POLSKA-PORTUGALIA 29 lutego

O sprawach dotyczących nie tylko Bochni
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
mark
Bardzo towarzyski
Posty: 464
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 13:24
Kontaktowanie:

POLSKA-PORTUGALIA 29 lutego

Postautor: mark » niedziela, 12 lutego 2012, 14:48

Witam, mam pytanie czy wybiera się ktoś na mecz reprezentacji Polski z Portugalią w dniu 29 lutego do Warszawy na Stadion Narodowy?

Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: POLSKA-PORTUGALIA 29 lutego

Postautor: Ukasss » niedziela, 12 lutego 2012, 15:52

Jakiś czas temu sporo ludzi jeździło z naszych okolic na repe wiem bo sam z nimi się zabierałem teraz ludzie po rezygnowali Nie chcą wywalać kasy na to co się dzieje z reprezentacją oraz na ludzi co tam żądzą Słychać to zresztą na trybunach jak teraz wygląda doping? dla mnie kicha. Ja już niestety nie znam nikogo kto by się tam wybierał.Sam też nie planuje takiego wyjazdu do czasu aż coś się tam zmieni,

mark
Bardzo towarzyski
Posty: 464
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 13:24
Kontaktowanie:

Re: POLSKA-PORTUGALIA 29 lutego

Postautor: mark » środa, 22 lutego 2012, 12:03

ponawiam pytanie

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy ponadlokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości