Wybory prezydenckie

O sprawach dotyczących nie tylko Bochni
Awatar użytkownika
BoRRo
Bardzo towarzyski
Posty: 315
Rejestracja: wtorek, 16 czerwca 2009, 14:44
Lokalizacja: Moja mała Holandia:]
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: BoRRo » czwartek, 12 lutego 2015, 20:36

Z kolei ja mam dziwnie wrażenie ze kukiz odda wszystkie zebrane glosy na rzecz dudy:\ i zrobi was w bambuko.

Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: Ukasss » czwartek, 12 lutego 2015, 21:13


muza
Stały bywalec
Posty: 143
Rejestracja: czwartek, 17 stycznia 2013, 13:35
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: muza » czwartek, 12 lutego 2015, 21:36


Ulame21
Bardzo towarzyski
Posty: 288
Rejestracja: sobota, 29 stycznia 2011, 20:22
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: Ulame21 » czwartek, 12 lutego 2015, 23:01

dość POPiS-ów, mój głos powędruje do Korwina, nie rozumiem ludzi głosujących na Komorowskiego czy Dudę...

Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: Ukasss » piątek, 13 lutego 2015, 10:13


muza
Stały bywalec
Posty: 143
Rejestracja: czwartek, 17 stycznia 2013, 13:35
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: muza » piątek, 13 lutego 2015, 17:58

Wiesz co, dam Ci swoje hasło i będziesz pisał za mnie. Może to podziała uspokajająco, skoro nie możesz się pogodzić z tym, że ktoś ma inne zdanie.

lekchoduch
Stały bywalec
Posty: 187
Rejestracja: piątek, 28 stycznia 2011, 13:30
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: lekchoduch » sobota, 14 lutego 2015, 10:31

kukitz na prezydenta to było i dalej jest śmieszne. Pewno w swojej nowej karierze trybuna narodu już nic głupszego nie wymyśli. pozdrowienia dla pana K

jaroslawzbaw
Przechodzień
Posty: 18
Rejestracja: czwartek, 5 lutego 2015, 09:26
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: jaroslawzbaw » sobota, 14 lutego 2015, 12:51

Kukiz pewno wymyśli coś głupszego, czy tez Korwin, widząc wasze wybory to można odnieść wrażenie że jeszcze na dnie nie jesteśmy, dopiero będziemy w tym mule po waszych wyborach. Mam nadzieje że obecny Prezydent wygra i to w pierwszej turze.

Awatar użytkownika
BoRRo
Bardzo towarzyski
Posty: 315
Rejestracja: wtorek, 16 czerwca 2009, 14:44
Lokalizacja: Moja mała Holandia:]
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: BoRRo » niedziela, 15 lutego 2015, 03:47


jaroslawzbaw
Przechodzień
Posty: 18
Rejestracja: czwartek, 5 lutego 2015, 09:26
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: jaroslawzbaw » niedziela, 15 lutego 2015, 15:18

I co z tego? A no nic. To jest Twój pogląd i w to co wierzysz a w co nie.
Nie wygląda to na właściwą stronę IPN, raczej na herezje piszącego tam autora, po drugie nie przeszkadza mi to. Dla przykładu : Tusk został Przewodniczącym Rady Europy , a podobno miał dziadka w Wermachcie. Nadal uważam że spośród tych kandydatów co startują BK jest najlepszy.

Awatar użytkownika
BoRRo
Bardzo towarzyski
Posty: 315
Rejestracja: wtorek, 16 czerwca 2009, 14:44
Lokalizacja: Moja mała Holandia:]
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: BoRRo » niedziela, 15 lutego 2015, 20:36

Wymienić sukcesy Bredzisława oczywiście oprócz zgolenia wąsów i słynnego "bulu"?
To twoje zdanie w co wierzysz w co nie osobiście dla mnie to śmieszny człowiek który pewnie nawet nie czyta tego co podsuwa mu koalicja PO-PSL glosujcie dalej ja tych POpaprońcòw a nie długo kwota wolna od podatku to będzie 1000zł rocznie.

Co do Tuska dostał Cieplutka posadke w zamian za znakomitą wyprzedaż kraju taki super " europejski" Outlet . Zielona wyspa okazała się idealnym krajem dla złodziei i pseudobiznesmenòw . Ale chłopaczyna tamteż zbiera srogie baty i i pierwszy raz mogę coś pozytywnego powiedzieć w kwestii parlamentu europejskiego .

Nie polecam oglądania telewizji bo strasznie skraca samodzielne myślenie .
Jedynie co mogę pochwalić nto telewizję Polsat news ostatnio bardzo zmieniło się jej rozumowanie.

Niechce wymieniać wszystkich afer z pod szyldu PO-PSl bo zapewne musialbym to pisać w 2 postach

Co do Bredzisława to jest on dla mnie takim prezydentem Obywatelskim jak wojujący Dzihadzysta wysłannikiem pokoju.

jaroslawzbaw
Przechodzień
Posty: 18
Rejestracja: czwartek, 5 lutego 2015, 09:26
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: jaroslawzbaw » poniedziałek, 16 lutego 2015, 13:42

No i fajnie "2 for You" :D

Awatar użytkownika
hOMER
Bardzo towarzyski
Posty: 423
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 17:36
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: hOMER » poniedziałek, 16 lutego 2015, 16:25


Awatar użytkownika
BoRRo
Bardzo towarzyski
Posty: 315
Rejestracja: wtorek, 16 czerwca 2009, 14:44
Lokalizacja: Moja mała Holandia:]
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: BoRRo » poniedziałek, 16 lutego 2015, 20:38

Uprzedziles mnie z tym filmem od podziemnejTV tak samo myślę i popieram Gościa bo mówi to czego wszyscy oczekujemy czyli zmian ale boimy się ich . Telewizja mówi nam w co mamy wierzyć , co jest dobre a co złe, jak mamy myśleć musimy szukać w niezależnych mediach,internecie informacji na dane tematy i analizować co jest dla nas korzystne taką rolę powinien odebrać każdy szanujący się obywatel.
Dość narzucania tezy ze każdy patriota =faszysta , dość tego czas wyrwać Polskę z macek tego szemranego układu . Rozliczyć obecną władze .


- Skąd platforma ma 15 mln na Kampanie Komorowskiego?
-Skąd Polska weźmie 100 mln kredytu dla Ukrainy?
-Skąd pieniądze na naukę i leczenie naszych wschodnich "braci" ?

Kiedy w końcu prze budzą się Polacy i dowiedzą dość okradania nas .
Kiedy w końcu przestaną być "cebulakami".

Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: Ukasss » wtorek, 17 lutego 2015, 12:29


jaroslawzbaw
Przechodzień
Posty: 18
Rejestracja: czwartek, 5 lutego 2015, 09:26
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: jaroslawzbaw » środa, 18 lutego 2015, 13:22


Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: Ukasss » czwartek, 19 lutego 2015, 12:28


jaroslawzbaw
Przechodzień
Posty: 18
Rejestracja: czwartek, 5 lutego 2015, 09:26
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: jaroslawzbaw » czwartek, 19 lutego 2015, 16:24


Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: Ukasss » piątek, 20 lutego 2015, 10:47

Jeśli w drugiej turze będzie dwóch kandydatów partyjnych wybierzemy mniejsze zło Dla mnie to logiczne... Denerwujesz się bo wiesz że pewnie nie będą to głosy na Bronisława.

Tak nie jest to temat o Kukizie odpowiedziałem tylko na twoje zaczepki do niego Proponuję zamiast tego napisz nam dlaczego proponujesz BK bo jakoś nie wiedzę tego w Twoich postach tylko atak...

Ja osobiście nie mam za co go popierać (B.K)raczej dam mu czerwoną kartkę Podpisał wszystkie ustawy nie licząc się ze zwykłymi ludźmi Chciałbym go zobaczyć w wieku 67 lat na kasie w Lidlu jeden dzień! Zboczymy czy dał by radę... Za ten sprzedany handel obcym sieciom które unikają podatków też ma czerwoną kartkę Za wszystkie podpisane ustawy obciążające zwykłych ludzi ma CZERWONĄ kartkę...

jaroslawzbaw
Przechodzień
Posty: 18
Rejestracja: czwartek, 5 lutego 2015, 09:26
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: jaroslawzbaw » piątek, 20 lutego 2015, 12:31

A Ty dalej swoje, jak rzep do psiego ogona, nie odpuści sobie.
Przeczytaj moj pierwszy post w którym napisałem i w jaki sposób, kogo ja widzę na piedestale i dlaczego, i sie zaczęło , że jestem w błędzie , przykłady , linki niby z IPN-u , zaczepki itp. . Nie mam zamiaru nic tutaj wklejać , pisać przykładów co zrobił BK , czy też , co nie zrobił (w myśl też Twojej zasady, konkurent robi tylko złe rzeczy i tutaj trzeba je wklejać , opisywać , piętnować, natomiast dobre strony przemilczamy , cichosza, może nikt się nie zorientuje) Kukiz , czy Korwin . Każdy który patrzy obiektywnie , nie daje się manipulować ( za chwilę się dowiem że jestem za lobby PO, lub PIS) , to widzi , i to mi wystarcza , przytoczę "A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają ". Jak juz pisałem BK jest najbardziej odpowiedni spośród starujących kandydatów i to jest moje zdanie, nie muszę robić wody z mózgu forumowiczom, żeby przekonać , czy zniechęcić do niego wyborców. A głosując (gdzieś tam pisałeś bądź jaki tylko nie BK) na kandydata tylko na złość , na przekór , bez przekonania w to co wierzysz , to robisz dokładnie to samo sobie, później jest wylewanie łez na forum że jest źle, "Panie Premierze jak żyć" . W takim wypadku lepiej nie idź do drugiej ewentualnej tury.

ps. nie denerwuje się , nie mam czym :) w sumie mogłbym powiedzieć że jestem bardziej apolityczny w tej sprawie, choć nie do końca, bo głosować pójdę . Wynik wyborów będzie wolą narodu i nie będę protestował że wybory są sfałszowane , a Twoja postawa mnie śmieszy:) , nie pisze tego złośliwie , poprostu dajesz mi powód do radości :).

Kończąc tą bezsensowną dyskusję w tym temacie, gdzie król jest tylko jeden , gdzie brak świeżego powietrza , postuluje ironizując "Kukiz i Korwin na prezydenta!!!" ale Madagaskaru;)
Miłego weekendu życzę wszystkim trzeźwo myślącym :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy ponadlokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości