Internetowy rozkład D-bus ŻENADA

Rozkłady jazdy autobusów, busów i wszystko co związane z komunikacją w naszym mieście
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
qwerty207
Stały bywalec
Posty: 121
Rejestracja: czwartek, 9 lipca 2009, 06:43
Kontaktowanie:

Internetowy rozkład D-bus ŻENADA

Postautor: qwerty207 » niedziela, 3 marca 2013, 23:17

Korzystając z jedynego dla mnie wolnego dnia czyli niedzieli pokusiłem się na zaproszenie mojego brata na piwko do Niepołomic, ponieważ było to troszke spontaniczne więc na szybkiego odpaliłem neta, wpisałem rozkład jazdy d-busa i szybko wyśwIetliłem pierwszą stronke która się mi pokazała. Odczytałem z niej że d-bus do nowej huty odjedzie o 16 z pod dawnego plusa na wiśnickiej. Miałem chwilke więc zebrałem się, i około 15:45 byłem na przystanku , myśle pewnie podstawią wcześniej, czekam, czekam, jest 16 nic nie widać, 16:15 dalej nic, o 16:25 już mnie telepie z zimna, pytam sie przypadkowego przechodnia czy niewie co z tym busem a on do mnie...Panie ten rozkład z komputera to se można w... wsadzić.... ja juz tak nieraz się naciąłem i warto ufac tylko rozkładowi świeżo zabranemu z busa... (nadmieniam że na przystanku żadnego rozkładu nie było). No dobra ale jak ja jade raz na ruski rok busem to skąd mam mieć świeży rozkład????? Czy naprawde nikt niema kilku minut aby uaktualnić rozkład na necie albo nawet go skasować aby nie mylić ludzi. Dla mnie to totalna żenada!!!! Zajechałem do niepołomic po 18, kto odpowie za moje stracone 2 godziny? Ten idio... co nie umie uaktualnić rozkładu???? ( dobrze że obok był chińczyk to sie troche ogrzałem). Byłem tak zły że pojechała wiązanka w następnym busie ale pan do mnie że on jest tylko kierowca a za rozkład on nie odpowiada. I jeszcze jedno pytanie, dlaczego Pan busista wpuszczając do busa 5 osób drukuje tylko 2 bilety i zaraz je mnie i wyrzuca??? hmm???

Awatar użytkownika
WPT1313
Częsty gość
Posty: 91
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2011, 20:31
Lokalizacja: Pałac w Zatorach ;-)
Kontaktowanie:

Re: Internetowy rozkład D-bus ŻENADA

Postautor: WPT1313 » poniedziałek, 4 marca 2013, 06:48


Mini
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: środa, 19 października 2005, 16:35
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Internetowy rozkład D-bus ŻENADA

Postautor: Mini » poniedziałek, 4 marca 2013, 12:36

Rzadko udzielam się na internecie, jako że wolę to co mnie boli mówić w rzeczywistości, wprost do konkretnej osoby (w przeciwieństwie do setek tysięcy internetowych napinaczy facebookowo-onetowych)ale jako, że temat dotyczy mnie bezpośrednio pozwolę sobie zabrać głos.

D-busem z Bochni do Niepołomic miałem okazję jechać bodaj 3 razy. Raz dojechałem bez problemów. za drugim razem (była to sobota) nastawiłem się na popołudniowego busa wg rozkładu, który wisiał na przystanku przy bocheńskim kinie. Czekałem dobrą godzinę zanim bus przyjechał. Parafrazując jeden z filmów Barei "Ja jestem wyjątkowo spokojny człowiek" afery nie robiłem. Po mini-imprezce w Niepołomicach wybrałem się na busa powrotnego do mojego ukochanego miasta. Kolejna niespodzianka na busa czekałem ok. 1,5 godzinki. Jako że byłem rozanielony i raczyłem się jeszcze napojem Bogów więc jakoś to przeżyłem. Mój trzeci raz z D-busem jest również ciekawy. Łapie busa w Bochni wsiadam, mówię do Niepołomic a w odp słyszę dziś jadę tylko do Kłaja. Myślę co jest? sprawdzam rozkład a tam żadnej informacji. Pytam czemu tak? jako odpowiedź dostałem tą z rodzaju ciętych czyli: "Bo tak". Jako że jestem w miarę kumaty poradziłem sobie w Kłaju, natomiast ludzie, którzy wybierali się do huty (w większośći starsi), nie wiem co tam robili (ani klubu brydźowego ani poczekalni). Ktoś podsłuchał jak kierowca przez telefon ustawiał się na kolacyjkę ze swoją dziewuchą (bo nie podejrzewam żę kumał się z kolegą na kolację, chyba że jest nowoczesnym typem od Biedronia), dlatego pewnie skrócił kurs. Ogolnie sodoma i gomora, brak szacunku dla pasażerów i totalna olewka.
ale to nie jest miejsce na zażalenia i napinkę.

ja1212
Częsty gość
Posty: 60
Rejestracja: sobota, 10 września 2011, 22:33
Kontaktowanie:

Re: Internetowy rozkład D-bus ŻENADA

Postautor: ja1212 » poniedziałek, 4 marca 2013, 17:41

...a jak już rozpaczał się temat D busa, to poruszę kwestię jednego Pana kierowcę jeżdżącego zazwyczaj 6:30, oraz 22:08 z Huty.Temat poruszałem już w właścicielem firmy D busa, ale jak widać zignorował sprawę, po pierwsze jakim prawem jadąc z Huty do Bochni o 22:08 kierowca kończy kurs w Kłaju na jakimś zadu^^u i każe wysiąść bo on dalej nie pojedzie, po drugie czy tego Pana obowiązują przepisy ruchu drogowego, bo jednym zdaniem strach z nim jechać ! Dodam, że Pan kierowca miał 3 wypadki na odcinku Proszówki-Bochnia w przeciągu 4 tygodni, po trzecie dlaczego gdy zażądam bilet kierowca odmawia wydania twierdząc, że skończył mu się papier w kasie, również byłem świadkiem jak kierowca zatrzymał się na przystanku w Damienicach i powiedział młodzieży, że ich nie zabierze bo mogli jechać wcześniejszym busem mimo iż w busie były wolne miejsca, również byłem świadkiem jak dziewczyna biegła na przystanek kierowca widząc to zatrzymał się, gdy dobiegła i chciała otworzyć drzwi od zwyczajnie odjechał śmiejąc się i coś mruczeć pod nosem. Zastanawiam się za jakie grzechy przyszło mi jeździć z tym człowiekiem! Za każdym razem jadąc z nim zastanawiam się czy dojadę szczęśliwie do domu. !

Awatar użytkownika
Farmazon
Częsty gość
Posty: 38
Rejestracja: wtorek, 31 sierpnia 2010, 17:43
Kontaktowanie:

Re: Internetowy rozkład D-bus ŻENADA

Postautor: Farmazon » czwartek, 9 maja 2013, 22:01

Witam!
Żeby nie mnożyć wątków... ma ktoś może aktualne informacje odnośnie rozkładu D-Bus z Bochni do Krakowa? Musze się jutro dostać do Krakowa wyjeżdżając w okolicach 10 i nie mam zielonego pojęcia o której wyjść z domu żeby trafić na busa :) Z góry dzięki za odpowiedź!

zKanalow
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 29 sierpnia 2013, 14:10
Kontaktowanie:

Re: Internetowy rozkład D-bus ŻENADA

Postautor: zKanalow » czwartek, 29 sierpnia 2013, 14:12

Ma ktoś aktualny rozkład tych busów? Czy jeździ w soboty? Czy w Bochni staje na tym przystanku pod domem kultury? Gdzie dokładnie zatrzymuje się w Niepołomicach (chodzi mi o Rynek tego miasta)? Czy wrócę nim z powrotem do Bochni w sobotę ok. 20 z Niepołomic?

lamek
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 10 września 2013, 22:39
Kontaktowanie:

Re: Internetowy rozkład D-bus ŻENADA

Postautor: lamek » wtorek, 10 września 2013, 22:51

D-Busjedzie spod Kina Regis

Witam wraz z kolegą szukam transportu z Bochni do pracy w Niepołomicach na godzinę 6 bądź 14 proszę o kontakt gg 772011 lub Tutaj PW lub w temacie.

W razie czego mogę podać numer tel.

Ps. Oczywiście za paliwo będziemy się dokładać czy to od ręki za przejazd czy w skali miesiąca jak kto woli nie ma problemu.

mama31
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: środa, 13 czerwca 2012, 16:43
Kontaktowanie:

Re: Internetowy rozkład D-bus ŻENADA

Postautor: mama31 » wtorek, 25 lutego 2014, 18:26

Czy ma ktos aktualny rozklad jazdy ????albo chociaz godzine odjazdu tak ok godziny 6.30 rano???

bochniak77
Częsty gość
Posty: 75
Rejestracja: wtorek, 17 kwietnia 2012, 19:49
Kontaktowanie:

Re: Internetowy rozkład D-bus ŻENADA

Postautor: bochniak77 » wtorek, 3 czerwca 2014, 22:20

Ma ktoś aktualny rozkład? Jak tak to byłoby milo jakby go tutaj wrzucił :)

panikropkowa
Częsty gość
Posty: 35
Rejestracja: piątek, 17 września 2010, 13:58
Kontaktowanie:

Re: Internetowy rozkład D-bus ŻENADA

Postautor: panikropkowa » niedziela, 15 czerwca 2014, 18:26

A czy posiada ktos rozklad jazdy busow Bochnia-Krakow (prokocim)?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Komunikacja miejska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości