Złodziejska oferta NC+

O sprawach dotyczących nie tylko Bochni
ozzie
Częsty gość
Posty: 54
Rejestracja: czwartek, 4 kwietnia 2013, 11:29
Kontaktowanie:

Złodziejska oferta NC+

Postautor: ozzie » czwartek, 4 kwietnia 2013, 11:32

Witam

Nie wiecie jak wygląda sprawa z wypowiadaniem umowy i zwrotem sprzętu od tych <cenzura> w punkcie przy ulicy Kazimierza?

Przy okazji zainteresowanym polecam

halucyn
Częsty gość
Posty: 67
Rejestracja: sobota, 2 lipca 2011, 21:00
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: halucyn » czwartek, 4 kwietnia 2013, 13:24

Można jak najbardziej` wypowiedzieć umowe na piśmie listem poleconym na adres cyfry , do dwóch tygodni ,trzeba wysłać . Nie ma najmniejszego problemu z wypowiedzeniem ,mamy takie prawo ponieważ cyfra zmieniła warunki umowy w trakcie trwania umowy,a to skutkuje natychmiastowym rozwiązaniem umowy przez nas ,bez jakikolwiek konsekwencji. Ja już tak zrobiłem ,teraz dzwonią ,czy niechce wrócić do nich ..he he

karola_thomas
Częsty gość
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 16:41
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: karola_thomas » czwartek, 4 kwietnia 2013, 14:12

Czyli, że wysyłamy wypowiedzenie listem a sprzęt zwracamy do punktu np. na Kazimierza? A czy jeśli miałam umowę na Nkę to teraz mogę sprzęt oddać właśnie do tego punktu NC+ (byłego punktu C+)?

ozzie
Częsty gość
Posty: 54
Rejestracja: czwartek, 4 kwietnia 2013, 11:29
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: ozzie » czwartek, 4 kwietnia 2013, 14:21

Wypowiedzenie wysyłasz poleconym za potwierdzeniem odbioru i żeby je uznali musi dotrzeć do 19.04.
Na oddanie sprzętu masz 14 dni od rozwiązania umowy czyli do 14.05.
Pytałem czy punkt na Kazimierza przyjmuje wypowiedzenia (wiele punktów się od tego miga), bo nie chce nawet tych 7 PLN wydawać na oszustów ;)

BTW: W CP z fakturą z n-ki nie starszą niż 3 miesiące można ugrać 6 miesięcy gratis :)

Airacobra
Stały bywalec
Posty: 160
Rejestracja: piątek, 27 lutego 2009, 17:34
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: Airacobra » czwartek, 4 kwietnia 2013, 15:44

Oprócz tego można z numerem umowy i peselem zjawić się w dawnym punkcie Cyfry + vis a vis Urzędu Miejskiego na Kazimierza Wielkiego, i na poczekaniu Pan wypełnia rezygnację z umowy od razu rejestrując ją w ich systemie.
Ja w CP wyrwałem pełen pakiet z HBO GO + multiroom na dwa dekodery za 0 zł, umowa na 15 m-cy 3 m-ce gratis oraz cena 104,90. Pierwszy dekoder to Sagemcom ESI 88 za 49 zeta(jedyny w ofercie z dwoma wejściami SAT) + drugi za 1 zł.
Niech się Król Julien Verley (prezes NC +) się wypcha ze swoimi pakietami. W CP po uwzględnieniu zniżki za 3 m-ce mój pakiet kosztuje 82,70 za miesiąc. Chcąc oglądać sensowny zestaw z HBO w NC+ musiałbym wyłożyć około 119 i umowa na 18 m-cy. Ponieważ futbol i żużel to nie moja bajka i nie muszę go oglądać - wybór był prosty.
Podsumowując to NC+ zrobiła dużo by dać zarobić telewizji ze Słoneczkiem czyli Panu Solorzowi.

ozzie
Częsty gość
Posty: 54
Rejestracja: czwartek, 4 kwietnia 2013, 11:29
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: ozzie » czwartek, 4 kwietnia 2013, 15:48

Airacobra - dzięki za info. Właśnie chodziło mi o to czy na Kazimierza można zrezygnować bo jak pisałem wiele punktów twierdzi ,że się nie da - system nie działa, nie są przeszkoleni, prezesunio śpi itp

Przy okazji: UOKiK postawił właśnie pierwsze zarzuty NC+ :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
to ja
Stały bywalec
Posty: 149
Rejestracja: sobota, 5 stycznia 2008, 08:23
Lokalizacja: Bochnia od 1977r
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: to ja » czwartek, 4 kwietnia 2013, 16:39

witam byłem ostatnio na Kazimierza w nc+ i miła pani wypełniła rezygnacje zarejestrowała w systemie i powiedziała ze jak odłączą sygnał to dekoder do Niej mam przyniesc. Naprawde miła obsługa. czas załatwiania 3 min , potrzeba nr umowy i dokument tożsamosci

Airacobra
Stały bywalec
Posty: 160
Rejestracja: piątek, 27 lutego 2009, 17:34
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: Airacobra » czwartek, 4 kwietnia 2013, 16:41

Mnie to już nie bardzo interesuje, jako klient N-ki (do której przeszedłem z CP) w 2010 roku na tyle się zraziłem do tej nowej platformy, że nieprędko mnie u siebie zobaczą. Francuzi z Cyfry + potraktowali abonentów N jak dojne krowy, w zamian za mniej kanałów do tego wiele niegwarantowanych (między innymi Eurosport, religia.tv i wiele innych)mam zapłacić o 30 zł więcej, niech się bujają. Teraz mam polsat, a ten ich dekoder niedługo im zwracam. Ciekaw jestem czy prezes Julien Verley się utrzyma na stołku po tej klapie...

mark
Bardzo towarzyski
Posty: 464
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 13:24
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: mark » czwartek, 4 kwietnia 2013, 18:41


ozzie
Częsty gość
Posty: 54
Rejestracja: czwartek, 4 kwietnia 2013, 11:29
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: ozzie » czwartek, 4 kwietnia 2013, 19:22

@mark - nie pisałem o punkcie w Bochni! Po prostu na FB wielu ludzi żaliło się, że mają takie właśnie problemy. Stąd moje pytanie. :roll:

Awatar użytkownika
mareg
Częsty gość
Posty: 83
Rejestracja: środa, 8 sierpnia 2007, 15:10
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: mareg » czwartek, 4 kwietnia 2013, 20:40

Potwierdzam Obsługa w Bochni na Kazimierza bardzo miła.Pani powiedziała że śmiało mogę u nich złożyć wymówienie,ale w końcu coś ugrałem w NC+ więc puki co zostaje z Turbodekoderem od N :)
Ale salon w Centrum szczerze polecam!!!!

Awatar użytkownika
RUSSELLK
Bardzo towarzyski
Posty: 305
Rejestracja: sobota, 16 stycznia 2010, 16:39
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: RUSSELLK » czwartek, 4 kwietnia 2013, 21:33


Awatar użytkownika
mareg
Częsty gość
Posty: 83
Rejestracja: środa, 8 sierpnia 2007, 15:10
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: mareg » czwartek, 4 kwietnia 2013, 21:45

Ciężko mi powiedzieć czy Cię okłamali.
Mi Pani przedstawiła ofertę powiedziałem że to za drogo więc jeszcze w moim imieniu wysłała maila do NC+ że cena mi się nie podoba :) powiedziała że śmiało mogę złożyć u nich wypowiedzenie. Dziś dzwonili w tej sprawie z infolinii,ale ja już przedwczoraj sam wytargowałem cenę jaka mi odpowiada :)
Radzę Ci podejdź na Kazimierza myślę że tam się dogadasz i to w miłej atmosferze :) a jeżeli jesteś klientem N to dzwoń na numer 12 294 78 00 może coś ugrasz,zapieraj się że za drogo to może zmiękną :) Pozdrawiam!!

Awatar użytkownika
RUSSELLK
Bardzo towarzyski
Posty: 305
Rejestracja: sobota, 16 stycznia 2010, 16:39
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: RUSSELLK » czwartek, 4 kwietnia 2013, 22:52

W listopadzie złożyłem rezygnację z tv "n" i po 2 tygodniach zadzwonił telemarketer namawiając mnie żebym nie rezygnował z ich usług a w zamian mają dla mnie promocję .
Dotychczas płaciłem 88 zł(do grudnia) i miałem Multiroom ,3 HBO i 4 Nfilm hd a promocja to wszystko co dotychczas tylko w cenie 79 zł + obiecał jakieś cinemaxy i umowę na pół roku -więc się zgodziłem .W styczniu okazało się że cinemaxu nie mam a w dodatku również HBO I Nfilm hd ...
Więc dzwonię 2 razy i wyjaśniam że skoro nagrywają rozmowy to niech sprawdzą na jakie programy zawarta była umowa i co to za promocja jeśli mniej płacę o 9 zł.a nie mam HBO itd?
Na rozmowę i odsłuchanie 2 razy reklamy filmu Yuma straciłem blisko 20 zł.i dowiedziałem się ostatecznie że jestem w błędzie i z ich strony jest wszystko w porządku .28 stycznia zauważyłem że mam zapisany w telefonie numer tego faceta który dzwonił w grudniu(122947872) ...przynajmniej połączyłem się od razu bez dodatkowych odsłuchań i po rozmowie z nim oznajmił że te programy powinienem mieć bo taka jest umowa a skoro nie mam to do 15 minut one się pojawią.

Dodatkowo biały tuner otrzymałem na własność a w punkcie twierdzą że N-ka nigdy nic na własność nikomu nie dała i tuner ten wraz z turbodekoderem mam wrócić .Więc dzwonię ponownie i dowiaduję się że dostałem go na własność-więc w tej chwili nie wiem komu mam wierzyć :) Nie usłyszałem przeprosin jak również mniejszego rachunku więc po tych przejściach z nimi już nie chcę mieć nic wspólnego ...
Wypowiedzenie wysyłam w sobotę

mareg - dzięki i również Pozdrawiam

zodiak
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: czwartek, 4 kwietnia 2013, 23:50
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: zodiak » piątek, 5 kwietnia 2013, 00:59

Witam ;
Jestem przedstawicielem platformy NC+ w naszym pięknym mieście, i pomijając fakt, że nie zgadzam się z tytułem wątku, pragnę pomóc zdezorientowanym abonentom platformy "n" oraz "Cyfra+".
Abonentów platformy "n" serdecznie zapraszam - postaramy się przedstawic Wam korzystną ofertę migracyjną do NC+ - jeśli mimo wszystko Państwo jej nie zaakceptują - przyjmiemy wypowiedzenie umowy z "n", będzie też można u nas zwrócic dekoder. Nie ma potrzeby szukania placówek platformy "n" w innych miastach - do Państwa dyspozycji jest Centrum NC+ w Bochni, przy ulicy Kazimierza Wielkiego 5 . Zapewniam, że będzie nam bardzo miło , jeśli dołączą Państwo do grona naszych klientów i zechcą wysłuchac promocyjnych ofert migracyjnych - zanim zapadnie decyzja o ewentualnej rezygnacji, zwłaszcza, że mogą się one okazac korzystniejsze od tych, które otrzymali Państwo w listach od operatora. Decyzję o rezygnacji/migracji podejmą Państwo na miejscu.
Prosimy, aby abonenci telewizji "n" mieli przy sobie numer umowy z telewizją "n" oraz dowód osobisty- bez tego nie będziemy w stanie przedstawic oferty migracyjnej, ani przyjąc wypowiedzenia umowy.
Natomiast abonentów Cyfry+ -których nadal oczywiście będziemy obsługiwac- równeż serdecznie zapraszamy - mogą Państwo w każdej chwili zmigrowac do pakietów nowej platformy bez względu na czas, na jaki została zawarta umowa z Cyfrą+ - jak zawsze służymy Wam wszelką pomocą.
Wyrażam nadzieję, że powyższe informacje nie będą potraktowane przez moderatorów tego forum jako reklama - są odpowiedzią na Państwa wątpliwości zawarte w temacie.

Awatar użytkownika
underhead
Częsty gość
Posty: 31
Rejestracja: wtorek, 28 kwietnia 2009, 07:47
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: underhead » piątek, 5 kwietnia 2013, 07:27

Info dla fanow sportu :)
Wszystkie topowe ligi + LM + LE (poza nasza ekstraklasa) mozna bezplatnie ogladac na zagranicznych kanalach, ktore sa niekodowane.
Nie ma sensu placic abonamentu w granicach 100 zl :/

cola09
Częsty gość
Posty: 38
Rejestracja: niedziela, 1 maja 2011, 20:03
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: cola09 » piątek, 5 kwietnia 2013, 08:57


ozzie
Częsty gość
Posty: 54
Rejestracja: czwartek, 4 kwietnia 2013, 11:29
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: ozzie » piątek, 5 kwietnia 2013, 10:05

Odnośnie tytułu wątku to jeżeli ktoś bez mojej wiedzy i zgody próbuje mnie pozbawić czegoś co posiadam, to jak to można nazwać. Dodatkowo jeśli robi to na siłę to już jest napad rabunkowy :lol:

peace :wink:

Airacobra
Stały bywalec
Posty: 160
Rejestracja: piątek, 27 lutego 2009, 17:34
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: Airacobra » piątek, 5 kwietnia 2013, 10:26


ozzie
Częsty gość
Posty: 54
Rejestracja: czwartek, 4 kwietnia 2013, 11:29
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: ozzie » piątek, 5 kwietnia 2013, 17:04

Wypowiedzenie poszło. :D
Faktycznie szacunek dla Personelu, mnie osobiście diabli by wzięli.
Niemniej jednak nie mogę się zgodzić ze słowami zodiaka o korzystnej ofercie.
Oferta jest jedna - masz lub będziesz miał (kanały niegwarantowane) mniej, zapłacisz więcej lub przy dobrych wiatrach tyle samo i to na koniecznie 18 miesięcy.
Tłumaczenie Pani na infolinii, że mam 18 miesięcy gwarancji stałości ceny po prostu mnie powaliło w kontekście obecnych działań nc+. W umowie z N na 12 miesięcy też rzekomo miałem tą "gwarancję" ceny.
Kolejne pytanie - dlaczego jako stały klient mam się wiązać na 18 miesięcy, a nowi klienci mają 12?

Szkoda .... z N-ki byłem zadowolony, a tu taki psikus. Przyjdzie oglądać TVN Turbo, Discovery i NatGeo bez HD na słonecznej platformie - za tą cenę jakoś brak HD przeżyję.

Przy okazji: Nie wie ktoś jak usunąć logo N z anteny ? :lol:

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy ponadlokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości