Fotograf ślubny

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
marta0705
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 12:07
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: marta0705 » piątek, 15 października 2010, 11:11

Zacznijmy od tego iż fora internetowe są od tego aby wyrażać swoją opinie ANONIMOWO! Tak więc uważam za szczyt głupy ażebym musiała tutaj przedstawiać się z imienia i nazwiska bo kto z was niby tak potopił?
A wracając do tematów zdjęć zarówno pana Gaska jak I Zaczyńskiej Dąbrowskiego czy Terajki jak i wielu innych wolnych strzelców to każde z nich są inne a ludzie mają różne gusta. Mnie osobiście nie podoba się styl Pana Gaska stad taka a nie inna opinia. Tak dla jasności Pan np. lubi jeździć BMW a ja polonezem i ma ktoś coś do tego? Poza tym żyjemy w czasie po kryzysowym i nie każdego stać na wyłożenie kilku tysięcy za fotografię i czy tylko dlatego , że ktoś ma słabsza sytuację finansowa fotograf musi zrobić fuszerkę jak by wyszła z rąk 6 lata czy nawet ucznia zawodówki jak pan wspomniał choć dla pana świadomości uczniowie nieraz potrafię zrobić ciekawsze zdjęcia niż Nieturzy tu fotografowie będący na rynku dobrych kilkanaście lat! A tak poza tym nie pisze tu dlatego jak zostało mi to zarzucone , żeby zrobić dobre wrażenie bo ktoś mi tak kazał siedzę już dobre kilka lat w tym zawodzie co prawda pracuję w Krakowie i naprawdę mam kilka porównań. Choć nie zarzucam tu nikomu braku profesjonalizmu!

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: kris68 » piątek, 15 października 2010, 17:48


kasiorek
Częsty gość
Posty: 65
Rejestracja: sobota, 9 stycznia 2010, 21:23
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: kasiorek » piątek, 15 października 2010, 20:08

Sama korzystalam z usług p. Gasków( fotografia ślubna) i każdy kto oglądał później zdjęcia był nimi zachwycony. Decydując się na nich sama wcześniej widziałam zdjęcia znajomych przez nich wykonane i byłam pod dużym wrażeniem stąd taka moja decyzja a nie inna. A o fachowości p. Gasków może swiadczyć fakt, że aby skorzysatć z ich usług należy zgłosić się do nich przynajmniej na rok przed planowaną uroczystością.
Co do postów marty0705 to wydaje mi się ze tonący brzytwy sie chwyta;) zresztą każdy kto ma jakieś rozeznanie wśród bocheńskich fotografów i świadczonych przez nich usług napewno bedzie wiedział do kogo się udać :)

marta0705
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 12:07
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: marta0705 » piątek, 15 października 2010, 21:10

Gust każdy z nas ma inny i każdemu się podoba coś innego więc chyba już warto zakończyć tą dyskusję. A obiektywnie patrząc na wszystkie albumy tu zaprezentowane powiem tylko tyle , że każdy fotograf jest inny i w każdym znajdziemy coś interesującego. Nie mam ochoty stawać tu za p. Zaczyńska Gaskiem czy kimkolwiek innym. Może ja akurat trafiam na jakiś gorszy album więc po prostu zakończę dyskusję na ten temat. Tworzymy fotografię , ponieważ jest ona sztuką nie warto sprzeczać się o coś każdy z nas może spostrzec z innej strony.

fuszet
Przechodzień
Posty: 26
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 11:41
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: fuszet » sobota, 23 października 2010, 11:48


kenturi
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 29 lipca 2005, 16:36
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: kenturi » sobota, 23 października 2010, 21:18


fuszet
Przechodzień
Posty: 26
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 11:41
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: fuszet » niedziela, 24 października 2010, 11:51

Kenturi po pierwsze grzeczniej troszkę proszę ok ??

Tak to prawda, byłem kiedyś z pewnym fotografem bocheńskim (którego pozwolę sobie nazywać "Panem X") na sesji ślubnej mojego kolegi. Nie wtrącałem się do sesji, ale korzystając z okazji ja również pstryknąłem kilka zdjęć. Te kilka zdjęć pozwoliłem sobie umieścić na stronie www, ale absolutnie nie miałem wtedy na myśli tego, że robię coś złego. Zdjęcia o których mowa USUNĄŁEM z mojej strony. Po prostu nie pomyślałem, że "Pan X" może poczuć się urażony. Na forum publicznym jeszcze raz go przepraszam, na przyszłość będę miał to na uwadze aby nie popełnić podobnego błędu.

Wracając do użytkownika Kenturi, dla Twojej informacji zdjęcia w moim portfolio są mojego autorstwa. Proponuje trzymać emocje na wodzy i zaprzestać mi publicznie ubliżać. Mam nadzieje że weźmiesz sobie to do serca.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
yoasia
Stały bywalec
Posty: 171
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 11:46
Lokalizacja: z tamtąd :D
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: yoasia » środa, 27 października 2010, 22:46


Bonfire
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 12 listopada 2010, 10:15
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: Bonfire » niedziela, 14 listopada 2010, 08:54

yoasia a oglądals zdjecia ze strony fuszeta "seudo ślubne " to jeszcze wystawia to na stronie z za przeproszeniem muzyką pogrzebową
zdjecia tragiczne i chlopie nawet nie chwal sie ze robiles je Nikonem bo przynosisz wstyd firmie.
Ale pewnie jak napisalas yoasiu : jedni lubią g***o inni pomarańczę. Ja wole pomarancze ale kurcze zachcialo mi sie wejsc z rana na forum i to zobaczyc i teraz pijac kawe mam odruchy wy........
Facet zmien albo jeszcze lepiej usun adres strony bo wstyd sam sobie robisz.
Aha zeby nie bylo ze jeden post pisze to Bonfire @ kris68 :mrgreen:

40i4
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: czwartek, 11 listopada 2010, 19:55
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Fotograf ślubny

Postautor: 40i4 » niedziela, 14 listopada 2010, 12:14

:|
Ostatnio zmieniony wtorek, 7 grudnia 2010, 20:43 przez 40i4, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
yoasia
Stały bywalec
Posty: 171
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 11:46
Lokalizacja: z tamtąd :D
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: yoasia » niedziela, 14 listopada 2010, 21:57


40i4
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: czwartek, 11 listopada 2010, 19:55
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Fotograf ślubny

Postautor: 40i4 » niedziela, 14 listopada 2010, 22:25

:twisted:
Ostatnio zmieniony wtorek, 7 grudnia 2010, 20:43 przez 40i4, łącznie zmieniany 4 razy.

fuszet
Przechodzień
Posty: 26
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 11:41
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: fuszet » poniedziałek, 15 listopada 2010, 14:00

Bonfire czy tam Kris68, jakkolwiek by jeszcze inaczej:)
Dziekuje za konstruktywna krytyke, jestes mistrzem mistrzow:)
Od dzis jestes moim idolem:)
Ty to musisz miec ogromne problemy w zyciu jesli zawsze taki uprzejmy jestes:)
Jak to napisales gdzies tam wczesniej masz najwiekszy staz w bochni, to fajnie, rozumiem ze za konkurencja nie przepadasz. No ale czegos nie rozumiem, po co zloscisz sie na innych forografow, przeciez bedac tak swietnym fotografem z takim stazem nie powinienes miec problemow z iloscia klientow. Mysle ze powinienes miec zarezerwowane wszystkie terminy na 3 lata do przodu:)
Wiec zejdz na ziemie i przestan ludziom ublizac, bo widze ze Ty jeden z wiekszych bojownikow na tym forum jestes, wiecznie cos Ci nie pasuje:)
Pozdrawiam Cie serdecznie i zycze Ci pogody ducha na przyszlosc:)

Awatar użytkownika
yoasia
Stały bywalec
Posty: 171
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 11:46
Lokalizacja: z tamtąd :D
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: yoasia » poniedziałek, 15 listopada 2010, 17:01


40i4
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: czwartek, 11 listopada 2010, 19:55
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Fotograf ślubny

Postautor: 40i4 » poniedziałek, 15 listopada 2010, 17:52

:shock:
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 6 grudnia 2010, 11:37 przez 40i4, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
yoasia
Stały bywalec
Posty: 171
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 11:46
Lokalizacja: z tamtąd :D
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: yoasia » poniedziałek, 15 listopada 2010, 18:57


40i4
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: czwartek, 11 listopada 2010, 19:55
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Fotograf ślubny

Postautor: 40i4 » poniedziałek, 15 listopada 2010, 19:12

:oops:
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 6 grudnia 2010, 11:38 przez 40i4, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
yoasia
Stały bywalec
Posty: 171
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 11:46
Lokalizacja: z tamtąd :D
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: yoasia » poniedziałek, 15 listopada 2010, 19:28


Bonfire
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 12 listopada 2010, 10:15
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: Bonfire » wtorek, 16 listopada 2010, 13:34


fuszet
Przechodzień
Posty: 26
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 11:41
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: fuszet » wtorek, 16 listopada 2010, 14:35


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości