Złodziejska oferta NC+

O sprawach dotyczących nie tylko Bochni
Awatar użytkownika
RUSSELLK
Bardzo towarzyski
Posty: 305
Rejestracja: sobota, 16 stycznia 2010, 16:39
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: RUSSELLK » piątek, 5 kwietnia 2013, 17:24


ozzie
Częsty gość
Posty: 54
Rejestracja: czwartek, 4 kwietnia 2013, 11:29
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: ozzie » piątek, 5 kwietnia 2013, 17:28


ZKKZ
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek, 11 marca 2013, 13:19
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: ZKKZ » piątek, 5 kwietnia 2013, 18:01

czas odejść od tego dostawcy moim zdaniem ;)

jason
Przechodzień
Posty: 23
Rejestracja: niedziela, 16 stycznia 2011, 08:50
Lokalizacja: Osiedle
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: jason » piątek, 5 kwietnia 2013, 18:28

Witam wszystkich oburzonych!
Chciałbym zwrócić uwagę na inny fakt. Nie jestem (bezpośrednio) abonentem "n" ani "C+" ale te zmiany o których mowa też mnie dotknęły i nie jestem z tego powodu zadowolony. Jestem klientem MultiMedia Polska i wykupiłem pakiet Canal +. Chciałem mieć mecze ekstraklasy i tak było przez parę lat. Właśnie sprawdziłem, że w wyniku zmian został mi w ten weekend cały jeden mecz!!! Reszta transmisji będzie na jakiś innych kanałach których oczywiście MM nie ma w ofercie. Płacę za 4 kanały w pakiecie 30 zł czyli 7,5 zł za sztukę! Gdybym miał pakiet ultra max VIP i nie wiadomo co jeszcze to w przeliczeniu na kanał nie byłoby więcej niż 2 zł. Dodam tylko, że nie specjalnie mogę sobie pozwolić na instalację anteny aby odbierać nc+ bo musiałbym jakąś konstrukcję stalową montować aby antenę skierować na południe.

Awatar użytkownika
pionka
Uzależniony
Posty: 508
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 11:44
Lokalizacja: 49° 59' N 20° 26' E
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: pionka » piątek, 5 kwietnia 2013, 21:49


Awatar użytkownika
underhead
Częsty gość
Posty: 31
Rejestracja: wtorek, 28 kwietnia 2009, 07:47
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: underhead » sobota, 6 kwietnia 2013, 19:37


cola09
Częsty gość
Posty: 38
Rejestracja: niedziela, 1 maja 2011, 20:03
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: cola09 » sobota, 6 kwietnia 2013, 20:58

Pismo otrzymałem ja, i nie jest różowo, zgodnie z zawartymi w piśmie informacjami, jeśli do 19 kwietnia nie zrezygnuję, przechodzę z automatu na 18 miesięczną umowę z wyższym abonamentem. Takie zapisy kwestionuje UOKiK, i pewnie zostaną za nie ukarani. Jeśli nie wypowiesz umowy, Twoja stara zostanie automatycznie zastąpiona nową mniej korzystną. I dopiero w Sądzie będziesz mógł udowadniać swoje racje (płacąc NC+ nowy abonament), zapewne wygrasz ale ile Cię to będzie kosztowało czasu i pieniędzy ?

nie to co innego, jak otrzymałes pismo o zmianie regulaminu,cennikow czy oferty to masz podstawy do rozwiazania umowy beztego aniu rusz bo kre dowala.
Ja tkiego pisma jeszcze nie dostałem, a tlko czekam bo juz mnie wkurzaja>

Awatar użytkownika
RUSSELLK
Bardzo towarzyski
Posty: 305
Rejestracja: sobota, 16 stycznia 2010, 16:39
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: RUSSELLK » sobota, 6 kwietnia 2013, 21:58

cola09-myślę że pismo o zmianie regulaminu nie jest do rozwiązania umowy potrzebne ,ale tak dla pewności proponowałbym udać się do punku nc+ i tam zapytać .
Byłem tam dzisiaj i pani jest naprawdę miła- tak że bez obaw :D

Awatar użytkownika
pionka
Uzależniony
Posty: 508
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 11:44
Lokalizacja: 49° 59' N 20° 26' E
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: pionka » sobota, 6 kwietnia 2013, 22:51


Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: renowacja » niedziela, 7 kwietnia 2013, 11:15

Czy to prawda że jak aktualnie posiadam abonament w cyfra+ to moge się spodziewać od maja automatycznego przepisania umowy na nowy okres 18 -24 miesięcy i na wyższy abonament??

Problem jest taki że żadnego pisma od nich nie otrzymałem i nie bardzo wiem co robić dalej .

Airacobra
Stały bywalec
Posty: 160
Rejestracja: piątek, 27 lutego 2009, 17:34
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: Airacobra » niedziela, 7 kwietnia 2013, 11:53

Jeśli chodzi o cyfrę +, to według informacji pozyskanych na anty NC+, od wielu użytkowników wynika że do sierpnia będziesz jeszcze miał spokój - możesz przejść już, ale nie musisz. W sumie nc+ najbardziej pojechało po abonentach N-ki, tych z cyfry + potraktowano inaczej, ich umowy obowiązują do końca, jedynie co to niektóre meczez z paczki canal+ poszły na N-sport HD, ale ponoć już włączyli ten kanał na 3 m-ce gratis użytkownikom cyfry+, więc jakiegoś wielkiego problemu nie ma(choć mogę się mylić), bo ponoć poznikały canal+ gol i inne, a w zamian dali badziewne Family.

Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: renowacja » niedziela, 7 kwietnia 2013, 11:57

mi chodzi o to czy automatycznie mogą mnie przenieść czy zwyczajnie skonczy mi się umowa np za kilka miesięcy i wtedy ktoś zadzwoni z zapytaniem czy rezygnuje czy przechodze do nc+. Czy mając cyfre + aktualnie moge spać spokojnie:)

Awatar użytkownika
bania
Bardzo towarzyski
Posty: 245
Rejestracja: czwartek, 11 sierpnia 2005, 14:45
Lokalizacja: Nie z tej ziemi :-)
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: bania » niedziela, 7 kwietnia 2013, 18:58


Airacobra
Stały bywalec
Posty: 160
Rejestracja: piątek, 27 lutego 2009, 17:34
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: Airacobra » poniedziałek, 8 kwietnia 2013, 10:18


Awatar użytkownika
pikaczulive
Przechodzień
Posty: 20
Rejestracja: piątek, 21 września 2012, 11:58
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: pikaczulive » poniedziałek, 8 kwietnia 2013, 13:35

Dobrze, że ktoś poruszył te temat. Jak tylko przeczytałam co nas może czekać po 19 kwietnia od razu wysłałam męża by rozwiązał umowę z enką. Do tej pory byliśmy zadowoleni z platformy jednak proponowane ceny to już lekka przesada. Słoneczko- nadchodzimy :)

lopatolog
Przechodzień
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 05:58
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: lopatolog » poniedziałek, 8 kwietnia 2013, 14:14

Ja od dłuższego czasu nie zajmuję się zbytnio ofertami operatorów...
Przypadkiem trafiłem na stronę która oferuje dość spory pakiet programów w bardzo rozsądnych cenach... Biorąc pod uwagę, że często oglądam na urządzeniach mobilnych, na jakości wybitnie mi nie zależy, za to oferta/cena jest bardzo atrakcyjna. Zastanawia mnie tylko dlaczego tak długo nadają bez większych problemów... ;)

zodiak
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: czwartek, 4 kwietnia 2013, 23:50
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: zodiak » wtorek, 9 kwietnia 2013, 08:05

Szanowni Państwo;
Odpowiadając na Wasze wątpliwości chciałbym tu zawrzeć odpowiedzi na najbardziej nurtujące Was pytania:

- Abonenci "n",którzy odbierali kanały z grupy nPremium - nie mają możliwości odbierania kanałów, które wchodziły w skład pakietów n-ki - zostały one wyłączone i zastąpione innymi kanałami- zatem powinni oni podjąć decyzję o rozwiązaniu/kontynuowaniu umowy na nowych warunkach - do dnia 19.04.2013, - zapraszamy, przyjmiemy Waszą dyspozycję
( migracja do nowych pakietów nc+ w korzystnej cenie lub rezygnacja w związku z wycofaniem kanałów). Mamy nadzieję, że będziemy w stanie Was przekonać, że nowa oferta wcale nie jest "gorsza" ani "droższa", mamy możliwość zastosowania rozwiązań uwzględniających indywidualne preferencje.

Pragnę równocześnie zdefiniować wyrażenie ,którego wcześniej użyłem " korzystna cena", czy "korzystna oferta"

Dla dotychczasowych abonentów telewizji "n" oraz "Cyfra+" pakiety nc+ są oferowane w niższych cenach od promocyjnych - proponowanych nowym abonentom, korzystniejsze są też opłaty aktywacyjne( niższe lub ich brak - w zależności od wybranej opcji )

-- wtorek, 9 kwietnia 2013, 07:05 --

Abonentów Cyfry+ termin 19 kwietnia nie obowiązuje.

ozzie
Częsty gość
Posty: 54
Rejestracja: czwartek, 4 kwietnia 2013, 11:29
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: ozzie » wtorek, 9 kwietnia 2013, 08:32

zodiak
A możesz wyjaśnić pojęcie: "Kanał świadczony zgodnie z Regulaminem, rozdział V, ust.1". W pakiecie Silver jest trzydzieści kilka "trójkącików". Jak znikną to ze 110 kanałów zostanie niespełna 80 i co - i nic - można im "skoczyć". Czyli kolejny raz: mniej za więcej.
Co do elastyczności i osobistych preferencji to poproszę pakiet Universe na 12 miesięcy i z uwagi na wspomniane wyżej "trójkąciki" za 49PLN miesięcznie - da się? A braki w pakiecie nadgonię słoneczkiem ;)
Zresztą poczekajmy na "nowe rozwiązania" zapowiadane przez nc+ na ten tydzień. Chyba po strzale w kolano - głowa otrzeźwiała :lol:

zodiak
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: czwartek, 4 kwietnia 2013, 23:50
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: zodiak » wtorek, 9 kwietnia 2013, 23:32


Awatar użytkownika
pionka
Uzależniony
Posty: 508
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 11:44
Lokalizacja: 49° 59' N 20° 26' E
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: pionka » środa, 10 kwietnia 2013, 10:33

zodiaku a czy jak już wysłałem wypowiedzenie to mogę do was przyjść i sprawdzić czy to co mnie interesuje w cenie jaka mnie interesuje jest w ogóle możliwe do wynegocjowania? No i jak uda mi się z wami to wynegocjować to czy mogę u was przedłużyć umowę czy muszę czekać na telefon z centrum kryzysowego odzyskiwania niezadowolonych klientów? ;)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy ponadlokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości