Bilety miesięczne SK-BUS Bochnia-Kraków

Rozkłady jazdy autobusów, busów i wszystko co związane z komunikacją w naszym mieście
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
matio_turbo
Stały bywalec
Posty: 111
Rejestracja: piątek, 5 lutego 2010, 22:10
Kontaktowanie:

Bilety miesięczne SK-BUS Bochnia-Kraków

Postautor: matio_turbo » wtorek, 28 lutego 2012, 20:19

Jakiś czas temu w SK-BUSie pojawiły się ogłoszenia na temat sprzedaży biletów miesięcznych ulgowych na trasie Bochnia-Kraków. Zgodnie z treścią ogłoszenia napisałem do firmy e-maila i godzinę temu dostałem taką odpowiedź:

Witam
Sprzedaż biletów miesięcznych odbędzie się w Bochni na parkingu pl.gen.Puławskiego 03.01.2012r wtorek w kiosku ruchu
od godz 10:00 do 18:00.Do wyrobienia biletu potrzebna jest ważna legitymacja szkolna ze zdjęciem oraz jej kserokopia,numer pesel.Przy pierwszym wyrobieniu biletu pobierana jest kaucja w wysokości 20 złotych,opłata jednorazowa plus koszt biletu w zależności od trasy przejazdu.Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony internetowej:
Pozdrawiam SK-BUS

Ja na pewno kupię :D Pozdrawiam :D

Edit: Jeśli ktoś jest chętny, to niech najpierw napiszę maila na bastekst7@o2.pl

-- wtorek, 28 lutego 2012, 21:19 --

Witam. Dzisiaj właśnie sprzedawano bilety miesięczne na SK-BUSa na marzec - czyli nie po raz pierwszy, ale po raz TRZECI. Mimo to organizacja była tragiczna. Sprzedaż miała zakończyć się o 19, a po 19.30 jeszcze w kolejce stała masa osób. Po pierwsze sprzedaż biletów w jeden określony dzień w jednym określonym miejscu pachnie jakąś komuną i prędzej czy później musiała doprowadzić do takich kolejek. Po drugie jedna nie za bardzo rozgarnięta w handlu osoba nie jest w stanie obsłużyć tylu klientów.
Bilety miesięczne to jest bardzo dobry pomysł, ale firmo - czy nie można trochę bardzie przyłożyć się i zadbać o klienta, który dwa razy dziennie od poniedziałku do piątku daje Ci zarobić?

I na koniec jeszcze jedno - powyżej jest mój post, w którym dokładnie zacytowałem procedurę kupowania biletów. Podałem nową stronę internetową firmy, w której jest to wszystko opisane w sposób tak prosty, że dziecko w podstawówce by to zrozumiało. Więc dlaczego młodzież to takie wielkie DEBILE, że nie potrafią tego przeczytać i potem dziwią się, że muszą coś wypełniać żeby dostać bilet? Sam jestem młodym człowiekiem i wstydzę się, że młodzież potrafi w internecie używać tylko przycisku "Lubię to" na facebooku na oznaczenie zdjęcia nawalonych znajomych na kolejnej osiemnastce. Mam nadzieję, że kiedyś pozabierają komputery tym MATOŁOM, bo naprawdę nie są im one do niczego potrzebne. Jak by nie było internetu to też pewnie by blokowali całą kolejkę.

Awatar użytkownika
WPT1313
Częsty gość
Posty: 91
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2011, 20:31
Lokalizacja: Pałac w Zatorach ;-)
Kontaktowanie:

Re: Bilety miesięczne SK-BUS Bochnia-Kraków

Postautor: WPT1313 » środa, 29 lutego 2012, 06:39

DEL

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Komunikacja miejska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości