czy pociag do krakowa jedzie płynnie

Rozkłady jazdy autobusów, busów i wszystko co związane z komunikacją w naszym mieście
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Tesha
Częsty gość
Posty: 42
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 08:20
Lokalizacja: Bochnia, Kraków
Kontaktowanie:

czy pociag do krakowa jedzie płynnie

Postautor: Tesha » środa, 14 sierpnia 2013, 15:21

moi drodzy, zamierzam sie wybrać z dziećmi na wycieczkę pociagiem (a nie jechałam juz jakieś 10 lat) i stąd moje pytanie.
Czy obecnie, przy tych wszystkich remontach, pociag jedzie do Krakowa (i z powrotem!) płynnie i bez przestojów? Czy w ciagu godziny dojedziemy z Bochni do Kraka?
Czy wsiadając przed południem (teraz we wakacje) mogę mieć pewność, że usiądziemy?

satori
Bardzo towarzyski
Posty: 347
Rejestracja: środa, 12 listopada 2008, 22:46
Kontaktowanie:

Re: czy pociag do krakowa jedzie płynnie

Postautor: satori » środa, 14 sierpnia 2013, 17:59

Rozkladowo np. pociąg przewozow regionalnych wyjeżdżający z Bochni o 10:00 jedzie 1h i 7m. Jest to spowodowane remontem trasy Podleze-Rzeszow. Różnie bywa z punktualnoscia. Problemem sa mijanki pociągów ze wzgledu na to, ze na części trasy jest tylko jeden tor. Wystarczy, ze jeden pociąg się spóźnia i jest juz problem. Trudne czasy nastały dla pasażerów ale z drugiej strony po ukończonych remontach będziemy jeździć do Krakowa 30 kilka minut. Co do miejsc siedzących to myślę, ze nie powinno być problemu. Pozdrawiam

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Komunikacja miejska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości