Najlepszy lokal na wesele

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
Kasjopea
Przechodzień
Posty: 22
Rejestracja: piątek, 15 stycznia 2010, 10:37
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: Kasjopea » piątek, 4 marca 2011, 17:38

A jak tak millenium w tym roku? Był ktoś może w tym roku na weselu lub jakoś pod koniec tamtego? Bo zmienił się manager i ciekawa jestem jak to jest teraz :) :)

Gienia
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 19 marca 2011, 14:47
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: Gienia » sobota, 19 marca 2011, 14:51

Witam! Mam takie pytanie, czy ktoś się może orientuje czy w Allegrze w Gierczycach za dzieci płaci się tyle samo co za dorosłego?

grekiu
Częsty gość
Posty: 92
Rejestracja: poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 07:57
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: grekiu » sobota, 19 marca 2011, 17:07


Kasjopea
Przechodzień
Posty: 22
Rejestracja: piątek, 15 stycznia 2010, 10:37
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: Kasjopea » środa, 23 marca 2011, 21:18

Ponawiam pytanie o hotel Millenium,
był ktoś tam np ostatnio na Sylwestrze czy weselu?
Jak było? :)

Aszisza
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek, 4 sierpnia 2008, 18:04
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: Aszisza » czwartek, 24 marca 2011, 10:03

Jeżeli chodzi o imprezy typu sylwester czy andrzejki niema co zabardzo porównywac ich do organizacji wesela. Ja na takich imprezach byłam w millenium i zawsze było ekstra, natomiast już o weselach nie słyszałam aż tak dobrych opini. Na andrzejkach było super jedzenie - natomiast zdarzyło mi sie zjeśc obiad w restauracji w millenium i niebył on niestety smaczny;/ Natomiast ja chciałabym się zapytać odnośnie organizacji wesela w sali bankietowej Cold w Bochni przy ul. Krakowskie Przedmieście- niewiem czy rezerwować tą sale na przyjęcie weselne, proszę o opinię szczególnie osoby które tam organizowały wesele :)

Kasjopea
Przechodzień
Posty: 22
Rejestracja: piątek, 15 stycznia 2010, 10:37
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: Kasjopea » środa, 11 maja 2011, 22:32

Nie wiem czym się różni wesele od sylwestra/ andrzejek tu i tu idzie na ilość... i zazwyczaj ludzie decydując się na takie imprezy idą właśnie na sylwestra żeby zobaczyć jak to jest...
Ciekawi mnie opinia o ostatnim sylwestrze...

-- środa, 11 maja 2011, 22:32 --

Nie ma nikogo kto by miał tam teraz wesele? Sezon ślubny się rozpoczyna!

zuzka89
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 30 maja 2011, 15:59
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: zuzka89 » poniedziałek, 30 maja 2011, 16:12

Mi osobiście Allegra się nie spodobała, ale byłam tam tylko oglądać sale szukając czegoś na własne wesele, jednakże opinie słyszałam raczej pozytywne. Ze zniżką na dzieci to nie jest sztywna granica 10 lat, tylko kwestia dogadania się z właścicielem.


był może ktoś w gnojniku na weselu w Domu Weselnym - Biesiada pod lasem?

szczurkitrzy
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 2 listopada 2010, 21:08
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: szczurkitrzy » wtorek, 28 czerwca 2011, 16:43

Czy ktoś coś słyszał o weselu na zamku w Wiśniczu?

Edyta2094
Częsty gość
Posty: 76
Rejestracja: poniedziałek, 22 marca 2010, 21:53
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: Edyta2094 » środa, 10 sierpnia 2011, 16:19

Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości dotyczące sali to polecam z czystym sumieniem i pełnym żołądkiem BIESIADĘ SZLACHECKĄ w Ostrowie Szlacheckim.
Miałam okazję być tam ostatnio jako gość i nie ma ani jednej rzeczy do której można by się przyczepić. Z pozoru sala wydaje się być mała ale spokojnie pomieści nawet i 150 osób, jedzenie nie do opisania, wszystko smaczne, ładnie podane a obsługa goni jak szalona.

Kasjopea
Przechodzień
Posty: 22
Rejestracja: piątek, 15 stycznia 2010, 10:37
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: Kasjopea » sobota, 13 sierpnia 2011, 13:09

Witam,
Ja już po swoim weselu.
Hotel Millenium w Bochni
Nie polecam, co prawda sale są na prawdę przepiękne (na początku) a jedzenie całkiem smaczne za to obsługa i menadżerstwo kompletna poraża. Ciągle zmieniający się kucharze i właściciele hotelu to jakaś katastrofa. Nie można się z nikim dogadać i zero informacji z tamtej strony.
Zacznę od początku kelnerki pomyliły się kompletnie rozkładając winietki- nie wiem jak to było możliwe bo wszystko miały napisane CZARNO NA BIAŁYM.. do tego arogancja aż z nich kipiała.. ze stołu sprzątane było tylko i wyłącznie jak my o to poprosiliśmy, filiżanek przy kawie nie wymieniały, gościom nie rozniosły wszystkich dań a na grzeczne uwagi mojej mamy reagowały opryskliwie..
Fontanna czekoladowa z hotelu wyglądała jak obraz nędzy i rozpaczy a zapłaciliśmy za nią dużo pieniędzy- gdybyśmy wiedzieli to wzięlisbysmy fontanne z innej firmy.. nikt się tym nie zajął mino, że bardzo o prosiliśmy... już lepiej by ją w ogóle wynieśli z sali.. tragedia...
stolik orkiestry w ogóle nie był sprzątany (do tego zapomnieli dostawić krzesła dla fotografa)
Galaretki drobiowe smakowy ohydnie- zero mięsa i sama woda z żelatyną... horror..
zapomnieli nam oddać krokietów których zostało około 50 (zapłacone!)
I kiedy o wszystkim powiedzieliśmy menadżerce to stwierdziła, że przesadzamy i dała nam taką ulgę, ze chyba sama w nią nie uwierzyła (w sensie umawialiśmy się na korkowe i ona powiedziała, że policzy tylko otwarte butelki wódki a nie za wniesione- korkowe z zasady bierze się z otwartych butelek) bardzo nieprzyjemnie...
śmiech na sali.. nie polecam!

Terka
Częsty gość
Posty: 38
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 23:41
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: Terka » poniedziałek, 26 grudnia 2011, 15:03

Witam :)
Z racji tego, że siostrzenica właśnie szuka sali.... odświeżam temat :). Widze, że ostatni wpis z sierpnia ... więc może prosze o jakieś aktualne opinie na temat okolicznych sal na przyjęcie weselne.
Pozdrawiam :)

ramuh
Bardzo towarzyski
Posty: 496
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 22:39
Lokalizacja: bochnia
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: ramuh » wtorek, 27 grudnia 2011, 11:46

Wczoraj bylem na weselu w restauracji SALTON na wisnickiej - było rewelacyjnie, pomimo malych wpadek obsługi z opoznieniami co do podawania jedzenia to wszystko oceniam bardzo wysoko.Pyszne jedzenie .W lipcu bylem w bursie i jedzenie bylo gorsze niz w saltonie

zimorodek
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 1 stycznia 2012, 17:06
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: zimorodek » niedziela, 1 stycznia 2012, 18:12

Witam
Wiem, że z czasem pewne opinie o niektórych miejscach ulegaja zmianie, dlatego też ponawiam zapytanie, jakie miejsce polecilibyście na przyjęcie weselne na ok. 50 osób w Bochni, ewentualnie w niedalekiej okolicy.
Co sądzicie o Restauracji w Hotelu Cold, ewentualnie Restauracji Grota?

sprinter
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 2 stycznia 2012, 17:22
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: sprinter » poniedziałek, 2 stycznia 2012, 17:26

Polecam Sale W Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek. Tylko 10 km od Bochni. Świetne Miejsce. Dwie Restauracje. Smaczne Jedzenie. Sympatyczna Obsługa. Przystępne ceny. 50 osób spokojnie wchodzi. Byłem i dla mnie bajka.

tommi
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 13 marca 2012, 18:39
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: tommi » wtorek, 13 marca 2012, 19:06

Proszę o w miarę "świeże' opinie na temat "Cichutko" przy placu Turka:)

karo122
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 3 marca 2011, 21:13
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: karo122 » poniedziałek, 28 maja 2012, 22:21

byłam na weselu w coldzie ale na osiedlu niepodległości - ale to chyba jeden właściciel. Dla mnie bajka :) począwszy od sali, jedzenie, obsługa - godne polecenia :)

Aczkolwiek sama wybrałam borek -aquarius, chętnie poznam wasze opinie :)

Awatar użytkownika
Kiyomi
Stały bywalec
Posty: 156
Rejestracja: niedziela, 29 listopada 2009, 21:25
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: Kiyomi » czwartek, 16 sierpnia 2012, 19:29

Witam:)
chciałam zapytać o cenę od tzw. talerzyka w Bursie:) orientuje się ktoś ile tam sobie życzą?:)

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: przemo » piątek, 17 sierpnia 2012, 14:31

Miałem wesele w ostrowie szlacheckim (biesiada szlachecka) i również było ok. Jedzenie dobre, obsługa dobra. Z właścicielką również można wszystko ustalić i załatwić bez problemów.
Jeżeli ktoś ma pytania odnośnie w/w sali można pisać śmiało. odpowiem.

Awatar użytkownika
bułgareczka
Częsty gość
Posty: 46
Rejestracja: piątek, 6 listopada 2009, 20:12
Lokalizacja: Bocheńka:)
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: bułgareczka » sobota, 18 sierpnia 2012, 10:44

Hej. Szukam jakiegoś niedrogiego lokalu w Bochni lub okolicy koniecznie z możliwością wynajęcia pokoi dla gości. Możecie coś poradzić?

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Najlepszy lokal na wesele

Postautor: przemo » niedziela, 19 sierpnia 2012, 17:41

No to może Bursa? tam mają na pewno więcej miejsc do spania. W ostrowie szlacheckim mają domek 100m od sali weselnej. 3 pokoje 4 osobowe. Standard bdb. 30 zł od osoby.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości