Fotograf ślubny

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
tatlpz
Częsty gość
Posty: 98
Rejestracja: piątek, 9 stycznia 2009, 10:42
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: tatlpz » sobota, 27 listopada 2010, 08:55

ja jestem tylko ciekaw zdjec tych wszystkich co tu peroruja ze 100 lat sa w zawodzie :) dla mnie sprawa prosta - masz tysiaka, bierzesz kogos z Bochni i nie oczekujesz cudow, masz wieksze wymagania i kase, szukasz poza Bochnia.eot

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: kris68 » sobota, 27 listopada 2010, 14:02

tatlpz ty we wszystkim jestes boss -przestan sie juz produkowac bo sie niedobrze robi od twojego nabijania postów.........

tatlpz
Częsty gość
Posty: 98
Rejestracja: piątek, 9 stycznia 2009, 10:42
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: tatlpz » sobota, 27 listopada 2010, 14:06


maxowski
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: środa, 12 stycznia 2011, 20:20
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: maxowski » środa, 26 stycznia 2011, 10:46

Ja polecam http://www.mag-foto.pl . Jest z Krakowa.

Pozdrawiam
m

storczyk82
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 13 lutego 2011, 20:21
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: storczyk82 » niedziela, 13 lutego 2011, 20:32

A co sądzicie o: http://www.beatus-fotografia.pl
Sprawdzcie sobie ich galerie, moja koleżanka zachwalała ... ja mam zarezerwowany termin na 2013, widziałam fotoksiążkę koleżanki i byłam w szoku!

Aurora
Przechodzień
Posty: 22
Rejestracja: wtorek, 1 lutego 2011, 23:13
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: Aurora » czwartek, 17 lutego 2011, 23:52

http://www.lysak.pl/ PO PROSTU PIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘEKNE!!!!!!!!!!!!!!!!!

podatnik
Bardzo towarzyski
Posty: 367
Rejestracja: wtorek, 17 listopada 2009, 13:13
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: podatnik » środa, 23 lutego 2011, 08:57


luksus
Bardzo towarzyski
Posty: 254
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 13:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: luksus » środa, 9 marca 2011, 08:44

Mała ciekawostka dotyczącą pracowni http://www.fotoGasek.pl . Znalazłem ostatnio ranking 50ciu najlepszych w Polsce fotografów ślubnych.
Zerknijcie sobie na pozycję nr42. http://www.forumslubne.pl/artykul/zobac ... C5%84czony

Daisy
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: piątek, 18 marca 2011, 04:00
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: Daisy » piątek, 18 marca 2011, 06:06

Ja zdecydowanie odradzam Foto-Atelier Famielec. Może i Pan Famielec robi ładne zdjęcia, ale mnie bardzo brzydko potraktował jako potencjalnego klienta i sie zraziłam do niego. Gdy zapytałam o cenę za reportaż z wesela + plener oraz fotoksiążkę, dowiedziałam się, że on jest "artystą" i o cenie nie dyskutuje i że na pewno jestem od konkurencji i że robię tzw. wywiad :) no a chyba normalne jest, że każdy chce choć w przybliżeniu poznać koszty usługi...
Mnie zależało, żeby plener zrobić w dniu ślubu i ciężko było znaleźć kogoś w Bochni kto by chciał sie tego podjąć. Prawie każdy fotograf (chodzi mi o tych, którzy mają studio) zachęca do wykonania pleneru w inny dzień po ślubie. Twierdzą, że musi być ładna pogoda, dobre światło i dużo czasu... A nam zrobiono piękne zdjęcia w godzinę przy średnim świetle i na "oklepanym" zamku w Wiśniczu - a jestem zachwycona moją fotoksiążką (fotograf z Cieszyna).

niepoprawna
Przechodzień
Posty: 29
Rejestracja: środa, 22 czerwca 2011, 10:17
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: niepoprawna » poniedziałek, 18 lipca 2011, 14:25

Czy ktoś może mnie poinformować, jaki jest okres sprawności technicznej płytki DVD przechowywanej i użytkowanej standardowo /tzn od czasu do czasu/. Mam ustalony termin ślubu, zadatkowaną salę i orkiestrę a teraz jestem na etapie fotografa i kamerzysty.
Mam pewne obiekcje co do płytki DVD ze ślubu wynikające z dotychczasowego kontaktu z płytkami. Czy po jakimś czasie ulegają samoistnym uszkodzeniom? :shock: bo ze ślubu brata sprzed 5 lat płytka niestety wykazuje miejscowe przerwy w odtwarzaniu a nie ma widocznych zarysowań, przetłuszczenia czy też rozwarstwienia płytki.
Czy negatywy obrobionych zdjęć ślubnych /zapis na płytce/ są wliczane w pakiet zdjęć ślubnych?
Jak się zabezpieczyć przed stratą gdyby płytka uległa uszkodzeniu? dubel płytki?, zapis na dysk ?
Coraz bardziej upewniam się w tym aby wybrać tylko opcję fotografii bo mimo wszystko po latach zdjęcie ma ten smak :D
Ale przeglądając linki jakie podawaliście w tym temacie, dzwoniąc z zapytaniami i rozmawiając bezpośrednio z niektórymi fotografami i "fotografami", po przeglądnięciu ich portfolio byliśmy z narzeczonym zbulwersowani i niestety mamy pewien niedosyt. Mam wrażenie że niektórzy chcą kasę za nic.
Czy może mi ktoś na priv podać linki do swoich zdjęć lub przesłać kilka zdjęć - gwarantuję dyskrecję. Sami wiecie że to "raz w życiu" ...
Pozdrawiam

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: karmelek » poniedziałek, 18 lipca 2011, 16:46


potarmoszek
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: środa, 22 czerwca 2011, 12:46
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: potarmoszek » wtorek, 19 lipca 2011, 08:07

Faktycznie, żywotność płytek DVD jest różna, podobnie jak i również zabezpieczanie na dysku kompa bo to i wirus może nam go załatwić, dysk czasami potrafi także ulega destrukcji :mrgreen:

Istnieją przecież pendrive, na nich przechowuj sobie ważne materiały i odświeżaj co pewien czas zapisane dane z kopii na kompie. Zapewne masz na myśli kopie zdjęć obrobionych mówiąc "negatywy"? Bo faktycznie obecnie tylko fascynaci fotografii wykonują zdjęcia analogowe.

Jak prosiłaś, wysyłam Ci na priv kilkanaście naszych zdjęć ślubnych i ze sesji plenerowych z maja tego roku oraz podam Ci ceny za co ile płaciliśmy. Również prześlę Ci zdjęcia /kilkanaście mojego rodzeństwa z kilku rodzinnych imprez typu chrzciny, komunie i śluby oraz z 50 lecia ślubu Rodziców.
Od ponad 2 lat korzystamy z usług
/niestety nie mają naszych wcześniejszych zdjęć bo dysk na którym mieli magazynowane archiwum uległ uszkodzeniu/. Obecna strona jak mi mówili jest aktualizowana sukcesywnie bo poprzednia /była super/ została zlikwidowana z przyczyn technicznych.
Na dzień dzisiejszy jesteśmy zadowoleni z świadczonych przez nich usług, są elastyczni cenowo i przede wszystkim naturalni i nie wbici w dumę zawodową.

Reszta na privie i ewentualnie przy kawie :D możemy wspólnie pogadać.
Pozdrawiam

katarzynagabriela
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2012, 12:59
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: katarzynagabriela » wtorek, 3 stycznia 2012, 13:26

Zapraszamy na naszą stronę :)

akab
Częsty gość
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 25 stycznia 2011, 13:55
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: akab » czwartek, 12 stycznia 2012, 07:54

katarzynagabriela - już wcześniej trafiłam na waszą stronę. Zdjęcia - piękne :)

katarzynagabriela
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2012, 12:59
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: katarzynagabriela » niedziela, 15 stycznia 2012, 18:02

Bardzo dziękujemy :-)

wojciechmoskwa
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: środa, 30 listopada 2011, 10:15
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: wojciechmoskwa » poniedziałek, 30 stycznia 2012, 18:48

Wszystkich zainteresowanych artystyczną fotografią ślubną, sesją narzeczeńską, ciążową, fotografią Chrztu Św. lub wykonaniem fotoksiążki zapraszamy na naszą stronę:

kecaj.99
Częsty gość
Posty: 38
Rejestracja: czwartek, 19 lutego 2009, 17:09
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: kecaj.99 » czwartek, 2 lutego 2012, 13:50

solidnie i w dobrej cenie
www.snapshot.com.pl

madziek84
Przechodzień
Posty: 15
Rejestracja: piątek, 8 kwietnia 2011, 11:46
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: madziek84 » sobota, 4 lutego 2012, 16:40

ja moge polecic tego fotografa :)
http://www.fotowideofilm.pl/

ewika
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: środa, 8 lutego 2012, 19:55
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: ewika » środa, 8 lutego 2012, 20:00

Firma www.snapshot.com.pl robiła zdjecia u mojej kuzynki i jeżeli o fotki to spisała sie na piątkę z plusem a co do fotoksiążek które wykonują -rewelka Polecam

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Fotograf ślubny

Postautor: karmelek » środa, 8 lutego 2012, 20:47

Zawsze zaskakują mnie tacy zadowoleni konsumenci rejestrujący się specjalnie dla wyrazenia swego zadowolenia... :P

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości