Czym do Belgii?

O sprawach dotyczących nie tylko Bochni
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Karmelkowa
Częsty gość
Posty: 31
Rejestracja: czwartek, 17 września 2015, 10:58
Kontaktowanie:

Czym do Belgii?

Postautor: Karmelkowa » niedziela, 11 października 2015, 22:43

Jak myślicie, dobrze jechać z taką firmą http://vico-transport.pl/busy-do-belgii do Belgii do roboty?
Szukam jakiegoś dobrego przewoźnika a tylko i tej firmie coś słyszałam.

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Czym do Belgii?

Postautor: Martaska » poniedziałek, 12 października 2015, 18:34

Korzystałam z ich usług i jestem zadowolona. Skusiła mnie cena, nie liczyłam na luksusy a tu proszę, wszystko super i fachowo, z wysokim poziomem komfortu.

maxsis
Przechodzień
Posty: 19
Rejestracja: niedziela, 2 sierpnia 2009, 14:20
Kontaktowanie:

Re: Czym do Belgii?

Postautor: maxsis » poniedziałek, 12 października 2015, 18:47

Ja mogę Ci polecić tą firmę http://www.ar-speed.pl/ jechałem z nimi do Niemiec i podróż minęła bardzo sprawnie. Plus ze busy w dobrym stanie, czyste i siedzenia wygodne.

Karmelkowa
Częsty gość
Posty: 31
Rejestracja: czwartek, 17 września 2015, 10:58
Kontaktowanie:

Re: Czym do Belgii?

Postautor: Karmelkowa » poniedziałek, 12 października 2015, 19:13

Martaska dzwoniłam do nich i już po rozmowie telefonicznej można wyczuć, że wiedzą, na czym polega ich praca ;p

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: Czym do Belgii?

Postautor: Beatriks » czwartek, 12 listopada 2015, 10:08

Na portalu Frappe widziałam artykuł o zaletach transportu samochodem: . Wydaję mi się, że Belgia jest na tyle blisko, że warto byłoby jednak pomyśleć o tej metodzie transportu.

Fonseca
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 20 maja 2016, 11:24
Kontaktowanie:

Re: Czym do Belgii?

Postautor: Fonseca » piątek, 20 maja 2016, 11:27

Ja leciałem z DanMarem - trafiłem go i w sumie byłem zadowolony. Wiadomo, że jak wiozą też paczki to się trochę schodzi z dowozem, niby wpierw mówią parę godzin mniej niż wychodzi w rzeczywistości ale i tak taniej niż samolotem...

Z drugiej strony jak ktoś chce szybko dotrzeć to busem nie przejdzie w mniej niż 13 godzin.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy ponadlokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości