DOJAZD DO KRAKOWA (szukam pasażera) :-)

Rozkłady jazdy autobusów, busów i wszystko co związane z komunikacją w naszym mieście
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
dass
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: środa, 14 grudnia 2011, 13:54
Kontaktowanie:

DOJAZD DO KRAKOWA (szukam pasażera) :-)

Postautor: dass » środa, 14 grudnia 2011, 15:00

Witam.
dojeżdżam codziennie samochodem do krakowa z Nowego Wiśnicza.
Przejeżdzam przez Bochnię, łapczycę i lecę autostradą następnie ul. Wielicką, Kamieńskiego w okolice Ronda Matecznego (cel podróży)
Przez Bochnię przejeżdzam ok. 7,10, na matecznym jestem 7,55.
Powrót po 16,00 (ta sama trasa)
Jeżeli ktoś ma dość "tułaczki" busami :? i pasują godziny oraz trasa to chętnie mogę podwoźić w zamian za partycypację w kosztach paliwa (myśłę że 3zł za przejazd w jedną stronę będzie ok 8) )
kontakt w razie chęci : dass@onet.eu
Pozdrawiam :)

grucher
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 4 listopada 2012, 20:25
Kontaktowanie:

Re: DOJAZD DO KRAKOWA (szukam pasażera) :-)

Postautor: grucher » poniedziałek, 5 listopada 2012, 19:26

Oferta wciąż aktualna?

krusen98
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: środa, 20 października 2010, 09:50
Kontaktowanie:

Re: DOJAZD DO KRAKOWA (szukam pasażera) :-)

Postautor: krusen98 » piątek, 18 stycznia 2013, 10:23

Witam,
mam 1 miejsce w samochodzie trasa: Bochnia - Kraków (Wielicka, Dworcowa) i z powrotem. Przyjazd do Krakowa na 8.00, wyjazd do Bochni o 16.00.
szczegóły na priva, zapraszam
pozdrowienia

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Komunikacja miejska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość