nocne "wybuchy"

O sprawach dotyczących nie tylko Bochni
Awatar użytkownika
dzana
Częsty gość
Posty: 87
Rejestracja: sobota, 9 września 2006, 19:54
Kontaktowanie:

Re: nocne "wybuchy"

Postautor: dzana » środa, 30 lipca 2014, 13:11

Tak jeszcze myślałam, że może coś robią na przejazdach kolejowych w Rzezawie, albo w Krzeczowie, ale to chyba mało realne, żeby pracowali po nocach :)
W sobotę bylo bardzo dobrze słychać i te wybuchy były co chwilę, więc wtedy z kolei myślałam, że może jest jakieś wesele w Kasztelu, czy jak się zwie ten hotel, i tam jest pokaz sztucznych ogni...
Konkluzja jest taka, że chyba za bardzo myślę :D

Btw. dobry pomysł z tym śledztwem dziennikarskim. W koncu sezon ogórkowy ;)

ooona
Częsty gość
Posty: 39
Rejestracja: czwartek, 3 lipca 2014, 08:04
Kontaktowanie:

Re: nocne "wybuchy"

Postautor: ooona » czwartek, 31 lipca 2014, 08:43

Słychać, słychać ciągle ... a dzisiejszej nocy to tak niosło, że po każdym "łupnięciu" dzieci się budziły w domu :/ Najgorsze jest to, że jak się zadzwoni na policje to nie do końca wiadomo co zgłosić i czy jak się zgłosi "wybuchy" czy nie wezmą człowieka za wariata :P

ozzie
Częsty gość
Posty: 54
Rejestracja: czwartek, 4 kwietnia 2013, 11:29
Kontaktowanie:

Re: nocne "wybuchy"

Postautor: ozzie » czwartek, 31 lipca 2014, 09:30

Nie tylko Wy macie ten problem :mrgreen:


ooona
Częsty gość
Posty: 39
Rejestracja: czwartek, 3 lipca 2014, 08:04
Kontaktowanie:

Re: nocne "wybuchy"

Postautor: ooona » czwartek, 31 lipca 2014, 21:34

ale to nie tłucze się "łyyy... ziiii....." :D

-- czwartek, 31 lipca 2014, 20:34 --

Zagadka rozwiązana :) w Łazach jest jakaś winnica i tam mają straszaki na zwierzęta :/ Więc proszę już pochować kosiarki i wszelką białą broń :P

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy ponadlokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości