Wydatki PUP w Bochni

O sprawach dotyczących nie tylko Bochni
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Iluizjana
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 23:15
Kontaktowanie:

Wydatki PUP w Bochni

Postautor: Iluizjana » sobota, 10 listopada 2012, 21:35


gienek8
Przechodzień
Posty: 19
Rejestracja: wtorek, 3 lipca 2012, 11:30
Kontaktowanie:

Re: Wydatki PUP w Bochni

Postautor: gienek8 » niedziela, 11 listopada 2012, 19:19


Awatar użytkownika
buog
Stały bywalec
Posty: 102
Rejestracja: czwartek, 17 listopada 2011, 19:31
Kontaktowanie:

Re: Wydatki PUP w Bochni

Postautor: buog » niedziela, 11 listopada 2012, 20:34

Nie chodzi o laptopy "do domu" dla urzędników tylko o komputery stacjonarne PC (Personal Computer - po angielsku znaczy właśnie osobisty). Laptopy są wymienione w pozycji komputerów przenośnych. Tak się domyślam :)

Awatar użytkownika
Guru
Bardzo towarzyski
Posty: 280
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2009, 14:58
Kontaktowanie:

Re: Wydatki PUP w Bochni

Postautor: Guru » poniedziałek, 12 listopada 2012, 09:52

Bylem kilka razy w UP w różnych pokojach, komputery jak komputery widziałem gorsze i lepsze ale te na moje oko nie były takie złe (monitory LCD drukarki laserowe ,co prawda modele kilku letnie) ale wiem ze właśnie takie"chodzą" najdłużej. Laptopy nie za "bogate" ale też nie jakieś trupy. Ogólnie wiele instytucji ma gorszy sprzęt, ale może był baaaardzo pilnie potrzebny ?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy ponadlokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości