KOREPETYCJE Z MATEMATYKI

Dział dla tych którzy potrzebują korepetycji lub chcą ich udzielać.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
koda1
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: środa, 30 listopada 2011, 16:01
Kontaktowanie:

KOREPETYCJE Z MATEMATYKI

Postautor: koda1 » poniedziałek, 2 lutego 2015, 14:06

POSZUKUJE JAKIEGOŚ NAUCZYCIELA BĄDŹ STUDENTA DO KOREPETYCJI Z MATEMATYKI NA TERENIE BOCHNI. MATEMATYKA NA POZIOMIE 5 KLASY

kj
Bardzo towarzyski
Posty: 225
Rejestracja: czwartek, 14 czerwca 2007, 21:42
Kontaktowanie:

Re: KOREPETYCJE Z MATEMATYKI

Postautor: kj » poniedziałek, 2 lutego 2015, 15:55

Co takiego jest w 5-tej klasie podstawówki, że aż studentów do korepetycji potrzeba? O ile pamiętam, to praktycznie do poziomu liceum rodzice byli dla mnie wystarczającym wsparciem :).

Jurko
Bardzo towarzyski
Posty: 445
Rejestracja: wtorek, 2 czerwca 2009, 09:36
Kontaktowanie:

Re: KOREPETYCJE Z MATEMATYKI

Postautor: Jurko » poniedziałek, 2 lutego 2015, 16:11

Widocznie rodzice też potrzebują.

ams
Przechodzień
Posty: 15
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 14:19
Kontaktowanie:

Re: KOREPETYCJE Z MATEMATYKI

Postautor: ams » poniedziałek, 2 lutego 2015, 18:47

Ja się mogę podjąć:) Możliwy dojazd z mojej strony.

koda1
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: środa, 30 listopada 2011, 16:01
Kontaktowanie:

Re: KOREPETYCJE Z MATEMATYKI

Postautor: koda1 » poniedziałek, 2 lutego 2015, 19:27

może rodzice po prostu pracują i nie mają zwyczajnie czasu

-- poniedziałek, 2 lutego 2015, 19:27 --

prześmiewcy

Sophia
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek, 8 lutego 2010, 12:54
Kontaktowanie:

Re: KOREPETYCJE Z MATEMATYKI

Postautor: Sophia » wtorek, 3 lutego 2015, 23:57

Polecam moją siostrę... studentka Politechniki ...caauliflower@gmail.com

Adasko96
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 23 maja 2015, 13:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: KOREPETYCJE Z MATEMATYKI

Postautor: Adasko96 » sobota, 23 maja 2015, 13:09

Korepetycje chyba nie są już najlepszym sposobem na to, by podnieść swój poziom się z matematyki, szczególnie odkąd pojawiły się platformy e-learnigowe. Najnowszą do nauki matematyki jest w w w . z r o z u m m a t m e . p l . Jest ona dostosowana do potrzeb każdego użytkownika, przyjazna, nie stresująca. Jest test, który pokazuje popełnione błędy i od razu odsyła do lekcji która mówi co i jak, tłumaczy rewelacyjnie każde zagadnienie. Nie ma napięcia, nerwów, każdy robi co trzeba w swoim tempie. Fajna rzecz, przetestowałam na sobie :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Korepetycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości