Rząd RP AD. 2015

O sprawach dotyczących nie tylko Bochni
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
podatnik
Bardzo towarzyski
Posty: 367
Rejestracja: wtorek, 17 listopada 2009, 13:13
Kontaktowanie:

Rząd RP AD. 2015

Postautor: podatnik » poniedziałek, 9 listopada 2015, 14:38


Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: Rząd RP AD. 2015

Postautor: Ukasss » poniedziałek, 9 listopada 2015, 15:09

To było do przewidzenia więc nie wiem czego Wy się spodziewaliście? Dziś cieszę się że na te "zmiany" nie glosowałem!

Gowin szefem MON. Jak widać pierwsza z obietnic PiS legła w gruzach!


Tak jak pisałem do rządu wchodzą starzy partyjniacy powtórka z rozrywki. A za cztery lata(choć pewnie sporo krócej) znowu obietnice znowu wybierzecie mniejsze zło (popis)zamiast dać szansę nowym z z nowymi pomysłami!

podatnik
Bardzo towarzyski
Posty: 367
Rejestracja: wtorek, 17 listopada 2009, 13:13
Kontaktowanie:

Re: Rząd RP AD. 2015

Postautor: podatnik » wtorek, 10 listopada 2015, 09:51


ozzie
Częsty gość
Posty: 54
Rejestracja: czwartek, 4 kwietnia 2013, 11:29
Kontaktowanie:

Re: Rząd RP AD. 2015

Postautor: ozzie » środa, 11 listopada 2015, 20:08

Wybory i po wyborach, marsz i po marszu. Tak mnie tylko zastanawia, czemu było spokojnie? Czy to brak prowokacji byłej władzy (podpalanie budek itp), czy może brak prowokacji ze strony byłej opozycji (już nie trzeba - już wygrane)?
Hmmmm......

podatnik
Bardzo towarzyski
Posty: 367
Rejestracja: wtorek, 17 listopada 2009, 13:13
Kontaktowanie:

Re: Rząd RP AD. 2015

Postautor: podatnik » poniedziałek, 30 listopada 2015, 12:28

Od przybytku głowa nie boli /ponoć tak jest/ ale czy na pewno?


Czy to te wyliczone oszczędności czy też synekury za zasługi na polu walki dla kombatantów politycznych?

-- środa, 18 listopada 2015, 14:11 --

Co za cuda Panie Duda?



Nawet wyrok się nie uprawomocnił, a tutaj bach... ułaskawienie Prezydenta.
Odebrana została szansa udowodnienia w wyższej instancji że skazany Mariusz K. jest niewinnie skazanym obywatelem, ofiarą politycznego sądu kapturowego /to można wyczytać z wypowiedzi wielu komentatorów z rządzącego ugrupowania koalicyjnego/.

-- czwartek, 19 listopada 2015, 08:29 --

No to się doczekałem prawa i sprawiedliwości ...





A ja głosowałem na odnowę, na nowych którzy nie mają betonu w głowach, głoszą tylko szczytne hasła i mają w swojej nazwie prawo i sprawiedliwość. Jak to się ma do egzekwowania prawa wobec obywateli, jednak są szaraczki i elita, a Mariusz K. z szyderczym uśmiechem na twarzy kpi z obywateli.
Toż to teraz powstała grupa trzymająca władzę którą usiłował zwalczać Ziobro w aferze Rywina.

Ułaskawienie prezydenckie skazanego który ma prawo do obrony i odwołania się od wyroku pierwszej instancji jest w zasadzie potwierdzeniem zasadności wyroku - jego prawdziwości.

-- piątek, 20 listopada 2015, 15:44 --

Prezydent "prawie wszystkich" polaków.
Jak widać jednak wszystkich nie znaczy większości, to wszystkich odnosi się do tzw. prawdziwych patriotów :wink:




-- wtorek, 24 listopada 2015, 08:31 --

Prezes TVP Kurski lekiem na chorobę zżerającą media publiczne?



[list=]...Pierwszym krokiem będzie dokooptowanie do urzędującego prezesa dwóch zastępców. Część członków rady nadzorczej, jak pisze "Rzeczpospolita", liczy na to, że taki krok pozwoli opóźnić planowaną przez PiS rewolucję w mediach publicznych. - Pewne gesty wykonuje też sam Daszczyński, choć jego los wydaje się już przesądzony – mówi w rozmowie z "Rz" osoba znająca kulisy szykowanych zmian w TVP...[/list]

I tutaj zapewne pojawi się Hofman i spółka...

-- poniedziałek, 30 listopada 2015, 14:06 --

Internet nie zapomina...


Jak to zmienia się punkt widzenia w zależności od miejsca siedzenia - a może kierowania przez animatora?

-- poniedziałek, 30 listopada 2015, 14:24 --

Szanuj bliźniego swego jak siebie samego...

"...Poseł PiS: Będę postulował, aby zakazać posługiwania się nazwą PO..."

Czytaj więcej na http://dzikikraj.interia.pl/news-posel- ... ign=chrome

A Prezes nie-PiS powiedział : "...- Nie będzie żadnej zemsty i odgrywania się. Nie będzie kopania tych, którzy upadli. Upadli z własnej winy i słusznie - powiedział prezes PiS..."


Nie ma kopania, jest wdeptywanie w błoto :) niczym za czasów PiS-LPR-Samoobrona, gdy gnojono Leppera ....

Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: Rząd RP AD. 2015

Postautor: Ukasss » środa, 17 lutego 2016, 19:34

"dobra zmiana" jednym się podoba drugim nie. Ja tak po środku jestem Tak krótko byle nie wróciło to nowoczesnePO

Ale cenzurować mi kabaret? :shock:

To nie dobra zmiana :!:

http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n ... u-mru.html

Ps. A skecz rewelacja :D

podatnik
Bardzo towarzyski
Posty: 367
Rejestracja: wtorek, 17 listopada 2009, 13:13
Kontaktowanie:

Re: Rząd RP AD. 2015

Postautor: podatnik » czwartek, 18 lutego 2016, 10:13

Pora odpocząć panie Górski bo Gwiezdne Wojny swoje zrobiły :mrgreen:
http://film.interia.pl/wywiady/news-rob ... Id,2078152

Ale dlaczego również :


"...O tym, że format rozrywkowy, prowadzony przez Igora Kwiatkowskiego i Roberta Motykę z kabaretu Paranienormalni, nie będzie kontynuowany, jego twórcy informowali na Facebooku.

- W związku z licznymi zmianami w TVP, nie uda nam się zrealizować kolejnego sezonu „Paranienormalni Tonight”. Takie są oficjalne decyzje władz telewizji w tej sprawie i koniec - napisali członkowie kabaretu Paranienormalni, dziękując widzom i ekipie programu..."

Był czas że co poniektórzy wołali "komuno wróć" i niestety jak widać komuna wróciła :(

szulc
Częsty gość
Posty: 38
Rejestracja: niedziela, 10 stycznia 2016, 14:08
Kontaktowanie:

Re: Rząd RP AD. 2015

Postautor: szulc » sobota, 20 lutego 2016, 19:29

PiS to dla mnie mniejsze zło. Wszyscy tylko nie PO, Nowoczesna i PSL. A najlepiej jakby KORWIN stał na czele polskiego rządu, ale to takie marzenie jedynie :)

podatnik
Bardzo towarzyski
Posty: 367
Rejestracja: wtorek, 17 listopada 2009, 13:13
Kontaktowanie:

Re: Rząd RP AD. 2015

Postautor: podatnik » wtorek, 23 lutego 2016, 14:49

Dla mnie rozumowanie kategoriami "mniejsze zło" to jakieś nieporozumienie.
Tak obywatele oceniają "mniejsze zło" po 100 dniach zamętu, czystek i przydzielania "swoim" intratnych stanowisk.

Koń by się uśmiał z niektórych dobrych zmian ale tutaj raczej tego nie zrobi bo pisowski nowy dyrektor może go na kabanosy przerobić



A tutaj to chyba nie gadzinówka PO pisze o tysiącach podpisów w obronie byłego prezesa stadniny.(prasa lokalna)



A tak nagina się fakty aby jeszcze durniej wypaść gdy ktoś wie o czym się mówi :mrgreen:


Kraczkowski to ogólnie tępa pała

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy ponadlokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości