Rozkład jazdy SK BUS

Rozkłady jazdy autobusów, busów i wszystko co związane z komunikacją w naszym mieście
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Wojtek4815
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: piątek, 11 września 2009, 10:40
Kontaktowanie:

Rozkład jazdy SK BUS

Postautor: Wojtek4815 » sobota, 26 grudnia 2015, 14:29

Witam, czy posiada ktoś aktualny rozkład jazdy między Bochnią a Brzeskiem (i na odwrót)? Strona SK Busa nie działa (http://skbus.com.pl/). :(

Awatar użytkownika
Mitch
Częsty gość
Posty: 33
Rejestracja: piątek, 5 lutego 2016, 22:02
Kontaktowanie:

Re: Rozkład jazdy SK BUS

Postautor: Mitch » piątek, 5 lutego 2016, 23:35

czy tylko ja jestem pod wrażeniem "nowych" busów zakupionych przez ową szanowną firmę, gdzie odległość miedzy końcem siedzenia a oparciem kolejnego fotela wynosi tyle, że chyba 5 letnie dziecko już by narzekało na ból kolan....
pomijam juz fakt ze kierowca potrafi jechać z pawiej pod jubilat 40 minut aby wyzbierać wszystko co się rusza "koledze" z konkurencji , ale SK bus nie idźcie tą droga,
ja rozumiem że to są okazyjnie zakupione busy i że niemiec pewnie gonił do granicy bo się rozmyślił jeżeli chodzi o sprzedaż, ale udalo sie wam je zdobyc i uraczyć bochniaków ich niewątpliwymi walorami podróżniczymi.
Odpowiadając na wypowiedzi nie pasuje nie jeździj - odpowiadam świetna rada, dzięki !

odpowiadając na temat - te busy jeźdżą już tak często że w sumie rozkład nie jest potrzebny do szczęścia , no chyba że chodzi o wczesno poranne i późno wieczorne odjazdy

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Komunikacja miejska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość