Korepetycje z Matematyki - absolwent AGH i PK

Dział dla tych którzy potrzebują korepetycji lub chcą ich udzielać.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
misiek310
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 24 września 2013, 14:52
Kontaktowanie:

Korepetycje z Matematyki - absolwent AGH i PK

Postautor: misiek310 » wtorek, 24 września 2013, 15:02

Witam.

Jestem absolwentem Akademii Górniczo - Hutniczej a za niedługo również Politechniki Krakowskiej.
Oferuje korepetycję z matematyki na każdym poziomie (podstawówka, gimnazjum, liceum, przygotowanie do matury bądź do egzaminu na te uczelnie).
Posiadam już kilku letnie doświadczenie gdyż będąc na studiach również ich udzielałem. Dzięki temu mam dużo różnych materiałów naukowych, zadań bądź testów ze studiów jak i z liceum.

Zapraszam do kontaktu celem ustalenia szczegółów (miejsce nauki, wynagrodzenia). Mój nr tel. 607473944.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Korepetycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości