Czy popierasz sprzeciw wielu środowisk wobec promocji w TVP

O sprawach dotyczących nie tylko Bochni

Czy popierasz sprzeciw wobec satanisty Darskiego?

Czas głosowania minął sobota, 24 września 2011, 08:02

TAK
20
40%
NIE
30
60%
 
Liczba głosów: 50

Awatar użytkownika
RafalOg7uiOL
Częsty gość
Posty: 68
Rejestracja: sobota, 26 września 2009, 17:28
Kontaktowanie:

Re: Czy popierasz sprzeciw wielu środowisk wobec promocji w TVP

Postautor: RafalOg7uiOL » środa, 14 września 2011, 20:10


Awatar użytkownika
mireQ
Bardzo towarzyski
Posty: 376
Rejestracja: piątek, 24 kwietnia 2009, 12:44
Lokalizacja: Bochnia/Skarżysko
Kontaktowanie:

Re: Czy popierasz sprzeciw wielu środowisk wobec promocji w TVP

Postautor: mireQ » środa, 14 września 2011, 21:28

Ten Darski to pozer i tyle. Tak jak i wielu innych "artystów" którzy robią karierę, przez swoje kontrowersyjne zachowanie itp. W dzisiejszych czasach byle szmata, która nie ma nic sensownego do przekazania, zrobi wokół siebie szum, bo zbezcześci symbole religijne w imię wolności i sztuki, media chętnie promują taki pustaków, bo ich zachowanie trafia do pustaków przez ekranami.
Żal mi takich ludzi, którzy tylko w taki sposób potrafią zaistnieć.

Awatar użytkownika
Kiyomi
Stały bywalec
Posty: 156
Rejestracja: niedziela, 29 listopada 2009, 21:25
Kontaktowanie:

Re: Czy popierasz sprzeciw wielu środowisk wobec promocji w TVP

Postautor: Kiyomi » środa, 14 września 2011, 22:26

zależy jak leży;p Jenny, posłuchaj sb solowych płyt Serj'ego Tankiana (wolakisty System of a Down) jeżeli się lubujesz w symfonicznym metalu;p niby zajmuje się alternatywnym metalem a lubi go nawet moja mama;D

Szelma
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: środa, 6 października 2010, 17:09
Kontaktowanie:

Re: Czy popierasz sprzeciw wielu środowisk wobec promocji w TVP

Postautor: Szelma » środa, 14 września 2011, 22:29


Awatar użytkownika
Kiyomi
Stały bywalec
Posty: 156
Rejestracja: niedziela, 29 listopada 2009, 21:25
Kontaktowanie:

Re: Czy popierasz sprzeciw wielu środowisk wobec promocji w TVP

Postautor: Kiyomi » środa, 14 września 2011, 22:40

nie znam ale na pewno posłucham;p


Awatar użytkownika
tankowiec
Częsty gość
Posty: 78
Rejestracja: niedziela, 1 lutego 2009, 13:14
Kontaktowanie:

Re: Czy popierasz sprzeciw wielu środowisk wobec promocji w TVP

Postautor: tankowiec » czwartek, 15 września 2011, 10:44

W preambule Konstytucji RP nigdzie nie jest napisane że Polska jest z natury tylko katolicka. Fragmenty
....my, Naród Polski - wszyscy obywatele Rzeczypospolitej,

zarówno wierzący w Boga

będącego źródłem prawdy, sprawiedliwości, dobra i piękna,

jak i nie podzielający tej wiary,

a te uniwersalne wartości wywodzący z innych źródeł,..........

.....w poczuciu odpowiedzialności przed Bogiem lub przed własnym sumieniem,.....

jest miejsce dla wszystkich. I wierzących w jednego boga(jakkolwiek by się nazywał), ateistów czy politeistów(np. wierzących w wierzenia słowian).

Popik : kościół katolicki w Polsce na pewno nie jest dyskryminowany. Wystarczy oglądnąć relacje z jakiegoś święta państwowego lub otwarcie np. odcinka autostrady. Cytowane przez ciebie artykuły to lanie wody i podbijanie bębenka. Larum grają ojczyzna w niebezpieczeństwie( to przed wyborami). W Polsce powinien być wyraźny rozdział kościoła od państwa. Niestety niektórym środowiskom to się nie podoba. :?: :!:[/quote]

Dla ochłodzenia atmosfery : http://pl.wikipedia.org/wiki/Lataj%C4%8 ... _Spaghetti :D
Ostatnio zmieniony czwartek, 15 września 2011, 10:45 przez tankowiec, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
takiktosik
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek, 26 listopada 2010, 10:06
Lokalizacja: BOCHNIA
Kontaktowanie:

Re: Czy popierasz sprzeciw wielu środowisk wobec promocji w TVP

Postautor: takiktosik » czwartek, 15 września 2011, 10:44

http://muzyka.onet.pl/publikacje/polacy ... omosc.html - a onet dalej swoje. Dalej promuje to pseudomuzyczne gwiazdziątko. Po przeczytaniu tego wywiadu jestem już pewien, że to wszystko na pokaz, że ten cały Adaś jest po prostu pozorantem, idiotą i medialną kukiełką. Promuje go do granic zrzygania gazeta wybiórcza i onet, że o tvn'ie nie wspomne. Medialne tuby partii obecnie rządzącej. Ogłupianie narodu trwa. Tylko, że Polacy głupi nie są i już byle g*** sobie wcisnąć nie dadzą. Jak to mawia mój kolega - "g*** w opakowaniu pomarańczy" już sie Polakom przejadło.

a co do "katolickiej tolerancji dla odmienności" - trzeba być intelektualnym kaleką, by coś takiego wymyślić. Jako katolik nie dam opluwać mojej wiary i samego siebie. Mogę AKCEPTOWAĆ, że taki jakiś tam Darski sobie istnieje, ale nie będę tolerować jego zachowania.

A wyrok sądu w jego sprawie jest żenujący i śmieszny. No ale cóż ... Wystarczy podpiąć wsadzanie polskiej flagi w g*** i targanie Biblii pod "sztukę" ( o której ten pseudomuzyk pojęcia nie ma )
i wszystko jest cacy. Można przez "sztukę" obrażać kogo się chce i ile tylko się chce.

Awatar użytkownika
tankowiec
Częsty gość
Posty: 78
Rejestracja: niedziela, 1 lutego 2009, 13:14
Kontaktowanie:

Re: Czy popierasz sprzeciw wielu środowisk wobec promocji w TVP

Postautor: tankowiec » czwartek, 15 września 2011, 10:55

Ewangelia Latającego Potwora Spaghetti

Osiem „Naprawdę wolałbym, żebyś nie”:

1. Naprawdę wolałbym, żebyś nie zachowywał się jak jakiś świętoszkowaty, fałszywie pobożny dupek, gdy opisujesz Mą Makaronową Doskonałość. Jeśli niektórzy ludzie nie wierzą we mnie, to trudno, nic się nie stanie. Naprawdę, nie jestem do tego stopnia próżny. Poza tym, nie chodzi o nich, więc nie zmieniaj tematu.
2. Naprawdę wolałbym, żebyś nie używał Mojego istnienia jako narzędzia do uciskania, ciemiężenia, karania, patroszenia lub bycia złośliwym wobec innych. Nie wymagam składania ofiar, a czystość jest niezbędna jeśli chodzi o wodę pitną, a nie o istoty ludzkie.
3. Naprawdę wolałbym, żebyś nie oceniał ludzi na podstawie tego, jak wyglądają lub jak się ubierają, jak mówią, lub... Dobra, po prostu bądź miły, OK? I wbij to do swojej tępej głowy: mężczyzna = człowiek. Kobieta = człowiek. To samo = to samo. Nikt nie jest od nikogo lepszy, chyba że mówimy o stylu. I przykro mi, ale to podarowałem kobietom i niektórym facetom, którzy widzą różnicę pomiędzy kolorem morskim a fuksją.
4. Naprawdę wolałbym, żebyś nie zaspokajał się w sposób, który obraża ciebie albo twojego ochoczego, zgodnego, pełnoletniego i dojrzałego psychicznie partnera. Odnośnie do tych, którzy mogliby protestować – myślę, że odpowiednim wyrażeniem jest „[cenzura!] się”, chyba że uznają to za nieprzyzwoite. W tym wypadku mogą wyłączyć raz telewizor i iść dla odmiany na spacer.
5. Naprawdę wolałbym, żebyś nie sprzeciwiał się fanatycznym, sadystycznym, szowinistycznym i pełnym nienawiści poglądom innych NA CZCZO. Zjedz coś, a potem zabiegaj o pierdoły.
6. Naprawdę wolałbym, żebyś nie budował za miliony dolarów kościołów/świątyń/meczetów/kaplic dla Mojej Makaronowej Doskonałości, podczas gdy pieniądze lepiej wydać na (wybierz sam):
Skończenie z biedą
Leczenie chorób
Życie w pokoju, namiętną miłość i obniżenie kosztów kablówki

7. Może jestem złożonym węglowodanowym wszystkowiedzącym istnieniem, ale w życiu cieszą mnie proste rzeczy. Wiem lepiej. Jestem STWÓRCĄ.

8. Naprawdę wolałbym, żebyś nie rozpowiadał ludziom wokół, że do ciebie przemawiam. Nie jesteś aż taki interesujący. Wylecz się z siebie. I mówiłem ci, żebyś kochał bliźniego, czy nie pojąłeś aluzji?
9. Naprawdę wolałbym, żebyś nie czynił bliźniemu, co tobie miłe, jeśli miłe są ci, hm, rzeczy, które wymagają mnóstwa skóry/smaru/wazeliny. Jednak jeśli miłe jest to też tej innej osobie (zgodnie z numerem 4), zajmij się tym, zrób zdjęcia, i do diaska, załóż kondom! Naprawdę, to kawałek gumy. Gdybym nie chciał, żeby było ci przyjemnie, gdy to robisz, dodałbym ci w tym miejscu kolce czy coś takiego

:D 8) :lol:

Awatar użytkownika
popik
Bardzo towarzyski
Posty: 232
Rejestracja: środa, 2 lipca 2008, 17:38
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Czy popierasz sprzeciw wielu środowisk wobec promocji w TVP

Postautor: popik » czwartek, 15 września 2011, 13:14


Awatar użytkownika
RafalOg7uiOL
Częsty gość
Posty: 68
Rejestracja: sobota, 26 września 2009, 17:28
Kontaktowanie:

Re: Czy popierasz sprzeciw wielu środowisk wobec promocji w TVP

Postautor: RafalOg7uiOL » czwartek, 15 września 2011, 13:47


Awatar użytkownika
dusiek
Bardzo towarzyski
Posty: 378
Rejestracja: wtorek, 11 listopada 2008, 12:44
Lokalizacja: Muchówka
Kontaktowanie:

Re: Czy popierasz sprzeciw wielu środowisk wobec promocji w TVP

Postautor: dusiek » czwartek, 15 września 2011, 13:58

- Nie może być tak, żeby w katolickim kraju można było obrażać, dyskryminować chrześcijan - mówił poseł PiS Jan Dziedziczak. - Nie wolno obrażać w Polsce Żydów - i bardzo dobrze. Nie wolno obrażać w Polsce wyznawców islamu - i bardzo dobrze. Prosimy i żądamy tego, by w Polsce nie było przyzwolenia na obrażanie chrześcijan, zwłaszcza za nasze pieniądze, za pieniądze z abonamentu - dodał.
- Ciekawe, czy władze TVP zatrudniłyby również osobę, która analogicznie - "chrześcijanie do lwów, na śmierć", wzywałaby na przykład, żeby że tak powiem: "Żydzi szli do gazu". Według nas jest to po prostu niedopuszczalne - oświadczył poseł. Jak mówił, PiS nie zgadza się z tym, by w Polsce było przyzwolenie mediów publicznych na dyskryminowanie, obrażanie chrześcijan.

Źródło Onet.pl


Zgadzam się w 100% z ta wypowiedzią.

Awatar użytkownika
RafalOg7uiOL
Częsty gość
Posty: 68
Rejestracja: sobota, 26 września 2009, 17:28
Kontaktowanie:

Re: Czy popierasz sprzeciw wielu środowisk wobec promocji w TVP

Postautor: RafalOg7uiOL » czwartek, 15 września 2011, 14:28


karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Czy popierasz sprzeciw wielu środowisk wobec promocji w TVP

Postautor: karmelek » czwartek, 15 września 2011, 15:06

Pomijając "katolickość" kraju, z którym to określeniem nawet jako katolik się nie zgadzam, gdyż RP jest konstytucyjnie państwem świeckim, to przecież reszta wypowiedzi ma sens. Jeżeli w mediach ktoś będzie obrażał mniejszości seksualne - zaraz odpowiednie ruchy podnoszą krzyk, wyznawców Judaizmu - to samo i masa innych przypadków. Dlaczego zatem na obrażanie katolików ma być przyzwolenie?

Warto pamiętać, że nasza wolność kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa innych. W granicach prawa Nergal może swoją ideologię głosić i promować, bo telewizja, jako nadawca publiczny i państwowy jest dla wszystkich obywateli. W tym samym duchu prawo do protestu przeciw wartościom jakie on prezentuje ma Kościół Katolicki, ale dopóki treść, którą przekazuje ów osobnik na antenie nie godzi w czyjeś dobra/uczucia, to przecież nie ma podstaw, aby go zdjąć z wizji.

Nie popieram w żaden sposób Nergala. Sądzę jednak, że zamiast prób stawiania siłą znaku równości pomiędzy słowami "polskie" i "katolickie" ci, którym na tym zależy powinni zająć się budowaniem silnych i trwałych fundamentów Kościoła w Polsce - opartych na wierze, a nie na przyzwyczajeniu czy takim albo innym zwyczaju, bo wszystko zaczyna się od ludzi, a właściwie od ich podejścia...

Awatar użytkownika
tankowiec
Częsty gość
Posty: 78
Rejestracja: niedziela, 1 lutego 2009, 13:14
Kontaktowanie:

Re: Czy popierasz sprzeciw wielu środowisk wobec promocji w TVP

Postautor: tankowiec » czwartek, 15 września 2011, 15:44

Dobrze ale czy Nergal w jakiś sposób zbezcześcił Biblię i czy obraził kogoś na wizji w programie TVP. Wydaję mi się że nie. Wszystko zaczęło się od wywlekania zdarzenia, z przed paru lat w której to sprawie sąd wydał wyrok uniewinniający. Więc o co chodzi???. W telewizji, radiu czy prasie można znaleźć wypowiedzi ludzi którzy nie raz byli karani sądownie za szkalowanie kogoś imienia, lub obrażania grup społecznych. I jakoś nikt nie podnosi wrzasku. Jak dla mnie temat z Nergalem jest na poziomie sezonu ogórkowego. Po prostu zbliżają się wybory to pewnie więcej będzie takich kwiatów i"dziadków z wermachtu" :D .

Awatar użytkownika
pionka
Uzależniony
Posty: 508
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 11:44
Lokalizacja: 49° 59' N 20° 26' E
Kontaktowanie:

Re: Czy popierasz sprzeciw wielu środowisk wobec promocji w TVP

Postautor: pionka » czwartek, 15 września 2011, 23:15


Awatar użytkownika
takiktosik
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek, 26 listopada 2010, 10:06
Lokalizacja: BOCHNIA
Kontaktowanie:

Re: Czy popierasz sprzeciw wielu środowisk wobec promocji w TVP

Postautor: takiktosik » piątek, 16 września 2011, 01:39

Sorki Piona, ale swoimi wypowiedziami wielokrotnie udowodniłeś, że jesteś intelektualnym troglodytą, więc tak oczywistych kwestii nie mam zamiaru Ci tłumaczyć. Masz takie klapki na oczach, że szkoda gadać. Włącz sobie tvn'owskie "dzień dobry" i poczytaj wybiórczą albo gazeta.pl, że o głównej onetu sprzed 2 dni nie wspomne ...

szczekaj dalej psie ...

PS. na piłce może sie znasz, ale do muzyki sie nie mieszaj, jak Cie prosze ...

Awatar użytkownika
pionka
Uzależniony
Posty: 508
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 11:44
Lokalizacja: 49° 59' N 20° 26' E
Kontaktowanie:

Re: Czy popierasz sprzeciw wielu środowisk wobec promocji w TVP

Postautor: pionka » piątek, 16 września 2011, 19:35

Przepraszam już nie będę!

Jeszcze tylko napiszę, że bardzo bawią mnie tacy ludzie, którzy wyzywają TVN, GW, onet itp. ale doskonale wiedzą co się u nich pokazuje czy pisze czyli sporo czasu dziennie spędzają na śledzeniu tych mediów.
Nie wiem dlaczego jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy czytać Nasz Dziennik, Gazetę Polską, Uwarzam rze czy oglądać TV Trwam.

Nergal obraża Twoje uczucia katolickie bo w TVP ośmiela się wypowiadać w programie muzycznym na tematy muzyczne. A Ty obrażasz ludzi na forum (np. nazywając ich psami) czym pokazujesz jaki gorliwy z Ciebie katolik. Typowy polski katolik. Powinieneś teraz biegiem pędzić do spowiedzi i przepraszać Boga za to, że nie traktujesz bliźniego swego jak siebie samego "katoliku".

ramuh
Bardzo towarzyski
Posty: 496
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 22:39
Lokalizacja: bochnia
Kontaktowanie:

Re: Czy popierasz sprzeciw wielu środowisk wobec promocji w TVP

Postautor: ramuh » piątek, 16 września 2011, 19:43

No sie narobilo , cos strasznego bo koles ksiazke potargal.
Takiktosik idz lepiej do kosciola bo cie szatan dopadl i zaczynasz strasznym jadem pluc i wulgaryzmami ,choc nie powinno mnie to dziwic bo przeciez "katolicy twojego pokroju" potrafia tylko gnoic gdy ktos jest inny lub ma inne poglady :evil: Jestes taki typowy jak ci wszyscy z modlitwy w dniu swira :)

Awatar użytkownika
WPT1313
Częsty gość
Posty: 91
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2011, 20:31
Lokalizacja: Pałac w Zatorach ;-)
Kontaktowanie:

Re: Czy popierasz sprzeciw wielu środowisk wobec promocji w TVP

Postautor: WPT1313 » sobota, 17 września 2011, 21:03


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy ponadlokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości