Najlepszy lokal na wesele

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
BUNIA
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: sobota, 13 lutego 2010, 19:43
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: BUNIA » środa, 26 maja 2010, 18:09

W Bursie nie dość że płacisz za osobę to jeszcze za sale????... masakra, to tak jak ja słyszałam o korkowym i o 1 zł. dla kucharza za każdy ukrojony kawałek tortu weselnego itp. Moim zdaniem jeżeli już płacisz za wesele to masz tam wszystko. Nie dopłacasz za swoją wódkę, czy za brak napoi bo np. ciotka wypiła 4 kawy a miała tylko 2, albo nie wypraszasz gości bo jest 5 rano i panie kelnerki są złe i zwijają przed nosem obrusy!!! Pytajcie o to bo można się naciąć. Wszystko wszystkim ale dodatkowa opłata za sale?? nie to ja w rodzinie miałam już sporo wesel w lokalach i nie spotkałam się z czymś takim.

m.m.
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: niedziela, 12 lipca 2009, 23:31
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: m.m. » niedziela, 18 lipca 2010, 15:02

Mam takie pytanko czy za gości weselnych płaci się przy ustalaniu menu czy po weselu??Np w Allegrze czy w Bursie.

paulkapp
Częsty gość
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 13:40
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: paulkapp » środa, 28 lipca 2010, 09:15

W Allegrze płacisz już po weselu. Tydzień przed tym wielkim dniem ustalasz menu, które tez jest uzależnione od ceny - im bogatsze menu tym drożej (jak wszędzie :P ) , jak jest w bursie to nie wiem. Chociaż uważam że Allegra nie ma porównania z bursą :P

ehh
Przechodzień
Posty: 29
Rejestracja: czwartek, 16 lipca 2009, 08:30
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: ehh » wtorek, 10 sierpnia 2010, 20:18

a jak z tym Borkiem? mamy wstępnie zarezerwowaną sale i się zastanawiamy, macie jakieś opinie?
Potrzebujemy kilka pokoi dla gości, tam mają na miejscu i przystępne cenowo.
jak uważacie i co polecacie?

zabcia000
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 15 stycznia 2010, 13:31
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: zabcia000 » sobota, 11 września 2010, 09:54

A był ktoś może w Gospodzie Pod Kamieniem w Lipnicy. Osobiście zastanawiam się nad weselem właśnie tam, jednak chciałabym poznać Wasze opinie na temat tego lokalu :)

dominik1314
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 2 sierpnia 2010, 16:51
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: dominik1314 » poniedziałek, 20 września 2010, 14:47

Mogłbym poznac wasze opinie na temat restauracji "SARA" w Laskowej? Lokal przepiekny ale moze juz ktoś miał tam wesele i może powiedzieć cos wiecej?

zabcia000
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 15 stycznia 2010, 13:31
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: zabcia000 » wtorek, 21 września 2010, 09:52

Ja byłam w Sarze na 3 weselach i naprawde było śwetnie! Bardzo dobre jedzenie, obsługa tez bardzo dobra, naprawdę porządny lokal. Głupie jest to że goście są podzieleni na 2 grupki - przynajmniej dla mnie, ale to już każdy uważa inaczej. :)

fuszet
Przechodzień
Posty: 26
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 11:41
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: fuszet » niedziela, 24 października 2010, 14:21

Co do Sary nie mozna miec zadnych zastrzezen :) Jedzenie bardzo dobre. Obsluga bardzo uczynna i bardzo mila, tak samo jak wlasciciel. Potrafia trafnie doradzic w razie jakichkolwiek watpliwosci.

Waldek777
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 3 listopada 2010, 17:49
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: Waldek777 » środa, 3 listopada 2010, 18:24

Witam,
Mam kilka pytań odnośnie wesela w Millenium. Liczba osób ok. 80. Czy mieliście swój alkohol, czy kupowaliście go w hotelu? Powiedziano mi, że gdy alkohol jest z innego źródła, może być problem. Istnieje też podobno opcja z wniesieniem tzw. opłaty korkowej za każdą butelkę. Ile wynosi ta opłata i czy faktycznie istnieje? Ile alkoholu potrzeba na 80 osób? Mieliście orkiestrę czy DJ? My planujemy wesele z DJ-wodzirejem, może macie jakiegoś na oku? Którą salę wynajęliście? Nam najbardziej podoba się zestaw 2 sal na parterze (z wyjściem na zewnątrz). I ostatnie pytanie, jak ogólne wrażenia? Obsługa? Jedzenie? Czy 3 ciepłe posiłki wystarczą?
Oj, nazbierało się tych pytań:)
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
meriszi
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: piątek, 29 stycznia 2010, 11:28
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: meriszi » sobota, 6 listopada 2010, 17:52

Odpowiadałam już co prawda na to pytanie na priv, ale gdyby ktoś więcej był zainteresowany to podzielę się też tutaj.

Jeśli chodzi o alkohol, kupowaliśmy swój, z prostej przyczyny - w Millenium tak jak i w innych knajpach jeśli bierzesz opcję z alkoholem, to płacisz z góry chyba 20 zł za głowę dodatkowo i masz w ofercie alkohol bez ograniczeń. Kiedy kupujesz sam płacisz podobnie - zwykle liczy się 0,5 l na głowę, więc też wychodzi po 20 zł, ale jeśli zostanie to możecie go zabrać do domu. A zwykle raczej zostaje coś :) Nie było żadnych problemów, żadnych dodatkowych opłat ani nic takiego.

Jeśli chodzi o muzykę to my także zdecydowaliśmy się na DJ-a, był to taki gość z Krakowa i całkiem nieźle sobie radził, ale szału nie było dlatego nie chciałabym polecać :) Tak na prawdę ciężko znaleźć kogoś dobrego w tym fachu, ale polecam wybrać się na targi ślubne - organizowane co roku zimą w Krakowie - i tam można porozmawiać osobiście z każdym, posłuchać jak gra, a wybór jest duży.

Sale wybraliśmy właśnie te dwie na parterze - są przepiękne, a dodatkowo to wyjście na dwór to bardzo duży plus. W lecie stawiają na zewnątrz dodatkowe stoliki z parasolkami.

My jesteśmy bardzo zadowoleni, przede wszystkim wesele było na poziome - zarówno wystrój sal jak i jedzenie, bajka.

Nie chcę mówić, że 3 dania na 100% wystarczą, bo to różnie bywa - my mieliśmy wesele w najgorętszą sobotę lata, wzięliśmy te 3 dania i do tego jeszcze stół szlachecki. Ze stołu nikt prawie nic nie zjadł, choć wszyscy zachwalali że pięknie wygląda i po spróbowaniu jest pyszne, to nikt nie miał już siły jeść więcej :) nawet to 3cie danie już prawie nie poszło! Jest bardzo obfity obiad i zimna płyta. Jeśli chodzi o deser polecam lody płonące, wyglądały pięknie (zgasili światła i przynieśli lody, bardzo fajny efekt).

Jeszcze mogę polecić tort z tamtejszej cukierni - PRZEPYSZNY, zachwycali się wszyscy goście. Ja przyniosłam swój projekt (tzn. tylko jak ma wyglądać z zewnątrz), zrobili mi dokładnie taki wzór jak chciałam, smaki mają do wyboru kilka.


Pozdrawiam i mam nadzieję, ze porady się przydadzą :)

Powodzenia!

Alutka30
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 12 listopada 2010, 11:12
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: Alutka30 » piątek, 12 listopada 2010, 14:05

Powyższy post bardzo mi się spodobał. Także szukam lokalu w Bochni. Z tego co piszesz to chyba warto zorganizować wesele w millenium. Muszę się przyjrzeć dokładnie ofercie, jednak także słyszałam, że wiele osób ceni sobie obsługę oraz jedzenie. A co do "opłaty korkowej" to raczej dla mnie jest jasne, że jak organizuje przyjęcie w hotelu z klasą, to nie kupuję swojego alkoholu. Zależy mi na jakości, więc raczej stawiam na millenium bo nie lubię niedociągnięć.

Awatar użytkownika
wislak
Stały bywalec
Posty: 117
Rejestracja: niedziela, 11 lipca 2010, 11:47
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: wislak » środa, 17 listopada 2010, 00:16

Polecam bardzo ale to naprawde bardzo Gospode nad Rabą świetna obsługa Super jedzenie.
Najlepszy świniak krojony w sosie nie pamiętam (za bardzo ten tego) naprawde pamiętam świetny był polecam ten lokal ceny konkurencyjne z tego co wiem

bazyl666
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 18 listopada 2010, 09:57
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: bazyl666 » czwartek, 18 listopada 2010, 10:28

Jestem na etapie szukania lokalu. Byliście kiedyś w millenium? Mój kumpel robił tam wesele i mocno mnie namawia na hotel. Mówi, że jeszcze raz chce tam być. Dostali ze stoją żonką apartament GRATIS, a jak dla mnie to extra sprawa. Robił wesele na ok 100 osób. Nawp... się tam jak nigdy. Dosyć, że były ciepłe półmiski, to jeszcze zimne mięcha i inne frykasy. Na drugi dzień zrobili poprawiny w chacie obok hotelu. I muszę powiedzieć, że tam się wybawiłem za wszystkie czasy, a na widok prosiaka padłem. Stół szlachcica polecam ;-) Mojej dziewczynie najbardziej się spodobała fontanna z czekolady. Po takim wypasie przytyłem dwa kilo. Z tego co kumpel mówił, wcale tak dużo nie zapłacili, w porównaniu z innymi lokalami. Jak macie jakieś inne lepsze propozycje (ale wątpię czy coś przebije hotel), to mi napiszcie, bo to w końcu to "jedyny taki dzień".

Alutka30
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 12 listopada 2010, 11:12
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: Alutka30 » piątek, 19 listopada 2010, 09:38

Widzę, że merici i bazyl666 są zadowoleni z wesela w Millenium :-). A powiedzcie mi, jak jest z zamawianiem i bukowaniem terminu? Czy długo wcześniej trzeba zamawiać? Chodzi mi też o kwestie logistyczne tzn.czy nie ma problemu z dograniem wszystkiego?

Justyna85
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 17 marca 2009, 23:06
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: Justyna85 » sobota, 15 stycznia 2011, 18:46

a czy był ktoś z Was na weselu w MAGNOLII w Łazach?? jakie wrażenia? jakie jedzenie, obsługa?

zakrecona1985
Stały bywalec
Posty: 168
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 14:54
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: zakrecona1985 » czwartek, 20 stycznia 2011, 19:13

Justyna odradzam magnolie,z właścicielem nie idzie nic załatwić,jest nieprzyjemny,na jednym weselu kazał orkiestrze zapłacić za prąd,a innym razem kazał młodym po dopłacać po 5 zł do każdego gościa

aga8688
Przechodzień
Posty: 20
Rejestracja: poniedziałek, 11 stycznia 2010, 07:55
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: aga8688 » czwartek, 17 lutego 2011, 17:04

a czy ktoś może polecić jakiś dom weselny ? w Bochni chyba takiego nie ma ale w okolicach Bochni napewno jest tego dużo, proszę o jakieś namiary

erikson
Przechodzień
Posty: 15
Rejestracja: sobota, 20 listopada 2010, 17:13
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: erikson » czwartek, 17 lutego 2011, 18:51


aga8688
Przechodzień
Posty: 20
Rejestracja: poniedziałek, 11 stycznia 2010, 07:55
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: aga8688 » poniedziałek, 21 lutego 2011, 14:35

a czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat Biesiady w Ostrowie Szlacheckim ?

karo122
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 3 marca 2011, 21:13
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele MAGNOLIA

Postautor: karo122 » piątek, 4 marca 2011, 08:39

Dołączam się do opinii o magnolii w Łazach. Obsługa ok, jedzenie również, ale własciciel do wymiany!!!! Brak klimatyzacji, tzn wg własciciela jest klimatyzacja ale ŻADNA klimatyzacja przy 30st C nie działa!!!! problem z wystawieniem ławek przed lokalem, na pół godziny wyłaczył prad orkiestrze, zakaz używania mixera i dymu. Generalnie nic nie wolno!! i oczywiście tragedia z dogadaniem się o kwestie finansowe.... MAGNOLIA=WIELKA KLAPA

-- piątek, 4 marca 2011, 08:39 --

Przy okazji pytanie o AQUARIUS w Borku?? był ktos może??

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości