wycena domu spadek

O sprawach dotyczących nie tylko Bochni
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
sylwia4012
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 23 stycznia 2014, 10:45
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

wycena domu spadek

Postautor: sylwia4012 » piątek, 21 lutego 2014, 20:10

Dostałam w spadku dom pod Radomiem i potrzebuję wyceny (cele podatkowe) Znalazłam ofertę wyceny online [url]......[/url] i nie do końca wiem, czy to będzie ważne? Poza tym sama jestem ciekawa, ile ten dom jest war. Korzystaliście może z takiej formy wyceny?

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: wycena domu spadek

Postautor: belzebub » piątek, 21 lutego 2014, 20:30

Przestan spamowac, wszystkie twoje tematy zawieraja linki reklamujace i glupie zapytanie . ZNALAZLAM strone co o niej sadzicie.. ALE ZENADA

Awatar użytkownika
Ciapek
Przechodzień
Posty: 26
Rejestracja: środa, 19 lipca 2006, 23:02
Lokalizacja: Ciapkowo
Kontaktowanie:

Re: wycena domu spadek

Postautor: Ciapek » piątek, 21 lutego 2014, 21:47

nie kłam :))) do celów podatkowych wyceny nie trzeba urząd sam określi ile jest wart a ty tylko deklarujesz wartość dopiero w razie sporu ( o którym nic nie piszesz) możesz robić wyceny, ale tutaj też urząd sobie poradzi.
tak że nie spamuj!!!! bo robisz to nieudolnie> :evil:

kleszczyk
Częsty gość
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 16 sierpnia 2013, 18:45
Kontaktowanie:

Re: wycena domu spadek

Postautor: kleszczyk » czwartek, 3 kwietnia 2014, 10:36

Czy urząd ma swojego rzeczoznawcę majątkowego, który przychodzi i wycenia taką nieruchomość, czy też wygląda to mniej więcej tak samo, jak w przypadku sądowej wyceny nieruchomości przed podziałem majątku, w sensie, że bierze się oferty podobnych domów (podobny metraż, stan, lokalizacja i wiek) w okolicy i wyciąga się średnią cenę? - wiem, że w tym drugim przypadku tak to właśnie wygląda, bo sama tego niejako doświadczyłam, dlatego jestem bardzo ciekawa, jaka jest procedura w przypadku spadku.

mixter
Uzależniony
Posty: 585
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 19:40
Kontaktowanie:

Re: wycena domu spadek

Postautor: mixter » czwartek, 3 kwietnia 2014, 12:07

Możesz wycenić sama.Jeżeli pomylisz się o więcej niż o 30% wartości to wtedy podejrzliwy US może sam dokonać wyceny i jeżeli biegly określi ,że nie nie przekroczyłaś ponad 30 % to on ponosi koszty.Tak było , może obecnie PO zmienilo przepisy i to musisz sprawdzić .Pzdr.

samosia
Przechodzień
Posty: 22
Rejestracja: środa, 18 listopada 2015, 20:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: wycena domu spadek

Postautor: samosia » czwartek, 21 stycznia 2016, 16:53

U mnie ostatnio była robiona . To nie przypadkiem to samo?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy ponadlokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości