nauka języka niemieckiego za zajęcia z języka angielskiego

Dział dla tych którzy potrzebują korepetycji lub chcą ich udzielać.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
skrzypion
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 26 września 2013, 14:50
Kontaktowanie:

nauka języka niemieckiego za zajęcia z języka angielskiego

Postautor: skrzypion » czwartek, 26 września 2013, 14:58

Szanowni Państwo,

Poszukuję osoby chętnej do udzielenia korepetycji z języka niemieckiego w zamian za zajęcia z języka angielskiego. Jestem na wiecznie początkującym poziomie, parę lat temu zrobiłam Zertifikat Deutch, ale niewiele pamiętam, mimo to szybko przypominam sobie słówka itp. Szukam przede wszystkim osoby, która będzie mnie motywowała do pracy nad moim niemieckim, bo samej ciężko się zmusić.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt via e-mail.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Korepetycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości