Dobry kamerzysta na wesele

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
b00chnianin
Przechodzień
Posty: 29
Rejestracja: niedziela, 15 listopada 2009, 18:36
Kontaktowanie:

Re: Dobry kamerzysta na wesele

Postautor: b00chnianin » wtorek, 5 stycznia 2010, 22:21


ramuh
Bardzo towarzyski
Posty: 496
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 22:39
Lokalizacja: bochnia
Kontaktowanie:

Re: Dobry kamerzysta na wesele

Postautor: ramuh » wtorek, 5 stycznia 2010, 23:02


ogrizzo
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 8 stycznia 2010, 12:23
Kontaktowanie:

Re: Dobry kamerzysta na wesele

Postautor: ogrizzo » piątek, 8 stycznia 2010, 12:36

Polecam siebie.
Studio Filmowe Ogryz, http://www....., 600 555 433, ogryzogryz@wp.pl, zadzwoń, napisz, przyjedź i zobacz, to nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje. Na rok 2010 jest promocja cenowa - pełny pakiet w cenie standardowego - Mam jeszcze wolne terminy.
Łukasz.

Przyp. reg. forum.
§ 2. Użytkowanie forum
3. Zabrania się umieszczania na Forum reklam. .

W każdym wątku będzie Pan podawał adresy do swojej strony i informował o promocjach? /przemo
Ostatnio zmieniony piątek, 15 stycznia 2010, 09:59 przez ogrizzo, łącznie zmieniany 1 raz.

celinab23
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 4 stycznia 2010, 23:12
Kontaktowanie:

Re: Dobry kamerzysta na wesele

Postautor: celinab23 » czwartek, 14 stycznia 2010, 22:13

witam:)
a ja wszystkim polecam pana Jacka M.-firma "MJnet" z Bochni.
Jest to świetny fachowiec, stosunkowo tani,(cena w granicach 900 zł,3h film, 4 komplety) bardzo dobrze kręci i montuje.Ma dobrą kamerę o dużej rozdzielczości (DVD, HD, b - Blu-ray Disc)
podaje namiar:
883 - 313 - 113
biuro@emjotnet.pl

POLECAM!!!!!!

lbag
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 13 listopada 2009, 19:30
Kontaktowanie:

Re: Dobry kamerzysta na wesele

Postautor: lbag » niedziela, 17 stycznia 2010, 23:31

Jeśli ktoś potrzebuje dobrego i taniego (do 1000 zł.) kamerzystę to polecam K.L-VIDEO STUDIO
tel.796-882820 , ma jeszcze wolne terminy na 2010 rok .
U nas nagrywał 17,18 pażdziernika , jesteśmy zadowoleni mamy 6 godzin nagrania za 900 zł.
wesele od godz 13.00 do 3.30 , a poprawiny od 19.00 do 0.30 . Jest niedrogi a bardzo miły i profesjonalny .

sound
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 18 stycznia 2010, 08:58
Kontaktowanie:

Re: Dobry kamerzysta na wesele

Postautor: sound » poniedziałek, 18 stycznia 2010, 09:18


ogrizzo
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 8 stycznia 2010, 12:23
Kontaktowanie:

Re: Dobry kamerzysta na wesele

Postautor: ogrizzo » wtorek, 26 stycznia 2010, 09:53

Myślę, że cena 900 zł jest realna, pod warunkiem, że ktoś chce mieć 6 godzin materiału, bez specjalnej obróbki. Wiąże się to niestety z tym, że większość "filmu" się przewija. Ale za to filmowiec się nie narobi i może iść do roboty od poniedziałku do piątku.
U mnie film trwa około 1,5 godziny, a "6-cio godzinną" wersję dostaje się gratis.
Warto się zastanowić, czy wydając spore pieniądze na organizację wesela, nie warto dołożyć kilka złotych, żeby mieć profesjonalne zdjęcia i film, które zostają właściwie jedyną pamiątką tego wydarzenia.
Pozdrawiam i zapraszam. Łukasz

sound
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 18 stycznia 2010, 08:58
Kontaktowanie:

Re: Dobry kamerzysta na wesele

Postautor: sound » piątek, 29 stycznia 2010, 16:29

Nie wyobrażam sobie filmowego tasiemca z mojego ślubu. Jeszcze jedno pytanie do wideofilmowców w jakich proporcjach jest Wasz film chodzi mi o kościoł i zabawe weselną zakladam że film będzie trwał 2 godz?

ogrizzo
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 8 stycznia 2010, 12:23
Kontaktowanie:

Re: Dobry kamerzysta na wesele

Postautor: ogrizzo » sobota, 30 stycznia 2010, 13:50

Do wejścia na salę weselną - ok 25-30%. W zależności od tego co się chce tam zmieścić.
Jeśli chodzi o dodatkowe szczegóły, proszę pytać w wiadomości prywatnej, gdyż administrator nie toleruje zbytniego reklamowania się na forum (i słusznie).
Jeszcze tylko dwa słowa do ludzi, którym się wydaje, ze film dużo kosztuje. Przykładowe koszty, to:
19% - podatek
8% - ZAIKS
ZUS - płatne cały rok
(żeby nie wspomnieć o koszcie oprogramowania, sprzętu itd...)
Pozdrawiam, Łukasz

Wisniczanin
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 9 lutego 2010, 06:47
Kontaktowanie:

Re: Dobry kamerzysta na wesele

Postautor: Wisniczanin » wtorek, 9 lutego 2010, 07:49

Zdecydowanie odradzam Pana Niecia - szybkość dania młodej parze filmu świadczy tylko i wyłącznie o lekceważeniu tego co robi i nagrywa jak leci, film nie ma żadnego przesłania a o komentarzach kamerzysty już w ogóle nie wspominam. Liczy się masówka.

Video Eva - no cóż - także poszli strasznie na masówkę ale czasami Pan Piotr potrafi coś fajnego zrobić (broń Boże jego teść !! ) Szkoda że czasami z wesela zrobią komedię i wówczas nikomu nie jest do śmiechu a już w szczególności parze młodej ...

Bardzo mi się podoba podejście pana Krzysztofa Kuchno z ul Langera. Filmowanie w sposób przemyślany a nie jak to jest u innych "jak leci". Jedyny minus to zbyt stabilne (z jednego miejsca) filmowanie zabawy na weselu. Dodatkowo nagranie jest fajnie zmontowane i cenowo nie jest źle, miły kontakt i odpowiednie podejście naprzeciw oczekiwaniom klienta.

Bardzo fajnie filmuje pan Jerzy Nawaleniec z Limanowej (STUDIO VIDEO JMB). On to dopiero wie co robi. Możliwe nagranie w HD. Montaż świetnie zrobiony bez fajerwerków i latających obrączek ... Zabawa weselna ujęta bardzo dynamicznie, dabra praca z kamerą wśród ludzi na sali i bawiących się gości. Gość bardzo fajnie podchodzi do tego co robi i jak robi. Na filmie jest wszystko co powinno być i to w jak najlepszym wydaniu. Cena konkurencyjna do rynku bocheńskiego a jakość dużo lepsza.

Jeżeli ktoś będzie chciał konkretne namiary to proszę pisać, postaram się zdobyć od znajomych u których spotkałem się z nagraniem pochodzącym od tych właśnie osób ...

krolewnages
Przechodzień
Posty: 25
Rejestracja: środa, 28 kwietnia 2010, 09:21
Kontaktowanie:

Re: Dobry kamerzysta na wesele

Postautor: krolewnages » środa, 5 maja 2010, 13:28

czy ktos ma jakies namiary na studio JMB z Limanowej?

extrafilmowiec
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 6 lipca 2010, 13:56
Kontaktowanie:

Re: Dobry kamerzysta na wesele

Postautor: extrafilmowiec » wtorek, 6 lipca 2010, 15:54

Jeśli jest zapotrzebowanie na dobrego operatora oraz fotografa to zapraszam na stronkę www.extrafilmowiec.pl Na stronce jest cennik oraz wszystkie materiały poglądowe. Dojeżdżamy na terenie całej Polski.Para młoda nie musi martwić się o nocleg dla operatora i fotografa ponieważ posiadamy własnego kamperka.Dojazd do ustalenia w zależności od wielkości zamówienia.Jesteśmy naprawdę elastyczni.Pozdrowionka dla wszystkich potencjalnych Par Młodych:)

trek
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 11 stycznia 2010, 18:53
Kontaktowanie:

Re: Dobry kamerzysta na wesele

Postautor: trek » wtorek, 6 lipca 2010, 17:50


pacyfik1
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 29 listopada 2009, 14:47
Kontaktowanie:

Re: Dobry kamerzysta na wesele

Postautor: pacyfik1 » piątek, 9 lipca 2010, 11:41

zdecydowanie mogę polecić wspomniane już tu przez kogoś dreamvision z łąkty skorzystałam z sugestii kogoś tu na forum i stwierdzam że pan dominik jest genialny a najbardziej podoba mi się to że ma gust i wyczucie smaku, w życiu nie widzialam żeby ktoś tak przejmował się swoja pracą a cena też całkiem przyjemna :)

extrafilmowiec
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 6 lipca 2010, 13:56
Kontaktowanie:

Re: Dobry kamerzysta na wesele

Postautor: extrafilmowiec » wtorek, 29 marca 2011, 23:20

www.extrafotograf.pl
Zapraszam, jesteśmy z Wrocławia ale bez problemu dojedziemy w każde miejsce w Polsce. Kompleksowa obsługa uroczystości weselnych foto+wideo. Pogadać zawsze można na gg więc zapraszam. Nr.17618481

Awatar użytkownika
sweet22blondi
Stały bywalec
Posty: 163
Rejestracja: piątek, 19 lutego 2010, 16:03
Kontaktowanie:

Re: Dobry kamerzysta na wesele

Postautor: sweet22blondi » środa, 4 maja 2011, 16:26


badbluemen
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 15 czerwca 2011, 13:32
Kontaktowanie:

Re: Dobry kamerzysta na wesele

Postautor: badbluemen » środa, 15 czerwca 2011, 13:45

Super, każdy każdego lubi zrównać z ziemią, ma do tego prawo, ale tak na marginesie spytam bo to mnie ciekawi. Mam znajomego który chciał abym mu nagrał wesele ale nie mam dobrej jakości kamery, skierował swoje kroki do firm zajmujących się tym, wiecie co mu powiedzieli? Grafik na rok 2011 zamknięty, ale maże coś się da zrobić. Ja swego czasu starałem się o robotę bez kamery, to mi powiedzieli że posiadają sprzęt ale nie mają za wiele fuchy. Ludzie opanujcie się, każdy wie doskonale ze ludzie nie są wyrywni by płacić za filmy z wesela, wiele jest takich osób które nie znają tego lub są tradycjonalistami. Wolą walnąć jakąś małpką kilka fotek do albumu i dobra jest. Powiem tak, jak się będziecie tak na wzajem wykańczać sukcesywnie to powrócimy do monopolu kiedy to jeden przysłowiowy kowalski miał kamerę i firmę i to on ustalał warunki, szanowni forumowicze, kapitalizm jest pazerny, lecz w zjednoczeniu solidarnym firm jest nadzieja na przyszłość, być może to co piszę przyprawia wielu o mdłości, i sobie myśli, co ja mam z konkurencjo się kumplować, nigdy, tylko pamiętajcie, gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta, zacznijcie współpracować dla samych siebie i przetrwania bo się nareście w pośredniaku w kolejce spotkacie przez pazerność i głupotę.

grekiu
Częsty gość
Posty: 92
Rejestracja: poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 07:57
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Dobry kamerzysta na wesele

Postautor: grekiu » piątek, 24 czerwca 2011, 21:33

My z żoną bardzo polecamy Magic-Moment z Bochni. Zrobili nam film zupełnie inny niż wszyscy kamerzyści. Głównie spodobało się nam to, że tak oryginalnie potrafili ująć te wspaniałe chwile. Poza tym tą płytę naprawdę można oglądać tysiące razy i się nie nudzi :)
Szczerze polecamy!

Kasiek77a
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2011, 21:16
Lokalizacja: Hatfield, UK
Kontaktowanie:

Re: Dobry kamerzysta na wesele

Postautor: Kasiek77a » poniedziałek, 12 września 2011, 21:34

Ja bardzo polecam kamerzystow z Trzciany... Imagine, www.video-imagine.pl

Robilismy u nich zaproszenia slubne i tak dowiedzielismy sie, ze wideofilmuja wesela. Polecam kazdemu kto oczekuje nowoczesnego filmu w pieknej kolorystyce i jakosci. Maja bardzo nowoczesny sprzet i przy tym sa bardzo mili i weseli.

kenturi
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 29 lipca 2005, 16:36
Kontaktowanie:

Re: Dobry kamerzysta na wesele

Postautor: kenturi » poniedziałek, 12 września 2011, 21:57

Ładnie tak siebie reklamować? Szarpiący slider i zabawa głębią ostrości może faktycznie na tle zaścianka bocheńskiego jest "nowoczesne" i takie łał, ale gdzieś brak w tych filmach emocji... A za kilka-kilkanaście lat właśnie ich szuka się w tego rodzaju pamiątce (bo własne gdzieś tam się przytłumiają). Ale wiadomo, że są tacy, którzy wolą ładnie opakowany produkt jakości przeciętnej i są w stanie za to opakowanie dopłacić.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości