Emgoldex - Piramida Finansowa.

O sprawach dotyczących nie tylko Bochni
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Wykrywacz
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 23:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontaktowanie:

Emgoldex - Piramida Finansowa.

Postautor: Wykrywacz » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 23:21

Jako że w mieście Bochnia słyszy się o sporym ruchu w tym pseudo biznesie - postanowiłem przybliżyć tym którzy o tym słyszeli, tym którzy chcieli przystąpić oraz tym którzy zostali już oszukani.

Polecam lekturę na :
http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/ ... ,id,t.html

Na stronie głosu wielkopolskiego są również kolejne artykuły ( o tym że sprawa tej działalności może wkrótce trafić do prokuratury !)

oraz ostatnie strony tematu :
http://www.hyipforum.pl/index.php?/topi ... om/page-30

Musimy walczyć z tego typu oszustami.
Pozdrawiam
Wykrywacz

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Emgoldex - Piramida Finansowa.

Postautor: belzebub » wtorek, 5 sierpnia 2014, 06:39

Najśmieszniejsze jest to że znajdują całe legiony naiwniaków którzy im płacą .
Przed powstaniem tego EMGOLDEX osoby które podniebiosa wychwalaja ten system propagowały inny rodzaj cud biznesu ..Nazywało się to BANNERS BROKER . Na FB kilka osob z Bochni wręcz czciło ten twór a teraz gdzie człowiek nie wejdzie na ich profile to widać tylko FILMY USUNIĘTE, PODANA STRONA NIE ISTNIEJE. A cały ten Banner Broker mniał być cud biznesem na całe życie . Z EMGOLDEX bedzie to samo- prędzej czy później bańka pryśnie i z zarobkiem zostana tylko ci na szczycie piramidy. Bochenscy przedstawiciele pokasuja profile, strony , filmy a reszta obudzi się w ręką w nocniku.Przykre jest to że Bochniacy wciągaja w to innych Bochniaków.

podatnik
Bardzo towarzyski
Posty: 367
Rejestracja: wtorek, 17 listopada 2009, 13:13
Kontaktowanie:

Re: Emgoldex - Piramida Finansowa.

Postautor: podatnik » wtorek, 5 sierpnia 2014, 08:18



Tutaj już był poruszany problem tej "firmy" przypominającej budowlę za ogonem Sfinksa.

Również jestem zwolennikiem wykazywania takich dziwnych tworów - ludzie w desperacji i pędzie do mamony głupieją totalnie.

Wykrywacz
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 23:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontaktowanie:

Re: Emgoldex - Piramida Finansowa.

Postautor: Wykrywacz » środa, 6 sierpnia 2014, 18:36

W.K. i przyjaciele chyba będą powoli zawijać kram złotem i euro płynący.
W popularnym hyipforum, temat o emgoldex został przeniesiony do działu SCAM.

Uważajcie na EMGOLDEX !!

Warto przeczytać uwagi doświadczonych użytkowników na tym forum w dziale o emgoldex ( link poniżej )

http://www.hyipforum.pl/index.php?/topi ... ntry300863

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Emgoldex - Piramida Finansowa.

Postautor: belzebub » środa, 6 sierpnia 2014, 21:39


qwerty207
Stały bywalec
Posty: 121
Rejestracja: czwartek, 9 lipca 2009, 06:43
Kontaktowanie:

Re: Emgoldex - Piramida Finansowa.

Postautor: qwerty207 » środa, 6 sierpnia 2014, 22:44

A mnie wcale nie żal tych frajerów co zainwestowali w to coś. Po aferze z amber gold trzeba być nie spełna rozumu żeby pakować się w coś jeszcze bardziej prymitywnego w swym założeniu. Tylko patrzeć jak zwiną interes i może fakt faktem kilka osób zarobi ale równocześnie kilkadziesiąt straci co jest typowe dla piramid.

Wykrywacz
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 23:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontaktowanie:

Re: Emgoldex - Piramida Finansowa.

Postautor: Wykrywacz » środa, 6 sierpnia 2014, 22:53

@belzebub - jak możesz to daj znać co to za mega biznes promują, jestem niezmiernie ciekawy.

A mi jest żal, bo manipulacja i naciąganie często przysłania oczy nawet najbardziej ostrożnym ludziom. Natomiast jeszcze bardziej denerwujące jest to, iż ludzie pokroju tych pseudo liderów wzbogacają się na koszt innych. Niech się wezmą do pracy uczciwej.

mark
Bardzo towarzyski
Posty: 464
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 13:24
Kontaktowanie:

Re: Emgoldex - Piramida Finansowa.

Postautor: mark » niedziela, 10 sierpnia 2014, 11:45


Danny
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 25 października 2011, 13:05
Kontaktowanie:

Re: Emgoldex - Piramida Finansowa.

Postautor: Danny » niedziela, 10 sierpnia 2014, 23:50

Mark! Byłem na Dominikanie za własne, zarobione pieniądze? Czy fakt że tam byłem oznacza że kogoś okradłem? OTRZĄŚNIJ SIĘ!!!

qwerty207
Stały bywalec
Posty: 121
Rejestracja: czwartek, 9 lipca 2009, 06:43
Kontaktowanie:

Re: Emgoldex - Piramida Finansowa.

Postautor: qwerty207 » poniedziałek, 11 sierpnia 2014, 00:24

Ile jeszcze czasu minie, ile wody w rzece w rzece upłynie zanim to pokolenie zmądrzeje, kolejny klon piramidki zbiera żniwo a ludzie jak kury lecą za tym g***em. Byłem w życiu na dwóch podobnych prezentacjach lat temu wiele, głównie po to aby zrobić uczynek znajomym i żeby się w końcu "odczepili", i oglądając wystąpienie tego łysego Pana z Bochni, miałem ochotę wyrzucić monitor przez okno po około trzech minutach tej żałosnej prezentacji. Ta sama tępa gadka o jakimś wyimaginowanym produkcie, zwracanie się na "Ty", namalowana pięknie piramidka na tablicy, konieczność wpłacenia jakiejś sumy niewiadomo za co, i obiecanki wielkich pieniędzy. Nic nie zmienili w swym założycielskim praniu mózgu od lat. Najgorsze jest to że ludzie za tym lecą i dają się nabrać. Zobaczymy jaki będzie ciąg dalszy. Z tego co wiem to jeden z szefów na których prezentacji byłem dawno temu "siedzi" a po drugim zaginał słuch. Poczekamy zobaczymy jak będzie tym razem.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy ponadlokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości