Koniec straży miejskich

O sprawach dotyczących nie tylko Bochni
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
to ja
Stały bywalec
Posty: 149
Rejestracja: sobota, 5 stycznia 2008, 08:23
Lokalizacja: Bochnia od 1977r
Kontaktowanie:

Koniec straży miejskich

Postautor: to ja » sobota, 11 lutego 2012, 20:11

Miejmy nadzieję że i nasz burmistrz podjmie własciwą decyzje w tej sprawie, http://www.sfora.pl/To-koniec-strazy-mi ... uja-a40415

karola_thomas
Częsty gość
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 16:41
Kontaktowanie:

Re: Koniec S M

Postautor: karola_thomas » niedziela, 12 lutego 2012, 10:20

HAHAHA bez przesady! Niby dlaczego bocheńska SM miałaby być zlikwidowana?

Po pierwsze z tego co nieraz mogliśmy dowiedzieć się z mediów to lokalizacja fotoradaru zawsze była uzgadniana z policją, a ten na ul.Proszowskiej jest oznaczony - a chyba ma być jeszcze pomalowany na żółto czy coś (ale na to SM ma trochę czasu).

Po drugie - jakoś SM w Bochni istniała nawet i bez fotoradaru. Nie wierzę żeby to było ich główne zajęcie - gdyby tak było to do budżetu miasta ten fotoradar powinien przynosić po kilka mln złotych rocznie, a nie marne SETtysiące (nie pamiętam dokładnie, ale coś ok. 200 tys. zł chyba).

Rozumiem temat i likwidacja SM, które istnieją po to tylko, aby łupić kierowców jest zasadna, ale nie sądzę, aby bocheńska SM przez to miała przestać istnieć.

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Koniec straży miejskich

Postautor: belzebub » niedziela, 12 lutego 2012, 12:06


Awatar użytkownika
Ulver
Bardzo towarzyski
Posty: 398
Rejestracja: sobota, 23 października 2010, 19:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Koniec straży miejskich

Postautor: Ulver » niedziela, 12 lutego 2012, 13:03

Jak zlikwidują, to galeria w "Świętych Krowach", będzie trzeszczała w szwach od zdjęć... Co do samej straży miejskiej, to belzebub ma zdrowe podejście w tej sprawie. Gdybym miał się obrażać za karanie mnie za wykroczenia, za ramy prawne których nie mogę przekroczyć, a chciałbym, to zamieniłbym się w Dartha Vadera ( narastający gniew prowadziłby do nienawiści, nienawiść do cierpienia, a cierpienie na Ciemną Stronę Mocy :mrgreen: ). Wszystko zależy od charakteru strony w spotkaniu z nimi. Jeden będzie musiał zapłacić mandat za złe parkowanie, drugi będzie do nich dzwonił bo ktoś zaparkował nie tak jak trzeba. Inny będzie dzwonił, bo ktoś tam fajczy śmieci. Fajczący śmieci zapłaci mandat, a strażnikom powie, że ten co go pod*^$@olił, to puszcza groźne psy bez nadzoru itp, itd. Łańcuch naczyń połączonych. Przyczyna - skutek. Już chyba Budda przewidział ten problem ze Strażą Miejską... :roll: :D

Thadd
Stały bywalec
Posty: 180
Rejestracja: poniedziałek, 25 stycznia 2010, 18:21
Kontaktowanie:

Re: Koniec straży miejskich

Postautor: Thadd » niedziela, 12 lutego 2012, 14:41

Aha, czyli Straż Miejska to forma walki z bezrobociem? Imponujący argument. Myślę, że w Bochni Straż Miejska nie zostanie zlikwidowana. Jak nie za prędkość, zawsze można dać mandat za czytanie rozkładu jazdy, albo picie piwa na rynku... w sylwestra 8) :roll:

Awatar użytkownika
Bochniak REAL
Stały bywalec
Posty: 179
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2005, 18:45
Lokalizacja: Z Solnego Grodu
Kontaktowanie:

Re: Koniec straży miejskich

Postautor: Bochniak REAL » czwartek, 28 czerwca 2012, 11:15

JAKIE TO ŻYCIOWE :)


qwerty207
Stały bywalec
Posty: 121
Rejestracja: czwartek, 9 lipca 2009, 06:43
Kontaktowanie:

Re: Koniec straży miejskich

Postautor: qwerty207 » sobota, 30 czerwca 2012, 00:38

Strusie wiejskie (czyt. straż miejska) jest natychmiast do likwidacji, nie podejmę nigdy innego stanowiska po tym jak mojemu tacie (lat70) po zaparkowaniu albo raczej wciśnięciu się przed auto gdzie zaledwie 1/3 samochodu wychodziła za zakaz postoju dali mandat i wzywali do siebie. nadmieniam że tata miał tabliczkę inwalidy za szybą i naprawdę nie mógł nigdzie dalej zaparkować bo prawie nie może chodzić. A na miejscu po tym jak przyjechał do nich na tą tzw"bazę" totalna znieczulica, nie ważne że ma worek badań od lekarza i orzeczenie grupy, Panu się należy mandat i koniec, bez gadania. I jeszcze hasło jakiejś młodej dziewczyny (czyt. strażniczki) przetrącającej hamburgera czy to co było: "takich jak Wy musimy karać, po to jesteśmy", o mało się nie udławiła jak to wypowiadała.

outsider
Stały bywalec
Posty: 143
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 19:10
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Koniec straży miejskich

Postautor: outsider » sobota, 7 lipca 2012, 14:15

Wlaśnie przeczytałem artykuł o pracach nad ustawą dającą wieksze uprawnienia SM.



Wszystko to w trosce o nasze bezpieczeństwo...

darolfc
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 9 listopada 2009, 11:34
Kontaktowanie:

Re: Koniec straży miejskich

Postautor: darolfc » środa, 22 sierpnia 2012, 19:20



Może wtedy pieniądze będą na inne ważniejsze potrzeby (np. Przedszkola)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy ponadlokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości