Bardzo drogo z proszówek do bochni

Rozkłady jazdy autobusów, busów i wszystko co związane z komunikacją w naszym mieście
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
mateusz
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 23 maja 2014, 22:24
Kontaktowanie:

Bardzo drogo z proszówek do bochni

Postautor: mateusz » piątek, 23 maja 2014, 22:47

Chciałbym zwrócić uwagę na okropnie drogie bilety czy autobusowe czy busowe z Proszówek do Bochni.
Płacę za busa 3 zł o zgroza ! a jadąc np.do Krzeczowa płacę 2,80 zł, czy do Dąbrówki 3,40 gdzie jade 25 minut a z Bochni do Proszówek jadę 5 minut czasem więcej to dla mnie chore !
I jeszcze jedno jadąc Glo-busem z Proszówek do Krakowa płacę 6,50 zł a jadąc już z Bochni tylko 5,50 zł czyli 1 zł mniej ! wiec w przeliczeniu bus powinien kosztowac 1 zł ! dla mnie to przesada ze busy takie drogie a tym bardziej ze autobusy tak samo niewiem co za madry to przeliczal ze tak drogo itd!

Ulame21
Bardzo towarzyski
Posty: 288
Rejestracja: sobota, 29 stycznia 2011, 20:22
Kontaktowanie:

Re: Bardzo drogo z proszówek do bochni

Postautor: Ulame21 » niedziela, 13 lipca 2014, 00:55

Za 1 zł to się na przystanku busowi nie opłaca zatrzymywać, wiadomo że im dalsza trasa tym taniej, analogicznie im bliżej tym drożej jeśli chodzi o stosunek km-zł. Tak samo nie wiem czy ktoś zauważył że w SK-ach na trasie Bochnia - Kraków zawsze są busy ciasne z niewygodnymi siedzeniami a na 4 razy krótszej trasie Bochnia - Brzesko przestronny, wygodny busik ;) Takie to polskie uroki ;p

azja99
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 30 stycznia 2014, 10:06
Kontaktowanie:

Re: Bardzo drogo z proszówek do bochni

Postautor: azja99 » czwartek, 19 lutego 2015, 13:35

przesadzasz, cena moim zdaniem jest adekwatna do usługi

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Komunikacja miejska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości