Najlepszy lokal na wesele

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
Awatar użytkownika
bułgareczka
Częsty gość
Posty: 46
Rejestracja: piątek, 6 listopada 2009, 20:12
Lokalizacja: Bocheńka:)
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: bułgareczka » poniedziałek, 20 sierpnia 2012, 16:50

Dziękuje za odpowiedź. Najbardziej interesuje mnie Bochnia. Właśnie Bursę biorę pod uwagę ale tam jest ten minus, że sala taneczna jest razem ze stolikami do ucztowania.

Awatar użytkownika
mega_m
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: czwartek, 1 grudnia 2005, 14:56
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: mega_m » wtorek, 21 sierpnia 2012, 04:41

Też ostatnio bylam na weselu w Bursie i chyba to jeden z lokali bocheńskich, który zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.

owca89
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 24 listopada 2012, 13:18
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: owca89 » sobota, 24 listopada 2012, 13:21

hej:) podbijam temat apropo Bursy. Może ktoś z was wie coś więcej jeśli chodzi o sprawy oranizacyjne typu cena za osobę itp. Bardzo mnie też interesuje czy zmieniło się coś jeśli chodzi o to jak lokal wygląda z zewnątrz, bo kiedy tam byłam ostatnim razem niestety nie było nawet gdzie usciąść;/

Awatar użytkownika
mega_m
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: czwartek, 1 grudnia 2005, 14:56
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: mega_m » czwartek, 31 stycznia 2013, 18:08

Ja mam z kolei inne pytanie, dosyć "ekspresowe".. gdzie w okolicy Bochni są sale weselne bez cateringu. Chodzi mi o samo wynajęcie lokalu.
Na pewno dosyć popularnym miejscem jest Szczurowa ale może ktoś wie coś na temat innych sal/lokali, które można wynająć?

sprinter
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 2 stycznia 2012, 17:22
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: sprinter » poniedziałek, 25 marca 2013, 17:35

Witam
Miałem przyjęcie w Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek. Polecam Karczmę Myśliwską. Bardzo dużo smacznego jedzenia. Obsługa kompetentna. Polecam

marko
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 26 lutego 2013, 21:19
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: marko » niedziela, 14 kwietnia 2013, 23:57


Terka
Częsty gość
Posty: 38
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 23:41
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: Terka » poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 00:17

Tak całkiem przypadkiem znów kuknęłam na tą stronke ... a że bawiłam się jakis czas temu na Zalesiu, więc swoją opinię upubliczniam i tak .... Do obsługi nie można sie przyczepić.....Pani 'szefowa' mówi jedno, robi drugie ... bo mialy być świeże kwiaty na stołach a nie było. Jedzenie niby ok .... ale tutaj młodzi chcieli krem z pieczarek na obiad zamiast rosołu ....krem byl, niby dobry ale kompletnie zle podany, bo na talerzach głębokich i od razu sypany był groszke ptysiowy, wiec zanim do kazdego talerz dotarł to na talerzu robiła się paćka ! Krem podajemy w miseczkach, przyozdabiamy śmietanką ....a groszek podajemy osobno !!! To tak na przyszłość do kogoś kto na Zalesiu ma decydujące zdanie!!! Mięska pyszne......... tortilla z ziemniaków powaliła mnie ....pychota ..... Za to nie dajcie się namówić na tort ........ był dokładnie taki jakiego nie znosze......troche ciasta i mnóstwo margarynowatej masy .... Ładny wygląd , smak okropny!!Zamówiona była fontanna serowa i do tego schłodzony szampan....niestety obsługa o nim zapomniała. Ciasta i ciasteczka też proponuje zamówić osobno .... Ogólnie w skali 1:10 .... daje 6 !!! Sala ok. .... palarnia dla papierośników, miła obsługa... placki i tort proponuje zamawiac w swoim zakresie.

Edyta2094
Częsty gość
Posty: 76
Rejestracja: poniedziałek, 22 marca 2010, 21:53
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: Edyta2094 » poniedziałek, 29 lipca 2013, 16:39

Witam, obiecałam sobie że dodam opinię na temat GOSPODY POD KAMIENIEM w Lipnicy bo tam gościłam ostatnio na weselu. Otóż jeśli ktoś ma wątpliwości bądź szuka sali weselnej to jest to strzał w dziesiątkę, lokalizacja- świetna, lokal- szałowy, jedzenie- miodzio a obsługa- na najwyższym poziomie.
Coś więcej na temat jedzenia i obsługi: 4 dania gorące, jak dla mnie aż za dużo, dlatego, że mało kto zimną płytę popróbował ale to na plus oczywiście bo nikt głodny nie wyjdzie, kelnerzy na każde zawołanie i bez łaski tylko zawsze z uśmiechem i chęcią.
Także w 100% polecam.

mateusz91
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: sobota, 25 maja 2013, 01:16
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: mateusz91 » wtorek, 3 września 2013, 00:53

Witam,

Zdecydowanie polecam lokal Rapsodia. Doskonała Obsługa, doskonałe jedzenie, lokalizacja, wystrój, klimat. Właściciel, jak również reszta załogi miła, uprzejma i uczciwa. Mistrzowski poziom. Moim, jak również zdecydowanej większości gości weselnych, najlepszy i najbardziej oryginalny lokal weselny w okolicy.

Pizzę również mają świetną :wink:

http://www.restauracja-rapsodia.pl/

Ink@
Przechodzień
Posty: 24
Rejestracja: środa, 6 sierpnia 2008, 20:43
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: Ink@ » poniedziałek, 7 października 2013, 17:25

a czy ktoś może polecić jakiś pałac/dworek ewentualnie jakieś inne urokliwe miejsce w okolicach Krakowa, Bochni, Brzeska? ewentualnie nieco dalej w małopolsce? Może ktoś uczestniczył w weselu zorganizowanym w pałacu Goetz w Brzesku, pałacu w Śmiłowicach , Radziwiłłów w Balicach itp?

antyspi
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek, 18 lipca 2011, 21:46
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: antyspi » wtorek, 8 października 2013, 09:36

mateusz91,

ile jest toalet w polecanej przez Ciebie restauracji? I czy ta uprzejma załoga sprząta je do samego rana? Czy można tam wejść, żeby zobaczyć przegląd menu...

Ink@
Przechodzień
Posty: 24
Rejestracja: środa, 6 sierpnia 2008, 20:43
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: Ink@ » poniedziałek, 4 listopada 2013, 17:58

Czy ktoś miał/był na weselu w restauracji SZAFRANTU w Niepołomicach? jakieś opinie?

megi85
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 26 marca 2010, 11:21
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: megi85 » czwartek, 17 kwietnia 2014, 10:58

AZALIA SZARÓW - zastanawiamy się nad organizacją przyjęcia weselnego w tym lokalu. Czy ktoś z Was był tam na weselu albo może sam je tam organizował ? Jeśli tak to bardzo proszę o opinie.

kasia111
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: środa, 23 kwietnia 2014, 20:26
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: kasia111 » środa, 23 kwietnia 2014, 20:31

Witam,
poszukuję lokalu na wesele. Jeśli ktoś z Państwa był ostatnio bądź sam miał wesele i może coś doradzić, podpowiedzieć to była bym wdzięczna.
I czy był ktoś ostatnio na weselu w Ostrowie Szlacheckim w lokalu Biesiada Szlachecka i może wydac opinie?
Z góry dziękuję :)

Polka24
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 24 kwietnia 2014, 13:09
Kontaktowanie:

Najlepszy lokal na wesele

Postautor: Polka24 » czwartek, 24 kwietnia 2014, 13:22

Gospoda nad Rabą, Allegra czy Borek na wesele? co polecacie? :)

karol102030
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 27 czerwca 2013, 08:31
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: karol102030 » piątek, 25 kwietnia 2014, 14:25

Wszystkie dobre. Pod względem jedzenia, obłusługi i wystroju/akustyki wszystkie sa na tym samym bardzo dobrym poziomie. No może Allegra ma ciekwaszwe jedzenie:). GNR wieksze porcje :) a CAW interesujące otoczenie. Wybierz wdg klucza "do ktorego masz najbliżej" :P

ajek
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: środa, 25 czerwca 2014, 17:57
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: ajek » środa, 25 czerwca 2014, 18:25

Wszystkim planującym wesela polecam lokal "Cichutko" na ul. Górskiej w Bochni. Sam miałem tam wesele (120 osób) i jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Nasi goście również byli bardzo zadowoleni. Bardzo ładny lokal (niedawno odnowiony), miła obsługa i wspaniałe, świeże jedzenie. Żadnych problemów z organizacja. Właściciele rzeczowi i mili.
P O L E C A M.

orchidea
Przechodzień
Posty: 15
Rejestracja: wtorek, 1 lipca 2014, 23:42
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: orchidea » wtorek, 1 lipca 2014, 23:44

U nas będzie 80 osób.A ile tam jest za talerzyk?

alejaja
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 3 sierpnia 2014, 14:19
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: alejaja » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 16:55

Hej, czy miał ktoś wesele bądź był na weselu w RAPSODII w Bochni? Proszę o opinie

anke
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 18 kwietnia 2014, 21:17
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: anke » poniedziałek, 13 października 2014, 21:40

Byłam na weselu w Rapsodii jako gość i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Wszystko na najwyższym poziomie. Ładny lokal, wyśmienite jedzenie, miła i profesjonalna obsługa. Jak najbardziej mogę polecić!:)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości