wesele w gospodzie nad rabą-opinie

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
Awatar użytkownika
wislak
Stały bywalec
Posty: 117
Rejestracja: niedziela, 11 lipca 2010, 11:47
Kontaktowanie:

Re: wesele w gospodzie nad rabą-opinie

Postautor: wislak » niedziela, 13 lutego 2011, 23:33


jerzyk
Częsty gość
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 18 marca 2011, 00:29
Kontaktowanie:

Re: wesele w gospodzie nad rabą-opinie

Postautor: jerzyk » niedziela, 27 marca 2011, 23:12

Również odradzam. Akutyka fatalna, sala do tańczenia to taka nora. Osobiście wystrój nie podoba mi się. Wygląda jak przydrożna knajpa dla kierowców Tirów a nie lokal na wesele. Jeśli chodzi o zagospodarowanie to również klapa. Żeby dojechać do wejścia głównego trzeba przjechać przez tankownie. To jest dramat. Knajpa stworzona na tzw. "sztuka dla sztuki" żeby tylko ksiorę ładować bo młodzi zapłacą. Totalne bezguście.

gosiaczekxxx
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: niedziela, 14 marca 2010, 17:40
Kontaktowanie:

Re: wesele w gospodzie nad rabą-opinie

Postautor: gosiaczekxxx » poniedziałek, 28 marca 2011, 18:43

A mnie się podoba :D Zależy w jakim kto chce mieć stylu wesele. Mnie zawsze podobały się swojskie wesela w gospodach niż w wykwintnych restauracjach z atłasami na suficie. Z opinie wiem, że ludzie czują się luźniej w takich lokalach weselach. Jedzenie przepyszne, duże porcje a nie miniaturki jak w niektórych restauracjach typu Allegra. Dużo zbierałam opinii o tej gospodzie i nie usłyszałam żadnej negatywnej :D

Awatar użytkownika
hOMER
Bardzo towarzyski
Posty: 423
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 17:36
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: wesele w gospodzie nad rabą-opinie

Postautor: hOMER » poniedziałek, 28 marca 2011, 21:35

jedzenie całkiem niezłe
jednak wielką wadą jest to że nie można nawet latem otworzyć ani okien ani drzwi bo zaraz ulubiony sąsiad właściciela dzwoni po policję że hałasuje
Sama klima nie wystarczy.
Pół wesela musieliśmy przesiedzieć na huśtawce przed lokalem :|

ja1212
Częsty gość
Posty: 60
Rejestracja: sobota, 10 września 2011, 22:33
Kontaktowanie:

Re: wesele w gospodzie nad rabą-opinie

Postautor: ja1212 » wtorek, 5 czerwca 2012, 18:06

chciałbym zapytać czy od 2011 roku coś się zmieniło w Gospodzie? bo po przeczytaniu powyższych opinii większość jest na NIE. Polecacie ją na wesele na 150 osób?

-- wtorek, 5 czerwca 2012, 17:06 --

chciałbym zapytać czy od 2011 roku coś się zmieniło w Gospodzie? bo po przeczytaniu powyższych opinii większość jest na NIE. Polecacie ją na wesele na 150 osób?

xx33
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 7 czerwca 2012, 08:42
Kontaktowanie:

Re: wesele w gospodzie nad rabą-opinie

Postautor: xx33 » czwartek, 7 czerwca 2012, 08:58

Tak sie składa ze byłem ostatnio na weselu w "Gospodzie nad Rabą".
Moja opinia:
1.Jedna toaleta meska - Skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po północy nie mozna było tam wejsc ....Smród ....
Nawet trudno to komentowac.NIkt tego nie sprzata ...
Byłem na weselu na 100 osób wiec prosze sobie wyobrazic co sie dzieje jak ktos chce skorzystac z meskiej toalety...NIe działą wentylacja w wc ...

2 Fatalna obsługa - kelnerzy chyba zbierani z łapanki.Są hamscy nie grzeczni jesli sie o cos poprosi kawe czy herbate..Traktuja gosci weselnych jakby to oni czyli "kelnerzy" byli panami sytuacji.
Tak w kwesti wyjasnienia to sa to chłopaki z łapanki.... duzo im brakuje do prawdziwych kelnerów.

3."Umilanie" przerw tragicznymi i zenujacymi kawałkami weselnymi jakis wykonawców...

Nie polecam.............

Miq03
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: piątek, 13 stycznia 2012, 16:27
Kontaktowanie:

Re: wesele w gospodzie nad rabą-opinie

Postautor: Miq03 » piątek, 29 czerwca 2012, 16:58

Moim zdaniem nie powinno się zbierać opinii na temat lokali na forach tylko samemu ruszyć 4 litery i na własnej skórze się przekonać jak jest naprawdę. Nie zgadzam się z wypowiedzą wyżej, gdyż byłem tam na 3 weselach i naprawdę było sympatycznie. Kelnerzy mili i co najważniejsze chciało im sie ruszać. Heniu cały czas na kuchni wszystkiego pilnował było Ok. Jeszcze dorobili nową część ogórdka naprawdę jest co robić.
A post pisany wyżej to chyba przez jakaś konkurencje, gdzie w porównaniu do Gospody nie ma ruchu

Pozdrawiam ;)

ewelina
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 16 sierpnia 2012, 17:52
Kontaktowanie:

Re: wesele w gospodzie nad rabą-opinie

Postautor: ewelina » czwartek, 16 sierpnia 2012, 18:05

A ja troszkę nie do tematu, gdyż na temat Allegry w Gierczycach. Tak w skrócie to: lokal przereklamowany, ceny wygórowane, jedzenie beznadziejne.... obiad był zimny, kotlety tak płaskie i stare, że aż czarne (prawdopodobnie z powodu nadmiernej liczby odpiekania ich), pozostałe mięsa z dań gorących suche i niedoprawione...porażka. Ponadto w cenie 175 czy 180 zł/os w zestawie obiadowym znajduje się tylko jedno mięso podane odrazu na talerzu, a nie kilka mięs do wyboru...za każde kolejne trzeba dopłacać do sumy podstawowej. Obsługa również do bani...kelnerki były tak chamskie jakby robiły łaskę, że mnie obsłużą.
Generalnie całość mogę ocenić na 3/10 pkt (ze względu na ładne wnętrze i otoczenie lokalu).

Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Re: wesele w gospodzie nad rabą-opinie

Postautor: renowacja » niedziela, 23 września 2012, 11:41

Byłem wczoraj na weselu w gospodzie piewrszy raz .
Lokal pierwsza klasa tak na max 120 osob
Klimat lokalu świetny ( drewniane wykończenie i wstawki genialne i piękne+ polączenie z kamieniem daje super wnętrze)
2 sale spełniają swoje role idealnie + dodatkowa sala na gorze na której moża w ciszy posiedzieć gdy chce się odpocząć od głośnej atmosfery .
Klimatyzacja na odpowiednim poziomie.


Jedzenie mistrzowskie, stół z przystawkami świetnie zaplanowany , dania główne super doprawione , wykonane i podane ( szacunek dla załogi kuchennej)Szef kuchni robi wrażenie robotą i wyglądem :mrgreen:

Na ogromny plus zasługuje cała ekipa kelnerów i kelnerek- bardzo grzeczne i miłe podejście do gościa.Można powiedzieć że byli na każdą prośbe z uśmiechem na twarzy. Nie na każdym weselu jest taka zgrana i miła obsługa.

Śmiało moge polecić ten lokal na takie imprezy bo wszystko było super zorganizowane.

Polece też kapele która wczoraj grała ( nazwa wyparowała z głowy) - ale na wokalu młoda dziewczyna a w składzie 4 chłopaków ( jeden w czerwonych okularach:) )

alibabka
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 7 stycznia 2013, 14:41
Kontaktowanie:

Re: wesele w gospodzie nad rabą-opinie

Postautor: alibabka » środa, 9 stycznia 2013, 10:19

Także byłam w tym lokalu polecam z czystym sercem. Jedzonko pyszne obsługa na wysokim poziomie

sprinter
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 2 stycznia 2012, 17:22
Kontaktowanie:

Re: wesele w gospodzie nad rabą-opinie

Postautor: sprinter » poniedziałek, 25 marca 2013, 17:41

A ja polecam Borek i Karczmę Myśliwską. Tutaj dopiero jest super wystruj i otoczenie Restauracji. A jedzenie - palce lizać. Na odchodne obiecałem, że będę polecał. Naprawdę warto przyjechać i zobaczyć.

bednarek11
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 13 maja 2013, 13:16
Kontaktowanie:

Re: wesele w gospodzie nad rabą-opinie

Postautor: bednarek11 » poniedziałek, 13 maja 2013, 13:28

Ja polecam Gospodę z czystym sumieniem. Bylem tam kilka dni temu na komunii , i mimo że było tych komunii kilka to wszystko sprawnie zorganizowane, jedzenie smaczne, duży wybór mięs i dodatków , o kelnerach też nie powiem złego słowa bo widać że znają się na robocie. Wkoło gospody teren przygotowany pięknie i można pospacerować po ogrodzie a dla dzieci też przygotowane place do zabawy, Jeszcze raz polecam!!

buchat007
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 20 maja 2013, 11:40
Kontaktowanie:

Re: wesele w gospodzie nad rabą-opinie

Postautor: buchat007 » poniedziałek, 20 maja 2013, 13:04

Mnie też zadziwiają negatywne opinie na temat Gospody. Jedyna wada to może wygląd od strony drogi ale na to ludzie popatrzą tylko przy wjeździe na salę bo później to nie ma żadnego znaczenia :) jedzenie super, obsługa super, mieliśmy tam organizować wesele ale niestety nasza sala nie była wolna. jeżeli ktoś się zastanawia, to polecam.

filipinka
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 21 maja 2013, 08:42
Kontaktowanie:

Re: wesele w gospodzie nad rabą-opinie

Postautor: filipinka » wtorek, 21 maja 2013, 08:54

Negatywne opinie na temat Gospody być może pochodzą od osób które same nie wiedzą czego chcą w życiu lub pisze je złośliwa konkurencja. Ja miałam tam swoje wesele 4 lata temu i od tego czasu byłam tam na dwóch weselach, organizowałam chrzciny syna, bawiłam się też na andrzejkach. Mi się tam podoba bardzo, polecam gospodę wszystkim, atmosferę, obsługę i jedzenie. Właściciele też starają się zrobić wszystko żeby goście byli zadowoleni. Pozdrawiam!!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości