Czy takie szkolenie do właściwy wybór?

O sprawach dotyczących nie tylko Bochni
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
aniamroz79
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 11 października 2016, 12:52
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Czy takie szkolenie do właściwy wybór?

Postautor: aniamroz79 » sobota, 15 października 2016, 12:28

Dzień dobry. Myślę nad podniesieniem swoich kwalifikacji zawodowych. Jestem młodą dziewczyną, która na co dzień jest zatrudniona w firmie transportowej. Doszłam do wniosku, że jeśli ukończę tego rodzaju kurs.............to będę mogła liczyć na awans. W mojej firmie panuje nie najzdrowsza atmosfera i nie mogę liczyć na szczerą odpowiedź osób, które mają dłuższy staż pracy. Poszukiwałam zbliżonych tematów na forach, lecz nie mogłam nic znaleźć. Dlatego prośba do osób, które kończyły podobne szkolenia o poradę w tej kwestii. Czy opłaca się zainwestować w tego rodzaju kurs?

Awatar użytkownika
SLV
Stały bywalec
Posty: 186
Rejestracja: poniedziałek, 29 marca 2010, 12:26
Kontaktowanie:

Re: Czy takie szkolenie do właściwy wybór?

Postautor: SLV » sobota, 15 października 2016, 12:59

Zależy czy masz inne kwalifikacje aby taki kurs był potrzebny. To idzie niestety w parze.
Nie mam takiego kursu , ale wiem jak można go wykorzystać i gdzie szukać zatrudnienia.

agatto
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 6 listopada 2016, 23:25
Kontaktowanie:

Re: Czy takie szkolenie do właściwy wybór?

Postautor: agatto » niedziela, 6 listopada 2016, 23:31

Jeżeli masz czas i pieniądze lub wiesz, że za kurs zapłacić np. pracodawca, to jak najbardziej należałoby skorzystać. Każde podniesienie kwalifikacji zawodowych, w przyszłości może skutkować wzrostem pensji lub znalezieniem ciekawszej pracy.

Areweszka
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: wtorek, 8 listopada 2016, 15:23
Kontaktowanie:

Re: Czy takie szkolenie do właściwy wybór?

Postautor: Areweszka » wtorek, 8 listopada 2016, 15:27

Każdy kurs jak najbardziej warto - dobrze jest uczyć się nowych rzeczy :)

Awatar użytkownika
buog
Stały bywalec
Posty: 102
Rejestracja: czwartek, 17 listopada 2011, 19:31
Kontaktowanie:

Re: Czy takie szkolenie do właściwy wybór?

Postautor: buog » środa, 9 listopada 2016, 09:02

Ja szczególnie polecam kurs SEO, który podpowie jak można pozycjonować treści w necie bez tak koszmarnego i czasochłonnego linkbuldingu, który być może jest skuteczny, ale jeżeli masz do ogarnięcia tyle stron ile starasz się podpinać pod to forum (SPAMUJĄC), to chyba sporo czasu Ci schodzi, co nie?

Do admina: No kamaaan, widzę że już sie jakieś żółte kartki pojawiły ale może trzeba się wziąć ostrzej za tych (tego? tą?) spamiarzy!

ciesla
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 3 grudnia 2016, 20:49
Kontaktowanie:

Re: Czy takie szkolenie do właściwy wybór?

Postautor: ciesla » sobota, 3 grudnia 2016, 21:00

Też jestem za rozwojem. Ucz się wszystkiego co może przyczynić się do wzrostu Twojej wartości w oczach pracodawcy.

Kapustka42
Częsty gość
Posty: 78
Rejestracja: czwartek, 8 września 2016, 08:42
Kontaktowanie:

Re: Czy takie szkolenie do właściwy wybór?

Postautor: Kapustka42 » środa, 6 lutego 2019, 11:22

Zdecydowanie warto się uczyć i szkolić. Sama, mimo, że mam całkiem atrakcyjną pracę, nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje. Teraz zaproponowałam szefowi, aby wysłał mnie na szkolenie dla profesjonalnych asystentek https://szkolenia.avenhansen.pl/szkolen ... tarka.html - niech widzi, że jestem aktywna i nie osiadam na laurach.

Marrek
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: wtorek, 26 kwietnia 2016, 14:52
Kontaktowanie:

Re: Czy takie szkolenie do właściwy wybór?

Postautor: Marrek » piątek, 26 lipca 2019, 12:03

Szkolenia jak najbardziej się opłacają bo wpływa to korzystnie na podniesienia naszych kwalifikacji i umiejętności. Najlepiej wybierać szkolenia związane ze stanowiskiem na którym pracujemy, ponieważ one najbardziej się Nam przydadzą. Dobre szkolenia są organizowane i przeprowadzane przez profesjonale firmy szkoleniowe jak GenWhy. Dokładną ofertę można sprawdzić na stronie - https://genwhy.pl/szkolenia-krakow/ . Człowiek, który się rozwija i cały czas podnosi swoje umiejętności zyskuje w oczach szefa, i z czasem może to zaprocentować awansem, podwyżką lub premia.

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 497
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Czy takie szkolenie do właściwy wybór?

Postautor: boddekk » czwartek, 29 lipca 2021, 09:23

Jest wiele ciekawych kursów na które naprawdę watro się wybrać. Wiedza na pewno nie zginie. Warto się rozwijać.


__________________________________________________________
https://stevemadden.pl/collections/whats-new-damskie

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy ponadlokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości