Wybory prezydenckie 2015ANKIETA(sondaż Powiatu Bocheńskiego)

O sprawach dotyczących nie tylko Bochni

Wybory prezydenckie 2015 ANKIETA (sondaż Powiatu Bocheńskiego)

B.Komorowski
4
7%
J. Korwin-Mikke
7
13%
A.Jarubas
0
Brak głosów
P.Kukiz
29
52%
M.Kowalski
1
2%
J.Wilk
0
Brak głosów
A.Duda
11
20%
J.Palikot
1
2%
M.Ogórek
1
2%
G.Braun
2
4%
P.Tanajno
0
Brak głosów
nie ide
0
Brak głosów
ide ale oddaje głos nieważny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 56

Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Wybory prezydenckie 2015ANKIETA(sondaż Powiatu Bocheńskiego)

Postautor: Ukasss » czwartek, 16 kwietnia 2015, 13:25

Proponuję aby uczestnicy ankiety napisali nam w kilku zdaniach dlaczego akurat ten kandydat (Jest opcja zmiany decyzji:)


No to ja zaczynam Jak już tu wiadomo będzie to Kukiz bo czas już najwyższy aby do polityki wpuścić nowych ludzi Na tych co są teraz patrzeć już nie mogę a jeszcze bardziej słuchać Sluchać ich wiecznych kłótni

Kukiz bo ma jasny cel po co startuje czyli JOW-y http://jow.pl/abc-jow-2/

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie 2015ANKIETA(sondaż Powiatu Bocheńskiego)

Postautor: belzebub » czwartek, 16 kwietnia 2015, 15:19

KUKIZ . - PoPIS już się PoPisali przez ostatnie lata i im już dziękuje- dajmy szanse nowym , jeśli wiecznie będziemy wybierać te same mordy które i tak mają nas w D. to nie dowiemy sie czy nowy byłby lepszy

fghij123
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek, 17 marca 2014, 11:40
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie 2015ANKIETA(sondaż Powiatu Bocheńskiego)

Postautor: fghij123 » czwartek, 16 kwietnia 2015, 16:17

Moim zdaniem, bez względu na to kto wygra wybory, w Polsce na lepsze nic się nie zmieni. Każdy z kandydatów będzie dbał tylko o tyłek swój i swoich. Teraz każdy musi się "sprzedać" więc wymyśla bajki o nowych miejscach pracy, lepszej służbie zdrowia, obniżeniu wieku emerytalnego itp.itd.

Ja głosuję na Dudę, mimo że wiem, że szału jako prezydent nie zrobi ale jako jedyny (wg telewizyjnych sondaży) ma szansę na wygranie z aktualnym prezydentem.

Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie 2015ANKIETA(sondaż Powiatu Bocheńskiego)

Postautor: Ukasss » czwartek, 16 kwietnia 2015, 17:26

A wiesz ile partie płacą naszych pieniędzy aby te sondaże wyglądały jak wyglądają ?
Dzwonił ktoś do Ciebie z pytaniem na kogo głosujesz? a sondaże wychodzą co dwa dni... Zastanów się nad tym kto i po co to robi...

Proponuję poczytać programy wyborcze kandydatów a nie wybierać bo sondaż tak podpowiada.

"Moim zdaniem, bez względu na to kto wygra wybory, w Polsce na lepsze nic się nie zmieni"

Ale zawsze można to sprawdzić zmieniając coś w naszej polityce a nuż coś by drgnęło najwyżej zostanie to co jest Bo gorzej chyba już być nie może

Awatar użytkownika
hOMER
Bardzo towarzyski
Posty: 423
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 17:36
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie 2015ANKIETA(sondaż Powiatu Bocheńskiego)

Postautor: hOMER » czwartek, 16 kwietnia 2015, 17:50

oczywiście Kukiz albo Korwin

już dojrzałem do głosowania na tych "co to nie mają szans" bo głosowanie na tych co mają szanse nigdy jeszcze na dobre nie wyszło

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Posty: 140
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 12:57
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie 2015ANKIETA(sondaż Powiatu Bocheńskiego)

Postautor: Snake » czwartek, 16 kwietnia 2015, 20:47

Głosuję na Korwina, chociaż Kukiz też sprawia dobre wrażenie, jednak Korwin ma większe doświadczenie w polityce.
Przede wszystkim zależy mi żeby wreszcie pojawiły się twarze kontestatorów obecnego systemu. Ludzie, którzy trochę namieszają. Zdaję sobie sprawę z tego, że to już nie czasy Wałęsy, gdzie prezydent miał szersze kompetencje, ale chodzi o sygnał. Sygnał ze strony społeczeństwa, że nie ma zgody na obecny układ.

Korwin i Kukiz to chyba dwie jedyne osoby spośród startujących którzy udzielili sobie wzajemnie poparcia i wyrazili chęć współpracy, dyskusji. Już widzę jak Komorowski z Dudą podają sobie ręce. Nasz kraj potrzebuje radykalnych zmian i mogą tego dokonać tylko ludzie, którzy utożsamiają się z narodowym interesem, którzy chcą reprezentować społeczeństwo.

A nawet jeśli Korwin zostałby prezydentem i pokazał społeczeństwu wała, dbając o swój własny interes, to przynajmniej ma się tę świadomość, że spróbowało się wprowadzić swoim głosem jakąś zmianę.

Awatar użytkownika
zby
Bardzo towarzyski
Posty: 318
Rejestracja: czwartek, 14 maja 2009, 20:12
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie 2015ANKIETA(sondaż Powiatu Bocheńskiego)

Postautor: zby » czwartek, 16 kwietnia 2015, 21:14

Czy którykolwiek z adwersarzy przeczytał to co napisał, chyba nie. Głosujcie na kogo chcecie ale motywacja o Boże

Iwona23
Przechodzień
Posty: 25
Rejestracja: poniedziałek, 19 grudnia 2011, 09:43
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie 2015ANKIETA(sondaż Powiatu Bocheńskiego)

Postautor: Iwona23 » piątek, 17 kwietnia 2015, 07:16


Awatar użytkownika
Saeria
Stały bywalec
Posty: 151
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 18:14
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie 2015ANKIETA(sondaż Powiatu Bocheńskiego)

Postautor: Saeria » piątek, 17 kwietnia 2015, 07:22

Oj Iwona nie do końca rozumiesz co znaczy "nowy". Wszyscy dotychczasowi prezydenci w postkomunistycznej Polsce wywodzili sie albo z obozu opozycji w PRL (Wałęsa, Kaczyński, Komorowski) albo byli komunistami ( Jaruzelski i Kwaśniewski).

Innymi słowy każdy z wymienionych posiadałby dzisiaj 25 lat "doświadczenia" w polityce.

Iwona23
Przechodzień
Posty: 25
Rejestracja: poniedziałek, 19 grudnia 2011, 09:43
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie 2015ANKIETA(sondaż Powiatu Bocheńskiego)

Postautor: Iwona23 » piątek, 17 kwietnia 2015, 12:43

Oddawać władzę w ręce osób, które nie mają kompletnie doświadczenia w polityce ... odważne posunięcie. Szukamy doświadczonych lekarzy, wysyłamy dzieci do dobrych szkół... A z drugiej strony chcemy na stanowisku prezydenta osoby, która dobrze pokieruje Państwem, a oddajemy swój głos na wokalistę, który od listopada 2014 roku "zajmuje się" polityką.

Jaka jest różnica pomiędzy Pawłem Kukizem, a każdym innym obywatelem? Żadna, zatem z tego wynika, że jak każdy z nas byłby prezydentem to Państwo byłoby nijakie.

Oddajmy zatem głos na tego co wywiera najlepsze wrażenie. Najwyżej się przekonamy, że jednak jest zły i będziemy cierpieć przez kolejne 5 lat i narzekać na wszystko wokół, bo tak już mamy we krwi.

Awatar użytkownika
hOMER
Bardzo towarzyski
Posty: 423
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 17:36
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie 2015ANKIETA(sondaż Powiatu Bocheńskiego)

Postautor: hOMER » piątek, 17 kwietnia 2015, 13:11

Iwono...
ja nie głosuje na wrażenia.
Albo komuś wierze w to co mówi albo nie.
W żadne partie już dawno nie wierzę. Czar goryczy przelała PO która robila 8 lat temu piorunujące właśnie wrażenie.

Teraz chcę zagłosować na ludzi z pomysłem, honorem, którzy chcą zmian.
Kukiz jak słusznie zauważacie nie nadaje się na prezydenta. Tak samo jak piosenkarze na burmistrzów.
Po roku można w miarę opanować stanowisko ale ważne jest to by zrealizować swoje postulaty a przynajmniej do nich dążyć uparcie a Kukizowi wierzę. Wierzę też że będzie w tym wytrwały i nie da się zmanipulować a wszelkie próby jego ugłaskania i przeciągnięcia na złą stronę mocy będzie zapewne piętnował i publicznie wskazywał.

Bo on jest taki jak my. Jest głosem normalnego obywatela.
I świadom tego, że jak sami nie weźmiemy spraw w swoje ręce i nadal będziemy głosować na te same partie tworzące między sobą koalicje to tego kraju nie zmienimy.
Dlatego z poparciem naszym czyli młodego pokolenia, zdecydował że podejmie się wyzwania mimo że sam do końca nie był o tym przekonany.

Proponuję zgłębić temat jego ruchu a nie opierać się jedynie na tym że jest piosenkarzem.

Alternatywą jest Korwin. Ma już struktury zdecydowanie mocniejsze ale jest takim radykałem że nie do końca jestem w stanie się zgodzić z jego pomysłami.
Tak czy owak oboje stanowią dobry materiał mogący zasiać spustoszenie w tym grajdole na górze.
I oboje chcą wprowadzić Jendnomandatowe Okręgi Wyborcze by wreszcie odpowiedzialność za czyny tych na górze nie rozmywała się w partiach.

Iwona23
Przechodzień
Posty: 25
Rejestracja: poniedziałek, 19 grudnia 2011, 09:43
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie 2015ANKIETA(sondaż Powiatu Bocheńskiego)

Postautor: Iwona23 » piątek, 17 kwietnia 2015, 15:24

Takim samym Kukizem był kiedyś Wałęsa. Dzisiaj popiera jedyną i słuszną opcję zgody i bezpieczeństwa.

satori
Bardzo towarzyski
Posty: 347
Rejestracja: środa, 12 listopada 2008, 22:46
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie 2015ANKIETA(sondaż Powiatu Bocheńskiego)

Postautor: satori » piątek, 17 kwietnia 2015, 19:01

Co prawda nie mieszkam juz w Polsce od 11 lat i pewnie nie bedzie dane do niej wrocic na stale ale mimo wszystko interesuje sie tym co dzieje sie w naszym kraju. Zarejestrowalem sie na wybory i zaglosuje na Pawla Kukiza. Dlaczego na niego? Przede wszystkim dla tego, ze jemu faktycznie zalezy na tym by cos w Polsce sie zmienilo. To czlowiek, ktory moglby do konca zycia odcinac kupony a mimo wszystko poswieca wiele na to by cos w tym chorym kraju zrobic.

muza
Stały bywalec
Posty: 143
Rejestracja: czwartek, 17 stycznia 2013, 13:35
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie 2015ANKIETA(sondaż Powiatu Bocheńskiego)

Postautor: muza » piątek, 17 kwietnia 2015, 19:23


Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie 2015ANKIETA(sondaż Powiatu Bocheńskiego)

Postautor: belzebub » sobota, 18 kwietnia 2015, 08:19

www.kukiz.pl enter i wyskakuje strona PISIORÓW solidarni2010 ŻENADA

KTO się KOGOS obawia :)

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/domena-k ... 010/38qe58

Polak
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 2 października 2014, 18:35
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie 2015ANKIETA(sondaż Powiatu Bocheńskiego)

Postautor: Polak » sobota, 18 kwietnia 2015, 11:19

Po namowie mojego ziomka odpaliłem jeden wywiad Kukiza aby przekonać się o co biega No ma rację mi to wystarczy aby na niego zagłosować :)

https://www.youtube.com/watch?v=e61VUQzeqQo

Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie 2015ANKIETA(sondaż Powiatu Bocheńskiego)

Postautor: Ukasss » sobota, 18 kwietnia 2015, 21:03


falcon030
Stały bywalec
Posty: 105
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2009, 08:00
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie 2015ANKIETA(sondaż Powiatu Bocheńskiego)

Postautor: falcon030 » wtorek, 21 kwietnia 2015, 13:10

Kryteria wyboru:

1. Który kandydat zna najwięcej języków obcych?
- nie mam pojęcia

2. Który będzie najlepiej reprezentował Polskę na arenie międzynarodowej?
- nie mam pojęcia

3. Który będzie najlepiej oceniany przez zagranicznych partnerów w rozmowach?
- nie mam pojęcia

4. Który najlepiej śpiewa?
Na 100% Paweł Kukiz.

Teraz sumuję plusiki i już wiem na kogo głosować :-)

PS/
Przepraszam ew. urażonych, ale PO właśnie do takiego poziomu sprowadziło poziom naszej polityki ...

moskey
Częsty gość
Posty: 48
Rejestracja: środa, 28 grudnia 2011, 08:36
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie 2015ANKIETA(sondaż Powiatu Bocheńskiego)

Postautor: moskey » wtorek, 21 kwietnia 2015, 21:52

W pierwszej turze (bo zakładam, że będzie konieczna druga) na kandydata, który wskazywał na rzeczy istotne ale sprowadził je do poziomu błazenady, w drugiej na mniejsze zło (aczkolwiek na tym forum to uznawane za większe :) ).

Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: Wybory prezydenckie 2015ANKIETA(sondaż Powiatu Bocheńskiego)

Postautor: Ukasss » środa, 22 kwietnia 2015, 09:16


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy ponadlokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości