowanie:

Re: Doświadczenia z Blablacar

Postautor: puchacz3 » sobota, 10 grudnia 2016, 12:44

Kiedyś zainteresowałem się ofertą tej firmy/użytkowników i pomyślałem, że warto skorzystać, ale jak porównałem ceny przejazdu na odcinku, o który mi chodziło i okazało się, że są zbliżone lub nawet wyższe od pociągu i choćby polskiego busa, to wybrałem pociąg...

Awatar użytkownika
hOMER
Bardzo towarzyski
Posty: 423
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 17:36
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Doświadczenia z Blablacar

Postautor: hOMER » wtorek, 13 grudnia 2016, 15:40

podczas podróży do i z berlina miełem pasażerów z blabla. sam z wa-wy tez raz wracalem będąc podwożonym i zarowno z tej jak i z tej strony mam bardzo dobre doświadczenia. W preciwieństwie do PKP etc można często zostac zgarniętym jak i podwiezionym w bardziej strategiczne miejsce niż dworzec.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy ponadlokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości