dobry dekorator sali na wesele

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
bosia
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 29 listopada 2009, 20:28
Kontaktowanie:

dobry dekorator sali na wesele

Postautor: bosia » sobota, 20 lutego 2010, 10:26

Zna ktoś dobrego dekoratora sali i kościoła na wesele i w miarę nie drogiego,będę bardzo wdzięczna za jakieś namiary !

Aneta:)
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: wtorek, 22 września 2009, 15:19
Kontaktowanie:

Re: dobry dekorator sali na wesele

Postautor: Aneta:) » sobota, 20 lutego 2010, 10:37

Witam! Ja miałam dekoracje robione przez kwiaciarnię na os. Jana pod blokami. Ceny są według mnie ok. :) i niektóre pomysły mają bardzo oryginalne.

bosia
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 29 listopada 2009, 20:28
Kontaktowanie:

Re: dobry dekorator sali na wesele

Postautor: bosia » sobota, 20 lutego 2010, 10:42

Dziękuje ślicznie,wszystkie wiadomości są dla mnie cenne :D :D :D

m.m.
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: niedziela, 12 lipca 2009, 23:31
Kontaktowanie:

Re: dobry dekorator sali na wesele

Postautor: m.m. » poniedziałek, 3 maja 2010, 14:51

Ponawiam temat :)

malgoskadudi
Częsty gość
Posty: 42
Rejestracja: sobota, 27 lutego 2010, 20:24
Kontaktowanie:

Re: dobry dekorator sali na wesele

Postautor: malgoskadudi » wtorek, 4 maja 2010, 16:14

polecicie kogoś by ustroił tylko ławki w kościele i krzesła dla pary młodej z okolic Bochni?

malgoskadudi
Częsty gość
Posty: 42
Rejestracja: sobota, 27 lutego 2010, 20:24
Kontaktowanie:

Re: dobry dekorator sali na wesele

Postautor: malgoskadudi » czwartek, 13 maja 2010, 14:38

nie polecicie nikogo?help :(

WESELNY
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 16 maja 2010, 14:45
Kontaktowanie:

Re: dobry dekorator sali na wesele

Postautor: WESELNY » niedziela, 16 maja 2010, 16:42

Kompleksowa obsługa ślubów i wesel

-dekorowanie sal weselnych
- dekorowanie kościołów

695735518 / 660484953

elwa
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: sobota, 27 marca 2010, 20:38
Kontaktowanie:

Re: dobry dekorator sali na wesele

Postautor: elwa » środa, 5 stycznia 2011, 21:54

Czy ktoś dotarł lub może polecić jeszcze inną firmę, albo osoby które zajmują się dekorowaniem sal weselnych i kościoła (namiary e-mail i tel) a które to osoby nie zedrą skóry za wykonanie usługi??

dzikiwiesiek
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 24 grudnia 2010, 14:17
Kontaktowanie:

Re: dobry dekorator sali na wesele

Postautor: dzikiwiesiek » czwartek, 6 stycznia 2011, 18:14

może poproście młodzież która będzie się bawić na weselu i sami wszystko zrobią.




______________
Ostatnio zmieniony środa, 12 stycznia 2011, 15:48 przez dzikiwiesiek, łącznie zmieniany 1 raz.

kasiorek
Częsty gość
Posty: 65
Rejestracja: sobota, 9 stycznia 2010, 21:23
Kontaktowanie:

Re: dobry dekorator sali na wesele

Postautor: kasiorek » piątek, 7 stycznia 2011, 12:00

Zdecydowanie polecam panią Patrycję, robiła dla nas dekorację sali i byliśmy bardzo zadowoleni
http://pattyfotografia.pl/

Kasjopea
Przechodzień
Posty: 22
Rejestracja: piątek, 15 stycznia 2010, 10:37
Kontaktowanie:

Re: dobry dekorator sali na wesele

Postautor: Kasjopea » czwartek, 31 marca 2011, 17:08

A ja Patrycję Kolarz odradzam! Nie dość, że zapomniała o umówionym spotkaniu(na które miała przynieść zdjęcia i wycenę a przyjechaliśmy specjalnie po to z Krakowa!!), to już 3 tydzień się proszę o wyceną na maila i kilka zdjęci i co? Ciszaaa, mimo, że upominałam się kilka razy (podałam 2 maile w razie jeśli na jeden by nie doszedł) i kilka razy pani Patrycja mówiła, że wycenę wyśle.. no i jestem w kropce teraz.. za bardzo nie wiem na kogo się zdecydować skoro polecana przez koleżankę Pani Patrycja nawaliła na całej linii :( no ale skoro kogoś stać na stratę klientów...

kasiorek
Częsty gość
Posty: 65
Rejestracja: sobota, 9 stycznia 2010, 21:23
Kontaktowanie:

Re: dobry dekorator sali na wesele

Postautor: kasiorek » czwartek, 31 marca 2011, 20:11

Kasjopea masz rację niestety p. Patrycja jest osobą dość "zakręconą" i nie kiedy zapomina o spotkaniach( w moim przypadku też tak było, ale już na samym końcu jak już miałam się z nią rozliczyć) Jak chodzi o całą dekorację to wszytko załatwiliśmy na pierwszym spotkaniu ( kolor dekoracji, jakie kwiaty itp), o wycenę poprostu zadzoniłam do niej i bez problemu mi ją podała, ale to było miesiąc przed uroczystością, bo niestety ceny kwatow zminiają się bardzo często i cena podana w marcu może znacznie się różnić od ceny końcowej jeżeli dekoracja jest robiona np w lipcu.
Także może zamiast czekać na tego maila poprostu zadzwoń i zapytaj, a jak bedziesz umawiać się na spotkanie to na kilka godzin przed dobrze jest potwierdzić umówiony termin.

Kasjopea
Przechodzień
Posty: 22
Rejestracja: piątek, 15 stycznia 2010, 10:37
Kontaktowanie:

Re: dobry dekorator sali na wesele

Postautor: Kasjopea » czwartek, 31 marca 2011, 22:06

No więc właśnie... wiesz co chyba szkoda mi zachodu.. dzwoniłam dwa razy.. pisałam.. nic... wycieczka z Krakowa do Bochni troszkę nas kosztowała i okazało się, że zrobiliśmy sobie tylko wyprawę krajoznawczą... Nie przeczę, na pewno robi dobre dekoracje ale podejście do klienta- kompletna klapa...
szkoda mi troszkę nerwów bo nie wiadomo czego można się spodziewać... A jeśli zapomni?! Wszystkim o słabych nerwach i ceniącym profesjonalizm mimo wszystko odradzam...

Daisy
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: piątek, 18 marca 2011, 04:00
Kontaktowanie:

Re: dobry dekorator sali na wesele

Postautor: Daisy » piątek, 1 kwietnia 2011, 19:31

Ja miałam ślub w kościele w Brzeźnicy, który został bardzo ładnie udekorowany przez Panie z kwiaciarni na Placu Okulickiego - polecam :) można się dogadać co do ceny i co do naszch oczekiwań. Również tam zamawiałam bukiet ślubny. A salę stroiła Pani Agnieszka Fielek z Olchawy - naprawdę polecam. Robi świetne dekoracje zarówno sali jak i stołów. To ona również dla nas zaprojektowała zaproszenia ślubne, etykietki na wódkę, wino i ciasto, menu na stoły oraz ozdobiła kieliszki do szampana, których aż żal bylo rozbijać.

jerzyk
Częsty gość
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 18 marca 2011, 00:29
Kontaktowanie:

Re: dobry dekorator sali na wesele

Postautor: jerzyk » piątek, 1 kwietnia 2011, 22:48

Jak już wspominacie o p. Patrycji to ja przedstawię doświadczenia moich znajomych, dotyczące jej usług dekoratorskich i fotograficznych jej męża. Uważam że, ona kompletnie nie zna się na dekorowaniu sal itp. zresztą jak jej mąż nie zna się na fotografii. Nie każdy kto kupi sobie lustrzankę jest fotografem oraz nie każdy kto zrobi wiązankę jest dekoratorem. Moi znajomi korzystali z ich usług i bardzo żałują zwłaszcza jeśli chodzi o foto. Dekoracja pal sześć, jest albo jej nie ma i świat się nie zawali ale jeśli chodzi o foto to reklamacji się nie da złożyć bo tego dnia nie da się powtórzyć. Często ludzie próbują dorobić sobie na weselach wykonując "usługi" o których nie mają zielonego pojęcia nie zdając sobie sprawy z tego że swoim brakiem profesjonalizmu a chęcią zarobku nie małej kasy, niszczą pamiątkę ślubną.
Chciałbym przestrzec potencjalnych klientów przed takimi "fachowcami" którzy myślą żeby zarobić a nie narobić się. Państwo Młodzi często w imię dobrej pamiątki ze ślubu, są w stanie zapłacić każdą kasę. Niestety tacy laicy to wykorzystują i obiecują cuda wianki.
Moim zdaniem lepiej jest wziąć do takiej roboty zawodowca i mieć pewność że się będzie miało zdjęcia przez duże Z niż chałturników i mieć zniszczoną pamiątkę ślubną i żałować całe życie.

kasiorek
Częsty gość
Posty: 65
Rejestracja: sobota, 9 stycznia 2010, 21:23
Kontaktowanie:

Re: dobry dekorator sali na wesele

Postautor: kasiorek » sobota, 2 kwietnia 2011, 13:26

Przypominam, że temat nie dotyczy fotografii tylko dekoracji sali. Z usług fotograficznych nie korzystałam dlatego sie nie wypowiadam, natomiast tak jak juz wyżej pisałam dekoracja była zrobiona super!!! i nie jest to tylko moje zdanie ale także i gości weselnych.

Betti
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: sobota, 27 sierpnia 2011, 20:50
Kontaktowanie:

Re: dobry dekorator sali na wesele

Postautor: Betti » sobota, 27 sierpnia 2011, 21:37

Hej dziewczyny. Ja mogę polecić kogoś sprawdzonego. Ta Pani dekorowała sale na moje wesele, wesele mojej siostry i kuzynki. Szczerze polecam - kompetentna, miła i zorganizowana. P. Ewelina chyba z Drwini. Nie wiem czy mogę podać od tak do niej nr. więc jeżeli ktoś jest zainteresowany to mogę podać nr. do tej Pani na prywatną wiadomość. Z mojego wesela również jest kilka zdjęć na stronie internetowej sali w której mieliśmy przyjęcie, więc również można co nieco podglądnąć.

niepoprawna
Przechodzień
Posty: 29
Rejestracja: środa, 22 czerwca 2011, 10:17
Kontaktowanie:

Re: dobry dekorator sali na wesele

Postautor: niepoprawna » wtorek, 25 października 2011, 11:22

Jestem świeżo :oops: "po ślubie" i mogę spokojnie polecić firmę Interno z Bochni, którą poznaliśmy dzięki naszym fotografom ze ślubu. Jeżeli chcecie namiastkę ich umiejętności to wejdzie na stronę gdzie widać wystrój sali do uroczystości Święceń Kapłańskich. Myśmy ustalali większą oprawę w kwiatach i inną kolorystykę, i nie zawiedli naszych oczekiwań. Wszystko było naj,naj,naj.
A zdjęcia wyszły fenomenalne, wprost bajkowe kolory, robili je /BEATUS-FOTOGRAFIA/ czyli :D Beata i Łukasz Dygutowicz z Bochni, serdeczne pozdrowienia dla nich i dla wszystkich.

madziek84
Przechodzień
Posty: 15
Rejestracja: piątek, 8 kwietnia 2011, 11:46
Kontaktowanie:

Re: dobry dekorator sali na wesele

Postautor: madziek84 » sobota, 4 lutego 2012, 20:30

ponawiam temat :) :) znacie moze kogos,kto fajnie zrobi???

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: dobry dekorator sali na wesele

Postautor: belzebub » sobota, 4 lutego 2012, 21:42

Strona podana dla firmy inferno pzredstawia tyle co nic .. 20 zdjec jednej sali tylko rozne ujecia... Tez mi filozofia udekorowac tak sale...Ja powiem tak, najlepiej i najtaniej jest zrobic to smameu albo z pomoca znajomych i rodziny. Dekoracja jest elementem o ktorym nikt nie mowi po weselu,Najwazniejsze jest jedzenie i kapela :) pozniej foto i video,Reszta to tylko dodatek.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości