TELESFOR!! Tragedia!!

Rozkłady jazdy autobusów, busów i wszystko co związane z komunikacją w naszym mieście
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
jamaica
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: sobota, 22 grudnia 2012, 15:23
Kontaktowanie:

TELESFOR!! Tragedia!!

Postautor: jamaica » wtorek, 21 stycznia 2014, 11:46

Witam!!

od kilku dni walczę z firmą Telesfor!! mianowicie ustalili rozkład jazdy Bochnia - Bratucice (przez ostrów królewski)
busy fajnie rozpisane mniej więcej co godzinkę.

lecz kierowcy są zbyt leniwi by zjechać do ostrowa przy każdej określonej godzinie. Jeżdżą przez Ostrów "tylko jak maja ochotę" cytując jednego z kierowców : "wole jechać na obiad do domu niż jechać do końca" po czym zatrzymał się w lesie w borku i powiedział ze dalej nie jedzie i prosi by wysiąść. (to przecież paranoja)

Chciałem jechać do Bochni o godzinie 13:22 byłem na przystanku od 13 do 14 bus się nie pojawił... być może za krótko czekałem :roll: :shock: :shock: :shock:

dzwoniłem 3 razy do firmy Telesfor dla czego tak się dzieje i czemu nie ma podstawianych busów pani za każdym razem twierdzi ze to więcej się nie powtórzy dokładając parę innych przeprosi-nowych oklepanych tekstów.

Ludzie czy to nie jest zwykły brak szacunku do klienta :?: :?: :!: :!:

Busy zjeżdżają do ostrowa przy pomyślnych wiatrach 2 razy dziennie jeden raz rano i raz wieczorem...

Nie polecam tej firmy!! nie dbają o klientów, właściciel (chyba) nie ma żadnej kontroli nad nimi, ich busy to tragedia totalna!! szkoda że to jedyny publiczny środek transportu do ostrowa królewskiego...

Ciekawe jakie wy macie opinie o tej firmie w waszych miejscowościach też tak jest :?: :?:

Oberon
Częsty gość
Posty: 66
Rejestracja: piątek, 6 maja 2011, 10:52
Kontaktowanie:

Re: TELESFOR!! Tragedia!!

Postautor: Oberon » wtorek, 21 stycznia 2014, 17:43

Witam

Jakby komuś się znudziły dojazdy busami do Krakowa to zapraszam, można spróbować bez zobowiązań się przejechać i porównać jakość i sprawność dojazdu na trasie Bochnia - Kraków.

Aktualnie wolne 1 miejsce.

http://www.dojazdybochnia.pbxes.cba.pl/

Pozdrawiam

Davakhin
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 6 lutego 2014, 13:12
Kontaktowanie:

Re: TELESFOR!! Tragedia!!

Postautor: Davakhin » czwartek, 6 lutego 2014, 13:15

A ja nie narzekam:


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Komunikacja miejska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości