ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

O sprawach dotyczących nie tylko Bochni

Duda vs Komorowski - na kogo zagłosujesz?

B.Komorowski
14
33%
A.Duda
18
42%
nie ide
5
12%
ide ale oddaje głos nieważny
6
14%
 
Liczba głosów: 43

Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: Ukasss » czwartek, 14 maja 2015, 10:54

Szczególnie głosy Kukiza JKM na kogo pójdą? Jak wiadomo na tym forum mieli największe poparcie stąd moja ciekawość na kogo zagłosujecie?

Ja zaczynam

Głos był na Kukiza teraz będzie przeciw Komorowskiemu (celowo nie piszę że głosuje na Dudę). Komorowski sam zrezygnował z mojego głosu nie idąc na debatę z nami (Kukizem) a debaty w sprzedanych mediach mnie nie interesują. Tam pewnie sam układa pytania...

Ps. Podsumowując pierwszą turę to zrobiliśmy kawał dobrej roboty:) Partyjniacy zobaczyli że trzeba się z nami liczyć. Liczę że to dopiero początek...
Jako kierowca często rozmawiam z ludźmi jak ktoś wejdzie na temat polityka to wszyscy narzekają a jak przyjdzie co do czego to dalej głosują na te same twarze

Awatar użytkownika
ChuckNo
Częsty gość
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek, 11 lipca 2011, 06:51
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: ChuckNo » czwartek, 14 maja 2015, 11:43


Awatar użytkownika
Hulk
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: niedziela, 27 lipca 2008, 23:05
Lokalizacja: daleko stąd
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: Hulk » czwartek, 14 maja 2015, 12:37

Mój głos w drugiej turze tak samo jak w pierwszej oddam na Andrzeja Dudę. To mój sprzeciw wobec obecnej władzy. Dość mam panoszenia się, krętactwa, oszustw i aroganctwa Platformy. Nie pozwolę na to aby tak ważna osoba jak prezydent w naszym kraju uwłaczała moją godność bycia Polakiem. Nie zasługują na nic innego jak tylko na więzienie. Rozkradli wszystko co tylko dało się rozkraść, przyporządkowali sobie media, które są narzędziem do manipulacji głupim społeczeństwem czyli lemingami. Kim ten Komorowski jest, że nie potrafi sklecić 3 zdań nie czytając z kartki? Kim on jest, że nie wie jak zachować się w placówce dyplomatycznej za granicą naszego kraju? Kim on jest, że pluje jadem i wygraża się bezczelnymi spotami przeciwko swojemu kontrkandydatowi?

Może wypowie się ktoś, kto głosował lub będzie głosował na "Bula"-myśliwego Komorowskiego? Chętnie przeczytam argumentów, które skłoniły go do oddania na niego głosu.

mixter
Uzależniony
Posty: 585
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 19:40
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: mixter » czwartek, 14 maja 2015, 14:05

Polska chce zmiany .Szkoda , że nie zorientowaliśmy Obywateli o co walczy Paweł Kukiz .Byłby dylemat na kogo oddać głos , bo w II turze mielibyśmy Andrzeja Dudę i Pawła . Ale i tak jest dobrze, bo na naszych oczach tonie Platforma ,,Obywatelska" tylko w nazwie .A więc głosuję na Andrzeja Dudę, bo mam czego od Niego oczekiwać . ,,Obudź się Polsko ma ... '' pzdr.

satori
Bardzo towarzyski
Posty: 347
Rejestracja: środa, 12 listopada 2008, 22:46
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: satori » czwartek, 14 maja 2015, 17:48

Stawiałbym w drugiej turze na Dudę. Patrząc na to jaki rezultat uzyskał Kukiz to jakoś ciężko mi uwierzyć, że ludzie, którzy głosowali na kandydata antysystemowego mieli by nagle zagłosować właśnie na system. Z drugiej strony też jakoś wątpię, że Ci ludzie rzucą się na głosowanie na Dudę bo mimo wszystko strach przed PIS-em jest wciąż spory a chyba większość zdaję sobie z tego sprawę, że Duda to tylko pionek Kaczyńskiego. Osobiście jako wyborca Kukiza na wybory nie pójdę bo nie darzę sympatią ani jednego ani drugiego kandydata a tym bardziej partii, które ich reprezentują. Duda powinien wygrać o ile mało w TV będzie Kaczyńskiego przez te 1,5 tygodnia. Co do Kukiza to chyba wiadomo, że 20% nie dostał przez JOWY a przez to, że ludzie są znudzeni partiokracją. Nie mam też wątpliwości, że JOWY nie rozwiążą problemów Polski. Do wyborów parlamentarnych nie zostało dużo czasu i jeśli Kukiz faktycznie chce liczyć na dobry wynik to czeka go bardzo ciężka praca bo samymi JOWAMI nic nie zdziała.

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: belzebub » czwartek, 14 maja 2015, 18:37

W pierwszej głosowałem na Kukiza razem z żoną .
Na drugą nie idziemy bo nie ma na kogo głosować a iść po to żeby iść i oddać głos nieważny to ja dziękuje :) :mrgreen:

Awatar użytkownika
RUSSELLK
Bardzo towarzyski
Posty: 305
Rejestracja: sobota, 16 stycznia 2010, 16:39
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: RUSSELLK » czwartek, 14 maja 2015, 19:46

Zagłosowałem z żoną na Kukiza ,teraz razem zagłosujemy na Dudę

muza
Stały bywalec
Posty: 143
Rejestracja: czwartek, 17 stycznia 2013, 13:35
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: muza » czwartek, 14 maja 2015, 20:24

Proszę jakiego dostali przyśpieszenia : "Szef PSL, wicepremier Janusz Piechociński apeluje do PO o poparcie ustawy o ochronie ziemi i uchwalenie jej już w piątek. Jego zdaniem dzięki temu prezydent Bronisław Komorowski "odzyska 2-3 proc. poparcia na wsi".
Jaka szkoda, że druga tura wyborów będzie tak szybko...
A ja się trochę podroczę i poczekam na debaty. Może być ciekawie. Komorowski ze słuchawką w uchu z głosem suflerki :lol:

Awatar użytkownika
wykopp
Stały bywalec
Posty: 141
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 19:18
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: wykopp » czwartek, 14 maja 2015, 20:59

chyba też zagłosuję przeciw Komorowskiemu...



Ps. niech moderator lub admin pomoże mi z powyższym obrazkiem, aby każdy "odczytał" przekaz

halucyn
Częsty gość
Posty: 67
Rejestracja: sobota, 2 lipca 2011, 21:00
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: halucyn » czwartek, 14 maja 2015, 22:52

głosuje z rodzina na Dude,

wiliam
Bardzo towarzyski
Posty: 338
Rejestracja: wtorek, 3 listopada 2009, 18:46
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: wiliam » piątek, 15 maja 2015, 12:10

Jakże prosty wybór - ANDRZEJ DUDA - GWARANT POTRZEBNYCH ZMIAN :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Bochniak REAL
Stały bywalec
Posty: 179
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2005, 18:45
Lokalizacja: Z Solnego Grodu
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: Bochniak REAL » piątek, 15 maja 2015, 12:50

5 lat snucia się po komnatach, wizyty w kołach gospodyń wiejskich i przecinania wstęgi....
NIE DLA Komorowskiego !!!

Awatar użytkownika
ChuckNo
Częsty gość
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek, 11 lipca 2011, 06:51
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: ChuckNo » piątek, 15 maja 2015, 18:57

Załączniki
comment_QNIxHiEKThWAm6xFEh5J2ivl5tSiEbeO_01.JPG

marek29
Przechodzień
Posty: 29
Rejestracja: niedziela, 2 września 2012, 15:21
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: marek29 » piątek, 15 maja 2015, 19:47

Tylko Komorowski - lepsze zło!!!!!!!!!!!!!

-- piątek, 15 maja 2015, 18:47 --

Tylko Komorowski - lepsze zło!!!!!!!!!!!!!

mixter
Uzależniony
Posty: 585
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 19:40
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: mixter » sobota, 16 maja 2015, 11:13

Jest dobro albo zlo .Dlatego jeżeli mówisz o mniejszym źle, to nie dorosłeś do odróżnienia tych dwóch wartości .To jest delikatnie mówiąc niesmaczne . Dlatego radzę ,,Zostań w domu '' :!: :!: :!:

kriss
Stały bywalec
Posty: 174
Rejestracja: środa, 24 grudnia 2008, 13:04
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: kriss » sobota, 16 maja 2015, 11:37

Ja również zagłosuję na Dudę.

Optymista sądzi że świat stoi dla niego otworem, a pesymista wie którym.

radek
Częsty gość
Posty: 75
Rejestracja: środa, 5 stycznia 2011, 18:00
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: radek » poniedziałek, 18 maja 2015, 12:45

W jednym z kanałów informacyjnych po debacie ogłoszono że wygrał ją bronek więc idę głosować na dudę. Miałem w ogóle nie iść ale mam dość tych zakłamanych mediów i sondaży.

Polecam obejrzeć:

https://www.youtube.com/watch?v=nj4QwzIQiaA

falcon030
Stały bywalec
Posty: 105
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2009, 08:00
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: falcon030 » poniedziałek, 18 maja 2015, 14:20


midas
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: sobota, 31 grudnia 2011, 18:46
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: midas » poniedziałek, 18 maja 2015, 19:49

Tylko Duda, nie ma innej opcji. Wczorajsza debata to pojedynek kultury z agresją i buractwem. Komor dobrze się przygotował, miał dużo karteczek i kopał po kostkach. Szkoda że Duda tak nie umie. Niektórzy pamiętają ten ton i retorykę https://www.youtube.com/watch?v=ZMqgPobb9IA

kalimata
Stały bywalec
Posty: 110
Rejestracja: czwartek, 2 grudnia 2010, 18:18
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: kalimata » poniedziałek, 18 maja 2015, 20:55

Debata utwierdziła mnie w przekonaniu że jak to mówi Kukiz został wybór między dżuma a cholerą. Nie bądźmy głupi, duda to jeden wielki bajkopisarz, krętacz i oszust jak i wszyscy inni w polityce i robi wszystko żeby tylko dupę przylizać wyborcy, a to przykład z dzisiaj: duda jest gdzieś tam na pomorzu i nierealne plany wskrzeszania stoczni wmawia żeby tylko omamić kilku głupców by na niego zagłosowało, kilka godzin później był w tej miejscowości gdzie mają elektrownie atomową budować - oczywiście znowu mami że kto to widział żeby elektrownie wśród miejscowości turystycznych budować, złe PO bo to oni wymyślili, on zrobi wszystko żeby to zmienić - a co może zrobić ? NIC. Takich sytuacji można mnożyć i mnożyć podałem tylko przykłady z dzisiaj. Wczoraj też robił z siebie tylko błazna, Komorowski go zagiął kilkoma pytaniami, a ten zamiast odpowiedzieć jak człowiek za każdym razem się wymigał obracając wszystko w drugą stronę. Do wczoraj byłem przekonany do dudy, od wczoraj wiem że oboje to oszuści.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy ponadlokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości