Ceny za przejazd autostradą.

O sprawach dotyczących nie tylko Bochni
Awatar użytkownika
Ulver
Bardzo towarzyski
Posty: 398
Rejestracja: sobota, 23 października 2010, 19:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ceny za przejazd autostradą.

Postautor: Ulver » poniedziałek, 12 marca 2012, 19:56

Rozpisać referendum w wyniku którego, na Radzie ONZ, My, jako Naród Polski, będziemy za objęciem naszego kraju, międzynarodowymi sankcjami gospodarczymi i innymi możliwymi embargami. To będzie efektywne działanie, które uderzy w Rząd. Naturalnie, jeżeli przychyli się do tego Rada. A tak, to w przypadku protestu ( którego skutki odczują obywatele... wiem, wiem, będzie on krótki i tylko parę dni, czy tygodni, ale pewnie odczują ) będzie to na zasadzie: mama kazała mi iść do szkoły, bo jest klasówka, to na złość jej – postaram się złapać grypę albo inną ospę wietrzną. Władza sprzeda trochę gum na dupy, trochę popsika gazem, mistrzostwa miną, a ona swoje będzie dalej robiła. To trzeba by było jakoś inaczej rozegrać. No bo co się robi jak ktoś ci na złość nasra na wycieraczkę, jeszcze taką „nie gumową” ( bo gumową można jeszcze na upartego umyć )? Po prostu się ją wyrzuca i daje nową ( kto cwańszy, da gumową ). Tutaj trzeba byłoby tak nasrać, żeby do wymiany była i wycieraczka i lastriko pod wycieraczką i sposób myślenia właściciela wycieraczki. Kto by się do tego nadał? :roll: Nie wiem :shock: ... może przyjedzie kiedyś taki czas ( w co trochę powątpiewam ), że objawi się jakiś kozak który to ogarnie, gromadząc wokół siebie mu podobnych, ale znając życie i układy, będzie można mu z góry nadać ksywkę „Syzyf”, bo głaz z wykutym słowem „Zmiana”, będzie mu się na okrągło wymykał z rąk przed szczytem góry. Pod warunkiem, że w ogóle do tego szczytu się zbliży. 8)

Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: Ceny za przejazd autostradą.

Postautor: Ukasss » wtorek, 13 marca 2012, 16:35


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy ponadlokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości