Fotograf ślubny

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
Awatar użytkownika
j_zuzia
Bardzo towarzyski
Posty: 319
Rejestracja: wtorek, 7 października 2008, 20:28
Lokalizacja: Rzezawa/Brzeźnica
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: j_zuzia » niedziela, 3 stycznia 2010, 14:53


huher
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 26 stycznia 2010, 15:08
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: huher » wtorek, 26 stycznia 2010, 15:37

Polecam wspaniałego specjaliste z Łapanowa.

Piotr Sionko

http://psfoto24.pl/

Z tego co wiem - z nowym sezonem przyjdzie podwyżka ceny. Wiec warto się załapać- efekty pracy wspaniałe.

Awatar użytkownika
meriszi
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: piątek, 29 stycznia 2010, 11:28
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: meriszi » czwartek, 11 lutego 2010, 16:57

A ja polecam panią Mikulską z Krakowa http://www.foto-mikulska.pl/
Jeśli ktoś ma takiego bzika na tym punkcie jak ja i chce mieć piękne zdjęcia, to myślę, że na prawdę warto. Pani Marlena to dusza artysty, a to ogromnie ważne w tym fachu!
Cena jest wysoka, to fakt, ale przynajmniej wiesz za co płacisz! Są efekty :)

Awatar użytkownika
dawid1107
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 18 lutego 2010, 14:30
Lokalizacja: Paradise
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: dawid1107 » czwartek, 18 lutego 2010, 14:35

:roll: Czy można tutaj polecić samego siebie? :roll:

Działalność otwarłem 1 Grudnia 2009 roku, więc "działania reklamowe" dopiero kiełkują :) Kilka terminów już zarezerwowanych :) No ale jak to początki.



Zapraszam serdecznie :) Dawid Konieczny

sebfoto
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 20 lutego 2010, 16:53
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: sebfoto » sobota, 20 lutego 2010, 16:54

Zapraszam do skorzystania z moich usług
http://www.sebfoto.com

Przewrocona
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 17 lutego 2007, 21:18
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: Przewrocona » wtorek, 16 marca 2010, 16:23

Wypróbowane na własnej skórze, więc gorąco polecam - talent, kreatywność, powiew świeżości, miła atmosfera a wszystko to w bardzo przystępnej cenie !!!
http://www.fotograf-wesele.pl/zdjecia_s ... g3162.html
lub
http://picasaweb.google.pl/katarzyna.gabriela

mekii
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 23:51
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: mekii » wtorek, 30 marca 2010, 23:55

Witam, ja zapraszam do obejrzenia naszych zdjęć

http://www.Lmfoto.pl

Fotografujemy w dwie osoby, dlatego czasem te same momenty można oglądać z zupełnie różnych perspektyw. Pozdrawiamy

Zespół LMFOTO

paulkapp
Częsty gość
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 13:40
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: paulkapp » wtorek, 20 lipca 2010, 23:10

Wszystko pięknie i ładnie, ale czemu tak drogo... Potrzebuję niedrogiego fotografa wyłącznie na plener, może być innego dnia niż termin wesela. proszę o propozycje. :P

anika
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: wtorek, 20 lipca 2010, 13:32
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: anika » poniedziałek, 26 lipca 2010, 12:48

Ja polecam firmę K.M VIDEO-FOTO widziałam ich zdjęcia dla mnie bardzo ok

podatnik
Bardzo towarzyski
Posty: 367
Rejestracja: wtorek, 17 listopada 2009, 13:13
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: podatnik » sobota, 7 sierpnia 2010, 11:10

http://www.beatus-fotografia.pl tel 667-188-688
Solidnie, tanio i z wysokim kunsztem wykonywane zdjęcia.
Obsługa miła i dyskretna, terminowe wywiązywanie się z umów.
Serdecznie polecam - osobiście jestem zadowolony z wykonanego zlecenia.

luksus
Bardzo towarzyski
Posty: 254
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 13:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: luksus » sobota, 7 sierpnia 2010, 15:35


Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: kris68 » środa, 25 sierpnia 2010, 13:38

Dokladnie luksus. Z ciekawosci dorwalem ostatnio zdjecia Jakuba Gaska z koscioła ,wesela i pleneru i bylem szczerze zdziwiony jakoscia, obrobka i albumami - a raczej tego na jakim sa poziomie. W sumie czlowiek nie powinien chwalic konkurencji bo w czasie gdy ja siedzialem w zawodzie przez 15 lat u pana fotografa T. on pracowal u Dabrowskiego - tak wiec prosze bez docinek ale przyjrzalem sie zdjeciom okiem zawodowca - nie chwale sie ale pracujac mam takie skrzywienie. Jakub Gasek pozostal przy zawodzie choc juz na swoim ja niestety rozstalem sie z zawodem. Ale po zdjeciach goscia widze ze stara sie wyjsc poza zwykla rutyne niektore zdjecia sasiadki ze slubu sa naprawde zaskakujace. Pan Tarajko, Dabrowski , Famielec i p.Zaczynska zatrzymali sie na pewnym etapie rozwoju i porownujac zdjecia wywieszone na wystawach wyzej wymienionych - a jesli na wystawie to powinni sie postarac - to bez cienia zazdrosci - bo ten zawod juz mnie nie rusza i do niego nie wroce - jezeli mialbym wybierac swoje zdjecia do slubu - niestety to juz dawno poza mna - wybralbym zdjecia Jakuba z bochenskich fotografow bo po prostu widze ze gosc stara sie i ma pomysly a nie typowa sztampe. No i co mnie zdziwilo stosunkowo za nieduza jak za zdjecia slubne cene naprawde na przykladzie mojej sasiadki daje przyzwoite albumy ze skory nawet z dowolnymi wytloczeniami a nie jak niektorzy bochenscy " zawodowcy " papierowe albumy.
A tak przed chwila z ciekawosci bo jestem uziemiony choroba znalazlem jego strone - ktora zreszta luksus chyba podal - najwyzej sie powtorze - http://fotogasek.pl/ - tez mi sie spodobala bo strona zrobiona zawodowo - widac ze facet na tym nie oszczedza - ja znowu dodam prztyczek - bo bochenscy fotografowie o to wogole nie dbaja a pan T. chyba wogole nie ma swojej strony tak jak i pani Z. i pan F. - a dzieki stronie podejrzewam ze ma duzo zlecen - bo w dobie internetu kazdy najpierw szuka w sieci.
Dobra dosc tych pochwal ale jak ktos sie zastanawia to proponuje jego oferte rowniez zobaczyc i warto sie zastanowic. Bo jest pelno niedzielnych "fotografow " odkad staniały cyfrowki ktorzy robia " zawodowo" - pozal sie boze - ogladalem tez takie zdjecia zero obrobki - tylko napstrykane i zrobione na labie - no ja bym takich zdjec nie chcial i nie wzial nawet za pol darmo bo ostatecznie taka okazja jest tylko raz w zyciu.

gacoperz
Stały bywalec
Posty: 111
Rejestracja: środa, 24 sierpnia 2005, 10:06
Lokalizacja: www.motobochnia.pl
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: gacoperz » wtorek, 28 września 2010, 10:43

Niech same zdjęcia powiedzą kto jest najlepszy.

Oto kilka zdjęć z mojego wesela:


Forma w jakiej dostaliśmy zdjęcia też chyba najlepsza z możliwych.

Gwarantuję zadowolenie w 100% bo u dwóch par naszych znajomych też robił zdjęcia.

event
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 03:01
Kontaktowanie:

!

Postautor: event » czwartek, 14 października 2010, 03:12

!
Ostatnio zmieniony czwartek, 14 października 2010, 22:47 przez event, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: kris68 » czwartek, 14 października 2010, 05:23

event rozumiem ze to ma byc forma autoreklamy ale weź mnie nie rozśmieszaj bo z tego zrobiła się antyreklama. Nie wystarczy miec tylko aparat.......

marta0705
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 12:07
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: marta0705 » czwartek, 14 października 2010, 12:17

Osobiście polecam usługi Pani B. Zaczyńskiej, u której zamawialiśmy zdjęcia ślubne i zostały one profesjonalnie przygotowane. Otrzymaliśmy album po upływie tygodnia od uroczystości, co rzadko się zdarza w przypadku innych fotografów.
Moja koleżanka natomiast korzystała z usługi Pana Gaska i bardzo żałuje swojej decyzji, ponieważ jakość zdjęć nie odpowiadała wygórowanej cenie jaką zapłacili. Zdjęcia te były niewyraźne, ciemne a pozy niewiele się od siebie różniły. Wyglądało to tak, jakbym oglądała wciąż to samo ujęcie.
Jeśli zechcecie oglądnąć moje zdjęcia w wykonaniu Pani B. Zaczyńskiej zapraszam na jej stronę internetowa www.fotozaczynska.pl

misia34
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 12:20
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: misia34 » czwartek, 14 października 2010, 12:32

Jeszcze do niedawna zamierzałam skorzystać z usługi Pana Dąbrowskiego z Bochni jednak kiedy dowiedziałam się ile sobie za nią liczy w porównaniu z innymi fotografami zmieniłam zdanie. Myślę, że każdemu zależy na profesjonalnym wykonywaniu swojego zawodu zwłaszcza, kiedy chodzi o zachowanie dobrego zdania o swojej firmie, dlatego też zastanawiam się jak to możliwe, że znalazłam możliwość wykonania tej usługi o wiele taniej. Zatem problem tkwi w tym, iż niektórzy zwyczajnie chcą naciągnąć ludzi na grubą kasę, a tak naprawdę, to co robią nie jest tego warte.

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: karmelek » czwartek, 14 października 2010, 13:16


Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: kris68 » czwartek, 14 października 2010, 14:58

marta0705 co pierwszy post ? Nowa uczennica musiala sie wykazac i podporzadkowac zaczynskiej? Ta i tak kopiuje u T. jak slyszalem bo nie ma dosc roboty zeby maszyna szla.
Wez porownaj obiektywnie strone P.Gaska i P.Zaczynskiej - obiektywnie !!!
A nie jednopstowcy - taka wypowiedz nie jest miarodajna tylko zlosliwa zeby komus zepsuc opinie - wez porownaj albumy Zaczynskiej i Gaska w skorzanej oprawie, kolorystyke ostrosc i ulozenie pary slubnej - Gaska dopracowane cyfrowo kazdy szczegol przemyslany plenery czasem ciekawe czasem zaskakujace - ale podstawa to to ze dopracowane. Zreszta jak tu wpadnie luksus to potwierdzi moje slowa.
Nie mam zadnego interesu w tym zeby chwalic Gaska bo sam pracowalem 15 lat u T. wiec to byla jakby moja konkurencja - ale pisac ze za drogie, za ciemne i wszystkie ujecia podobne - wez czy ty widzialas album Gasków na wlasne oczy i mialas go w rece widzialas profesionalne wykonanie i albumy - a nie tak jak daja niektorzy w papierowych albumach ze nie posluze sie nazwiskiem - nie sadze - a ze ktos cie napuscil to smierdzi na kilometr - ceny z tego co wiem od sasiadki ktora tam robila i troche zaplaciła znasz przed uroczystoscia bo chyba podpisujesz tam umowę ?A jak cie nie stac na drogie owszem zdjecia i albumy - no ale za jakosc i wiedzę sie placi - to wez jakiegos pstrykacza ktorych pelno na forum - kupi taki najtanszy model Canona czy Nikona z rownie najtanszym obiektywem i owszem napstryka ci nawet 600 zdjec za 300 zl - zero obrobki tylko jakie zejda z maszyny .
Pracowalem w tym wiec mialem przeglad zdjec tych pseudo fotografow i wiem jak to wyglada.
Aha i ostatnia sprawa - te powiekszenia co widzisz na wystawach to wszystko z plotterow wykonane w Krakowie - w Bochni nie ma porzadnej maszyny do robienia zdjec a to ze ktos ma minilaba cyfrowego agfy czy fuji o niczym nie swiadczy - musi byc odpowiednia chemia, papier ( czytaj nie najtansze ) - no i wreszcie operator laba musi go umiec ustawic i znac jak wlasna kieszen - a takich osob nie ma w Bochni !!! a przypadkowo przyjmowane osoby - najczesciej uczniowie bo wlasciciele zakladow maja zwrot kosztow za wyksztalcenie ucznia chyba po 2 latach jak taki skonczy zawodowke - a sa to niemale pieniadze - zwracaja sie z naddatkiem te pieniadze ktore placa uczniom za pracę w ciagu tych dwoch lat - wiem to to z autopsji - totez te zdjecia wygladaja jak wygladaja ........

Tak ze marto0705 zanim zaczniesz kogos oczerniac wez i zapoznaj sie z tematem -choc wiem ze to i tak podpucha konkurencji. Ależ czasem mozna sie znizyc z ustami na wysokosci ........ zeby komuś dokopać.
Żalosne....

luksus
Bardzo towarzyski
Posty: 254
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 13:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: luksus » czwartek, 14 października 2010, 20:29


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości