Najlepszy lokal na wesele

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
zakrecona1985
Stały bywalec
Posty: 168
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 14:54
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: zakrecona1985 » czwartek, 11 lutego 2010, 19:48

do meriszi,powiem ci tak ja byłam na 3 weselach gdzie wszystko było na jednej sali i na jednym weselu gdzie sala do tańczenia była oddzielnie i nie wiem,może to za sprawą nagłośnienia,może było kijowe,ale poprostu nic nie było słychać,akurat wracaliśmy z chłopakiem ze spacerku( musieliśmy prze trzeźwieć :P)i wchodząc na salę usłyszeliśmy muzykę i zobaczyliśmy,że parkiet jest pusty,że nikt nie tańczy,po prostu druga sala była jednak albo za daleko albo słabe nagłośnienie,ludzie nie wiedzieli,że przerwa się skończyła i siedzieli przy stolikach,dopiero wodzirej poszedł na salę i zapraszał wszystkich do tańców,to samo było z zabawami,było chyba 5 zabaw pod rząd i ci co nie brali udział to po prostu podpierali ściany a potem się rozeszli bo nie chciało im się stać,a kiedy wszystko jest na jednej sali,to wtedy bez problemu siedzisz przy stoliku i patrzysz jak się bawią inni,ale to tylko moje zdanie i taka obserwacja:D:D:D:) Pozdrawiam:) i życzę udanego wesela:)

Awatar użytkownika
meriszi
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: piątek, 29 stycznia 2010, 11:28
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: meriszi » piątek, 12 lutego 2010, 21:02

To zależy też od organizacji :) Jeśli w sali do siedzenia znajdą się także głośniki, które będą nastawione ciszej ale jednak będzie słychać co dzieje się w drugiej sali to mam nadzieję, że takiego problemu nie będzie. Jest to plusem z tego względu, że na weselu spotykają się osoby często nie widzące się od dłuższego czasu, a takie rozwiązanie daje im możlwość spokojnej rozmowy - bo jeśli wszystko jest połączone, to muzyka może wtedy być dość głośna i niektórym po prostu przeszkadzać.
Co więcej, wynajmujemy dj'a-wodzireja, z którym uzgadnialiśmy tą kwestię. Powiedział, że on zawsze dba o to, aby zapraszać gości przez mikrofon lub osobiście po każdej przerwie na salę do tańca :) Myślę, że w dużym stopniu zależy to od tego jak on to rozwiąże i czy rzeczywiście będzie umiał zabawić ludzi na tyle, aby nie musieli schodzić z parkietu ;)
Jeszcze jeden plus - sale są na przeciwko siebie, stosunkowo blisko :)
Ale zobaczymy co to wyjdzie z tego :)

BUNIA
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: sobota, 13 lutego 2010, 19:43
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: BUNIA » sobota, 13 lutego 2010, 20:33

Nie polecam LECHA moja siostra miała tam wesele i brakło soków. Pan kazał nam dopłacać osobno za każdą wykorzystaną butelkę! Dobrze że tata ma duży samochód i w trakcie wesela pojechał do TESCO po napoje. Lokal jest piękny ale naprawdę to co mówi Pani trzeba brać z dystansem. Porcje jedzenia były typowo restauracyjne, niestety na weselu ozdób się nie zjada i co innego powinno na talerzu przeważać. Ja miałam wesele w MILENIUM i mogę polecić, byłam naprawdę zadowolona. Był tylko problem z obsługą ale tylko na początku bo było duże zamieszanie. Porcje są spore w porównaniu do innych lokali, a jeżeli chodzi o cenę to nie jest wysoka na standard lokalu. Nie ma co porównywać do Milenium np. Allegry tam moim zdaniem jest hmm.... typowo wiejsko. Ten wystrój, baloniki i śmieszne ozdoby. Mnie odraża to że z owocami podają na jednym talerzu wędlinę w znikomych ilościach na dodatek. Słyszałam że tam jest taniej ale może czasem warto dopłacić. W czerwcu idę na wesele do Amora wiec napiszę jak tam będzie, na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć że sala jest naprawdę ładna. Nie ma tam balonów, podwieszanych kolorowych materiałów czy sztucznych paskudnych kwiatków na ścianach. Sala jest nowa i jeszcze ładna, warto zobaczyć bo ceny są interesujące. Aha jeszcze ku przestrodze dla osób chcących zrobić wesele w Zajeździe Celtyckim koło Wieliczki. Zdecydowanie odradzam! Kuzynka miała tam wesele w zeszłym roku, umowę podpisała w lutym 2008 na cenę 170 zł a w sierpniu 2009 cena zmieniła się na 190zł. Uwaga przy podpisywaniu umów!!!

zakrecona1985
Stały bywalec
Posty: 168
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 14:54
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: zakrecona1985 » niedziela, 14 lutego 2010, 21:16

do meriszi
mam nadzieję,że u Was się wszystko uda,co do wodzireja,hmm mam nadzieję,że jest dobry,bo raz byłam na weselu z wodzirejem i jednym słowem żenada, zaraz po obiedzie młodzi z drużbą i tym wodzirejem chodzili od pary do pary i wpinali bukieciki a ten miał przedstawiać gości i coś powiedzieć o każdej parze,w sumie trwało to 2 godziny a gości wcale tak dużo nie było,a Jego teksty były żałosne, w ogóle nie umiał zabawić gości:-/

Lukaszz
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: środa, 17 lutego 2010, 13:23
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: Lukaszz » środa, 17 lutego 2010, 14:06

Witam,
Odstąpie termin przyjecia weselnego w Centrum Aktywnego Wypoczynku BALATON w Borku. Sierpień 2010 - tel 608783845

luk-as
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 21 lutego 2010, 15:26
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: luk-as » niedziela, 21 lutego 2010, 15:40

Witam
Czy ktoś z Was miał okazję być w CAW Borek na weselu ??
Jak ocenia salę odnośnie miejsca na weselę i jakie było jedzenie ??
Bardzo proszę o pomoc :)

gochax25
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: wtorek, 2 lutego 2010, 15:50
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: gochax25 » środa, 24 lutego 2010, 16:48

Organizował ktoś przyjecie weselne albo był na weselu w restauracji Azalia w Szarowie?

Azile
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 22 września 2009, 19:14
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: Azile » czwartek, 25 lutego 2010, 14:36

Dołączam się do pytan - jakie wrażenia po Azalii ?
I Zalesie - jak opinie ?

Awatar użytkownika
hogata
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2010, 23:00
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: hogata » piątek, 26 lutego 2010, 10:13


damianp6
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 14 grudnia 2009, 21:46
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: damianp6 » wtorek, 2 marca 2010, 23:00

a Allegra?

BUNIA
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: sobota, 13 lutego 2010, 19:43
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: BUNIA » sobota, 6 marca 2010, 12:37

Allegra w zupełności nie polecam. Pan strasznie twierdził że będzie wszystko pięknie ładnie a w trakcie wesela brakło surówek do obiadu (może to tylko surówka, chwała bogu że nie mięso) ale jednak. Słyszałam też że komuś kazali do napoi dopłacać. Poza tym tam jest wiejsko, jak można na jednym talerzu położyć owoce i wędlinę!! jeszcze w tak znikomych ilościach. Wystrój... dla mnie porażka, a na dodatek bardzo mało miejsca. Ja nie polecam, byłam tam raz ale opinii już poznałam wiele. Nikt ze znajomych już tam wesela nie zrobi. Wiem że każdy ma inny gust, ale naprawdę jest wiele innych lepszych lokali. Kiedyś może tam było dobrze, ale teraz już nie. Szczerze polecam coś innego. W Bochni i pod Bochnią jest tak wiele lokali naprawdę jest w czym wybierać. A co najbardziej mnie śmieszy. Przez telefon pan twierdził że terminów nie ma, na trzy lata do przodu po zajmowane ale kazał przyjechać. I co znalazł się ten termin o który pytaliśmy akurat wolny, bo ktoś się nie zgłosił. Jak można na trzy lata z wyprzedzeniem brać od kogoś pieniądze?? nie wiadomo czy człowiek dożyje a pan kasę chce już mieć, nawet dobrze zastanowić się nie da. Nie nie polecam ze szczerym sumieniem.

marcind112
Przechodzień
Posty: 25
Rejestracja: środa, 28 lutego 2007, 14:38
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: marcind112 » wtorek, 9 marca 2010, 16:47

do BUNIA tak czytam i nie dowierzam jeszcze raz czytam i znów nie dowierzam - padło parę zarzutów pod adresem Allegra więc dla upewnienia ja piszę o lokalu w Gierczycach A więc po kolei

JEDZENIE smaczne i porcje ok. w trakcie ustalanie menu wszyscy pomocni np szef kuchni p.Łukasz skorygował nasze błędy otwarty na sugestię i pomocny bardzo.wszystko co zostało a została masa jedzenia bo po prostu jest go dużo ładnie spakowane i dane do domu - sam szef kuchni pomagał mi pakować do auta Jedzenie podane pięknie można jeść oczami BUNIA te owoce w wędlinie to pewnie nie do jedzenia tylko na ozdobę - tego nie trzeba było jeść a osobiście w brak surówek nie wierzę

WNĘTRZE BUNIA nie wiem gdzie ty w Allegra widziałaś balony - bo ja specjalnie spojrzałem na zdjęcia z Allegra i balonów tam ni chu chu po prostu nie ma - ale parę słów o toaletach mistrzostwo świata - nie wiem czy którykolwiek z lokali na na tak wysokim poziomie wykończone toalety .Na Sali dzięki temu że stoliki można ustawiać na różne sposoby jest fajnie i przestronnie Na sali nie ma kontaktów do światłą wszystko jest regulowane za pomocą pilota którymi dysponuje szef kuchni i na życzenie gospodarz wesela Na zewnątrz otoczenie pięknie zaprojektowane ja miałem wesele 25 kwietnia 2009 rok i tam właśnie na zewnątrz mielismy sesję zdjęciową - otoczenie bajkowe oczko wodne zadbana trawka nowe ławeczki

OBSŁUGA profesjonalna i niezbyt widoczna po prostu wszystko tak jak ma być nie są widoczni nawet taki szczegół jak wódka - donosili kelnerzy i na koniec wesela pokazali mi puste flaszki żebym policzył ile zeszło ile zostało - oczywiście nie robiłem tego ale kelnerzy są spoko -nawet ich ubiór świadczy o profesjonalizmie Szef kuchni Łukasz BOSKI CZŁOWIEK mistrz nad mistrze i każde wesele traktuje jak swoje własne do dzisiaj wspominamy z żoną tego człowieka

ja myślę że BUNIA ma osobisty zatarg z właścicielem ALLEGRA i dlatego tak jedzie ale ja sam miałem tam wesele i byłem na jeszcze dwóch wszystko absolutnie wszystko OK lokal oceniam na dużą 6 z plusem . Najlepszą reklamą dla tego lokalu jest to że na rok 2010 11 i 12 trudnoo tam znaleźć wolny termin Marcin

marcind112
Przechodzień
Posty: 25
Rejestracja: środa, 28 lutego 2007, 14:38
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: marcind112 » wtorek, 9 marca 2010, 16:52

i jeszcze jedno do BUNI jeżeli chodzi o pieniądze to przy rezerwacji terminu właściciel bierze tylko 1000zł zaliczki trudno się dziwić jak rezerwuję to do czegoś się zobowiązuję - oczywiście to zaliczka więc koszt wesela jesy o tą kwotę pomniejszony - ja w piątek przed weselem chciałem właścicielowi zapłacić przynajmniej połowę to nie wziął powiedział ze rozliczymy się w poniedziałek i tak było żadnych ukrytych kosztów żądnych dopłat nić ilość osób*cena i jeszcze dopłaciłem bo chciałem dodatkowe mięso do obiadu polecam szczerze polecam

gosiaczekxxx
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: niedziela, 14 marca 2010, 17:40
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: gosiaczekxxx » niedziela, 14 marca 2010, 17:45

Co sądzicie o Gospodzie nad Rabą w Bochni???? :D liczę na szczere opinie!!!

miś
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: sobota, 22 sierpnia 2009, 20:48
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: miś » poniedziałek, 15 marca 2010, 12:19

Ma ktoś opinie o "Pajorówce" w Proszówkach?

BUNIA
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: sobota, 13 lutego 2010, 19:43
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: BUNIA » wtorek, 16 marca 2010, 12:10

Ja oczywiście rozumiem, każdemu podoba się co innego. Najlepiej samemu pojechać i sprawdzić taka prawda. Mnie podobają się żywe kwiaty, a innym balony i już. Dla unaocznienia problemu (chodzi o wnętrze) polecam obejrzeć np. Lecha, Azalię czy Amora. Fakt tam ogrodów nie mają i muszę to przyznać że Allegra ma ładne otoczenie ale na plener zazwyczaj się gdzieś jedzie więc to nie jest problem, liczy się sala bo to tam goście spędzają czas. Jeżeli chodzi o wędlinę i owoce to niestety nie była dekoracja, a nawet gdyby była to wyobraź sobie np. boczek z arbuzem.... dla mnie nie apetycznie! O zaliczkę Ok, ja rozumiem tylko dziwne jest to że termów nie ma już na dwa lata, a jak tam pojedziesz na umówione spotkanie to z pod ziemi wyskakuje wolny termin akurat dla Ciebie. ALE KAŻDY MA INNE ZDANIE

m.m.
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: niedziela, 12 lipca 2009, 23:31
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: m.m. » środa, 5 maja 2010, 13:43

Allegra jest ok. Jedyne czego powinni się pozbyć natychmiast to sztuczne kwiaty obrzydlistwo.Chociaż ostatnio słyszałam opinie że mało jedzenia ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

andziaster
Przechodzień
Posty: 15
Rejestracja: piątek, 1 września 2006, 15:34
Lokalizacja: Bochnia/Kraków
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: andziaster » niedziela, 9 maja 2010, 21:23

czy ktoś zna cenę organizacji wesela w bursie?

Edyta2094
Częsty gość
Posty: 76
Rejestracja: poniedziałek, 22 marca 2010, 21:53
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: Edyta2094 » niedziela, 9 maja 2010, 21:42


andziaster
Przechodzień
Posty: 15
Rejestracja: piątek, 1 września 2006, 15:34
Lokalizacja: Bochnia/Kraków
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: andziaster » niedziela, 9 maja 2010, 21:45

dzięki za ekspresową odpowiedź:) kurcze, myślałam że taniej mają...

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości