Rozkład jazdy BZK BOCHNIA

Rozkłady jazdy autobusów, busów i wszystko co związane z komunikacją w naszym mieście
Awatar użytkownika
pionka
Uzależniony
Posty: 508
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 11:44
Lokalizacja: 49° 59' N 20° 26' E
Kontaktowanie:

Re: Rozkład jazdy BZK BOCHNIA

Postautor: pionka » wtorek, 30 kwietnia 2013, 15:14


SantCowHunter
Bardzo towarzyski
Posty: 201
Rejestracja: czwartek, 21 kwietnia 2011, 12:35
Kontaktowanie:

Re: Rozkład jazdy BZK BOCHNIA

Postautor: SantCowHunter » czwartek, 3 sierpnia 2017, 08:35

Czy Urząd Miasta Bochnia nie posiada jakiegoś informatyka od strony www który zrobił by oficjalną stronę komunikacji miejskiej BZK na której będzie aktualny, ładny rozkład oraz normalna mapka z naniesionym planem miasta?
Osoba przyjezdna z zewnątrz do Bochni wpisze w Google "MPK Bochnia" i tu pojawiają się różne dziwne wyniki a czy są aktualne?
Nawet osoba mieszkająca w Bochni ma niemały problem żeby znaleźć oficjalny rozkład autobusów http://bochnia.eu/pl/miasto/15_Komunika ... jazdy.html

Zróbcie coś z tym, bo moim zdaniem to jest wstyd dla miasta!
Oczywiście komentarzy na stronie bochniua.eu nie można dodawać bo by chyba nie nadążali z usuwaniem :)

Awatar użytkownika
hOMER
Bardzo towarzyski
Posty: 423
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 17:36
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Rozkład jazdy BZK BOCHNIA

Postautor: hOMER » piątek, 3 listopada 2017, 19:50

przychylam się do wniosku

ostatnio stwierdziłem, że spróbuję dojechać do centrum autobusem
i co z tego wyszło?
najpierw w czeluściach internetu po mozolnych próbach udało mi się gdzieś znaleść jakieś pliki excela z tabelkami
no matko jedyna!
to tak jakby tam czas zatrzymał się 20 lat temu
Dziś niektóre miasta oferują swoje informacje komunikacyjne nawet na mapach google (opcja komunikacji zbiorowej w nawigacji)
a u nas?
TRAGEDIA

mimo to udało mi się jakoś zinterpretować wszystko ale tylko dlatego że mieszkam w bochni od wielu lat. Po przebrnięciu przez mapki obrazujące trasy i przydzielone im numery, po przeskakiwaniu z okienka w okienko dotarłem do wiadomości....
że nic nie jedzie :mrgreen:

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Komunikacja miejska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość