Ulica Maissa i Witosa

O sprawach dotyczących nie tylko Bochni
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
justynaxxx86
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 16 lipca 2013, 14:52
Kontaktowanie:

Ulica Maissa i Witosa

Postautor: justynaxxx86 » wtorek, 16 lipca 2013, 15:03

Witam! Jestem nowa na forum, ale mam pewne pytanie odnośnie likalizacji w Bochni. Od sierpnia zamierzam wyjanąć mieszkanie w okolicy maissa i witosa, niestety nie byłam jeszcze na miejscu, z właścicielem kontaktowałam sie tylko telefonicznie, a przy ofercie wynajmu nie znalazłąm niestety zdjęć. Dlatego pytanie do mieszkańców Bochni, co to w ogóle za okolica, czy spokojna i bezpieczna. W sumie mniej więcej wiem gdzie ulica sie znajduje ale nie kojarzę w tamtych okolicach rzadnych bloków. Może są tu osoby, które tam zamieszkują i mogą się wypowiedzieć? Wiem, ze to trochę daleko od centrum, więc ile mniej wiecej zajmuje wam droga pieszo i czy moze jest jakieś dobre połączenie? Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Re: Ulica Maissa i Witosa

Postautor: renowacja » wtorek, 16 lipca 2013, 15:15



Okolica spokojna , cicha i bezpieczna .
Do centrum jest dość daleko
Autem około 5minut
Pieszo 20-30 do 40 minut
Bloków brak, sklep jeden mały spożywczy w pobliżu, wypożyczalnia sprzętów budowlanych , mechanik , sklep motoryzacyjny:)


wpisz sobie w google maps i znajdziesz całą okolice i bochnie

Awatar użytkownika
wykopp
Stały bywalec
Posty: 141
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 19:18
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Ulica Maissa i Witosa

Postautor: wykopp » wtorek, 16 lipca 2013, 19:02

jeśli chcesz sprawdzić okolicę to najlepiej na street view :)

Awatar użytkownika
webmasts
Częsty gość
Posty: 56
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 20:57
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Ulica Maissa i Witosa

Postautor: webmasts » wtorek, 16 lipca 2013, 19:16

Okolice najlepiej obejrzeć na
Przez Witosa kursuje 9 ()
Bloków brak

Awatar użytkownika
Agi
Site Admin
Posty: 212
Rejestracja: środa, 17 maja 2006, 13:08
Kontaktowanie:

Re: Ulica Maissa i Witosa

Postautor: Agi » środa, 17 lipca 2013, 09:33

Bloki... to dużo powiedziane. Widziałam reklamę że są mieszkania do wynajęcia na Krzyżakach, wiec pewnie o to chodzi. Ale ja mieszkająca przez pół życia w blokach 4-ro piętrowych, tego "osiedla" blokami bym nie nazwała ;)

boska
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: piątek, 28 czerwca 2013, 09:00
Kontaktowanie:

Re: Ulica Maissa i Witosa

Postautor: boska » środa, 2 października 2013, 09:15

fajne to street view, nie wiedziałam, że mapa google ma taka opcję

kriss
Stały bywalec
Posty: 174
Rejestracja: środa, 24 grudnia 2008, 13:04
Kontaktowanie:

Re: Ulica Maissa i Witosa

Postautor: kriss » czwartek, 3 października 2013, 19:06

Co do spokojnej i bezpiecznej okolicy to nie dalej jak latem miał na tej ulicy dosyć "specyficzny" przypadek (w odniesieniu do zadanego zapytania). Mianowicie miał tam miejsce przypadek gwałtu jaki popełnił wynajmujący mieszkanie na lokatorce. Po popełnieniu owego czynu chciał uciec zagranicę ale został dosyć szybko ujęty.

cosiek
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 3 października 2013, 19:15
Kontaktowanie:

Re: Ulica Maissa i Witosa

Postautor: cosiek » czwartek, 3 października 2013, 19:19

@kriss .. informował cie ktoś że za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji grozi do 2 lat??

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy ponadlokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości