czyszczenie garniturów

O sprawach dotyczących nie tylko Bochni
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
agila
Częsty gość
Posty: 41
Rejestracja: środa, 28 stycznia 2009, 15:17
Kontaktowanie:

czyszczenie garniturów

Postautor: agila » wtorek, 21 października 2014, 07:53

Witajcie, gdzie w okolicy można oddać garnitur do czyszczenia? Jaka jest mniej więcej cena?

darkowsky
Częsty gość
Posty: 39
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2011, 14:37
Kontaktowanie:

Re: czyszczenie garniturów

Postautor: darkowsky » wtorek, 21 października 2014, 09:37

Jeśli się nie mylę, to w pralni w prawo na przeciwko dworca PKP (bliżej wiaduktu na 3-go Maja), czyszczenie garnituru, albo samej marynarki 21zł. Ostatnio jak byłem, to właśnie rzuciłem okiem.

Awatar użytkownika
Kaja
Stały bywalec
Posty: 113
Rejestracja: środa, 13 lipca 2005, 13:29
Lokalizacja: mała wioska przed Bochnią
Kontaktowanie:

Re: czyszczenie garniturów

Postautor: Kaja » wtorek, 21 października 2014, 09:41

polecam pralnię ekologiczną na przeciwko PKP - ta najblizej PKP bo u cyryły zapłacisz 30% wiecej

aio
Częsty gość
Posty: 35
Rejestracja: środa, 14 lipca 2010, 15:24
Kontaktowanie:

Re: czyszczenie garniturów

Postautor: aio » wtorek, 21 października 2014, 14:24

Jest jeszcze pralnia w galerii, nie pamiętam ile płaciłam tam za czyszczenie, ale pamiętam, że wydawało mi się niedrogo.

kalimata
Stały bywalec
Posty: 110
Rejestracja: czwartek, 2 grudnia 2010, 18:18
Kontaktowanie:

Re: czyszczenie garniturów

Postautor: kalimata » wtorek, 21 października 2014, 14:30

W galerii oddała bluzkę do czyszczenie kuzynka, jakaś taka kremowa podobno z czarnym kołnierzem. To tak jej wyczyścili że pod kołnierzem ten kremowy materiał zabarwił się na czarno od kołnieża. Bluzka nie warta kłótni, w każdym razie po tym incydencie lepiej omijać szerokim łukiem

darkowsky
Częsty gość
Posty: 39
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2011, 14:37
Kontaktowanie:

Re: czyszczenie garniturów

Postautor: darkowsky » poniedziałek, 27 października 2014, 16:58


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy ponadlokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości