temat Rosja

O sprawach dotyczących nie tylko Bochni
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
chrombek
Bardzo towarzyski
Posty: 240
Rejestracja: poniedziałek, 7 lutego 2011, 19:43
Lokalizacja: bochnia
Kontaktowanie:

temat Rosja

Postautor: chrombek » niedziela, 2 marca 2014, 20:54

nie rozumiem czemu cała w tej chwili unia europejska z niby silną armią ,plus stany(USA), tak się wystraszyła Rosjan , a dokładnie putina specjalnie przez mała literę bo nie można dna nazywać inaczej,lubię słowian kocham słowianki ale czemu pozwalają sobie na takie [cenzura] , czas zacząć walczyć z imperatorami

qwerty9000
Przechodzień
Posty: 23
Rejestracja: niedziela, 27 marca 2011, 15:48
Kontaktowanie:

Re: temat Rosja

Postautor: qwerty9000 » niedziela, 2 marca 2014, 21:18


chrombek
Bardzo towarzyski
Posty: 240
Rejestracja: poniedziałek, 7 lutego 2011, 19:43
Lokalizacja: bochnia
Kontaktowanie:

Re: temat Rosja

Postautor: chrombek » niedziela, 2 marca 2014, 22:38

po obejrzeniu tego stwierdzilem ze jestsemy glupim narodem, tzn tak wiem ze chorym narodem to juz dawno zesmy byli, mam nadzieje ale w to watpie ze cos sie odmieni:))))))))000

-- niedziela, 2 marca 2014, 22:30 --

mam nadzieje ze nie bedzie wojny chociaz lubie ruskich ,nigdy putina [cenzura] go!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lukasz999
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: piątek, 28 lutego 2014, 18:13
Kontaktowanie:

Re: temat Rosja

Postautor: lukasz999 » poniedziałek, 3 marca 2014, 08:52

Ruskie wezmo sb Krym za spokoju kawalek i bedzie wszystko po mysli Putina

podatnik
Bardzo towarzyski
Posty: 367
Rejestracja: wtorek, 17 listopada 2009, 13:13
Kontaktowanie:

Re: temat Rosja

Postautor: podatnik » piątek, 7 marca 2014, 17:39

Oto oblicze komunizmu, prawdziwa twarz Putina, ochrona oligarchów i interesów Rosji.
Nie mam na myśli zwykłego Rosjanina pisząc Rosja - myślę o tych draniach którzy dla władzy zrobią wszystko.



-- piątek, 7 marca 2014, 18:39 --

A tutaj 41 minut relacji z EGZEKUCJI, dosłownie - bo strzelał snajper nawet do sanitariuszy...

ka1402
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek, 3 czerwca 2013, 15:37
Kontaktowanie:

Re: temat Rosja

Postautor: ka1402 » piątek, 7 marca 2014, 20:11

już teraz wyraźnie widać że sojuszników mamy takich samych jak w 1939 r. tak samo chętnych do współpracy , nie daj boże również takiego jak wtedy zakończenia - chociaż możliwe jest nawet i gorsze

Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: temat Rosja

Postautor: Ukasss » piątek, 7 marca 2014, 20:30

Co będzie z Polską gdyby...


Sojusznicy będą głęboko zaniepokojeni! Ale broń i tak im wyślą aby nie stracić kontraktów np.Francja...

"Umiesz liczyć licz na siebie" Tak musi myśleć Polska!!!

Szelma
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: środa, 6 października 2010, 17:09
Kontaktowanie:

Re: temat Rosja

Postautor: Szelma » sobota, 8 marca 2014, 14:23

dla równowagi proponuję przeczytać , ciekawe spojrzenie na sytuację z innego punktu widzenia.
o, i .

Mariusz21
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 20 marca 2014, 09:26
Kontaktowanie:

Re: temat Rosja

Postautor: Mariusz21 » czwartek, 20 marca 2014, 09:50

Wydaję mi się,że Rosja czuję się już zbyt pewna i Ukraina po paru dniach już nic nie będzie mogła powiedzieć o "swoich ziemiach".
Polacy też mogą się czuć zagrożeni dlatego kto nie wytrzyma presji może wyjechać z Polski.
Słyszałem,że jeżdżą co tydzień i zbierają coraz więcej ludzi.

Awatar użytkownika
zby
Bardzo towarzyski
Posty: 318
Rejestracja: czwartek, 14 maja 2009, 20:12
Kontaktowanie:

Re: temat Rosja

Postautor: zby » czwartek, 20 marca 2014, 13:58

kto z was jest ekspertem a co najmniej znawcą spraw międzynarodowych, proszę niektórych by wypowiadali się raczej w temacie" Co jecie na obiad ? "

muza
Stały bywalec
Posty: 143
Rejestracja: czwartek, 17 stycznia 2013, 13:35
Kontaktowanie:

Re: temat Rosja

Postautor: muza » czwartek, 20 marca 2014, 19:54


Awatar użytkownika
BoRRo
Bardzo towarzyski
Posty: 315
Rejestracja: wtorek, 16 czerwca 2009, 14:44
Lokalizacja: Moja mała Holandia:]
Kontaktowanie:

Re: temat Rosja

Postautor: BoRRo » czwartek, 20 marca 2014, 22:05

Witam,
od początku przyglądam sie wydarzeniom na Ukrainie , gdzie w nielegalny sposób obalony zostal rzad Janukowicza , a wszedl tymczasowy rzad Jaceniuka i koleżków banderowców przodków ludzi którzy wymordowali pod Wołyniem 150-180 tys. Polaków przewaznie kobiet , dzieci i seniorów .Jestem w szoku ze nasz Rząd jako pierwszy polecial wspierać "ukraińskich braci" Jak mozna tak skompromitować sie w oczach calego swiata , Unia kolejny raz wystawila nas i pokazala jakie jest nasze miejsce w Europie i jakie jest nasze znaczenie.Po pierwsze nie ma czegoś takiego jak wojna Zachod-Rosja , pranie mozgu w TV poraża , nie wiem jakim trzeba byc debilem żeby wierzyc w to wszystko co serwują nam media. Na Ukrainie rodzi sie rzad zbudowany na nazizmie , na mordach 100 obywateli własnego narodu w imie,dojcia,do wladzy . Putin wie dokladnie,co oznaczalo by przejecie przez,banderowcow Krymu wiec dlatego takie szybkie referendum i aneksja. Nam jako Narodowi powinno zależeć na dobrych stosunkach Z Rosja wiadomo Ropa,Gaz ale nie zapominajmy ile tez exportujemy Do Nich. Stare poweidzenie mówi: jeśli nie mozesz pokonać silniejszego wroga wspolpracuj z nim

-- czwartek, 20 marca 2014, 23:05 --

Przypominam Francja -produkuje okręty dla floty rosyjskiej ,
Niemcy stawiają Jednoske pod Moskwa ,koszt tej inwestycji to 250mln Euro,
Autria korzystajac na Embargo dla Polski , będzie teraz exportowac mieso dla Rosji,
Niemiecki Koncern RWE jest w trakcie rozmów Rosja w kwestii sprzedaży KONCESJI na gaz lupkowy,na,terenie,naszego kraju.
wysoki ranga niemiecki,polityk jest glownym zarządca w Gazpromie ,

Unia Gejropejska nie kiwnie palcem wsprawie sankcji i możecie sobie to wybić z Glowy .
tak samo gdyby mialo miejsce napaść Rosji na Polskę.

muza
Stały bywalec
Posty: 143
Rejestracja: czwartek, 17 stycznia 2013, 13:35
Kontaktowanie:

Re: temat Rosja

Postautor: muza » niedziela, 23 marca 2014, 21:28


wiatraki
Przechodzień
Posty: 30
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 08:33
Kontaktowanie:

Re: temat Rosja

Postautor: wiatraki » poniedziałek, 24 marca 2014, 08:55

Zgadzam się w 100% z przedmówcą.nasz rząd kompromituję siebie i nas narażając nas jeśli nie na bezpośrednie niebezpieczeństwo to na problemy ekonomiczne.
Prosty przykład, pod kancelarię premiera uderza "rodzina radia Maryja" - nic do nich nie mam, zwykły przykład, albo nie wiem "kibole" robią dym, zamieszki, przyjeżdżają Rosjanie żeby ich wesprzeć, Putin przemawia do narodu polskiego że Tusk jest złodziejem, że zabiera nam wolność i Edek z Pcimia Dolnego będzie lepszym prezydentem.
Brzmi abstrakcyjnie?
Tak samo zrobili na Ukrainie.Janukowycz został wybrany w wolnych wyborach i tak powinno zostać do kolejnych wyborów.A już obecność Polski w tym teatrzyku jest bezdennie głupia.
Zobaczcie jak nas straszą.. wcześniej Kaczyńskim teraz Rosją..

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy ponadlokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości