Zespół weselny - który polecacie

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
Tiger_yoou
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 8 listopada 2009, 12:55
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: Tiger_yoou » wtorek, 24 stycznia 2012, 20:08

Od 4.500 to jest tylko 810 zł :-) a 450 do ZAiKS-u :lol:

Iwona23
Przechodzień
Posty: 25
Rejestracja: poniedziałek, 19 grudnia 2011, 09:43
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: Iwona23 » środa, 25 stycznia 2012, 08:04

franekskiba dobrze prawisz...

Podobno w tym roku w Łowiczu po kontrolach urzędu skarbowego wszystkie kapele zwinęły interes, albo niebawem zwiną, bo kontrole będą się nasilały.

Ponadto US w tym roku będzie mocno kontrolował...Również na celowniku urzędników będą osoby nie zgłaszające działalności gospodarczej.


Tiger_yoou
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 8 listopada 2009, 12:55
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: Tiger_yoou » środa, 25 stycznia 2012, 13:29

Ale o co wam chodzi........? Na takie tematy to nie to forum,a po drugie to chyba ani jedno z was jeszcze nie robiło wesela więc chyba nie wie o co chodzi. Rzecz w tym to jak najmniej zapłacić za zespół który bardzo dobrze bawi ludzi. Nie wiem jak was, ale mnie nie obchodzi co z tą kasą robią. Po weselu zostaje tylko wspomnienie i można wtedy powiedzieć: "Grali u mnie chłopaki, dużo nie wzięli, ale bawili naszych gości do samego rana. Byliśmy z nich zadowoleni". I coś jeszcze. Lepiej troszeczkę zaoszczędzić na weselu i mieć na dobry start w życiu. Jeżeli ktoś się nie zgadza z moim zdaniem możemy podyskutować na innym forum. Tu ludzie polecają zespoły dla których ta najważniejsza i najpiękniejsza chwila była CUDOWNA. :D

Awatar użytkownika
Szfiecu
Stały bywalec
Posty: 181
Rejestracja: piątek, 26 maja 2006, 14:07
Lokalizacja: Puerto Rico
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: Szfiecu » środa, 25 stycznia 2012, 13:44

nie chce mi się szukać we wcześniejszych postach, ale z czystym sumieniem mogę polecić tylko 1 zespół: Express.

http://expressband.republika.pl/

To jest ich stronka, biedna bo biedna ale jakieś tam info chociażby kontakt jest. Tomasz Górka jest z Bochni więc można się pewno spokojnie spotkać i pogadać. Grali kilka lat temu na moim weselu, w ostatnim czasie byłem na 2 gdzie również grali i nie stracili nic z profesjonalizmu, a dodatkowo śpiewa z nimi dziewczyna i na dodatek dodała coś do zespołu , a nie zepsuła go. Tak więc są warci kasy którą trzeba zapłacić (zapewne to ten wyższy pułap cenowy , ale tak jak mówię, warto!) Dodam, że chyba nigdy nie słyszałem o nich złej opinii.

franekskiba
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: sobota, 14 stycznia 2012, 15:48
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: franekskiba » środa, 25 stycznia 2012, 20:31

Jak to o co chodzi.Chyba nie wiesz co czeka Pare Młodą zatrudniająca zespól który nie płaci podatków.Jesli nie wiesz to zapytaj Pary Młode które były ostatnio wzywane do US. w tej sprawie...
Nie chodzi tutaj o zespoły ale równiez o kamerzystów fotografów.
W kwestii tanio...Mozna sobie kupic aparat i powiedziec wujkowi na weselu niech zrobi zdjecia...? mozna
MOzna przeciez zrobic 2 wesela na jednej sali - znaleśc kolezanke która tez w tym terminie wychodzi za mąż, wykorzystac jeden zespół,kamerzyste,fotografa ...Bedzie taniej prawda???????????????
Wiecie co jest najgorsze????????? Ze WY -młodzi nie słyszycie co o was mowia goscie weselni...
ZE BIDA...ZE oszczedzaja na wszystkim jedzeniu bo 2 posiłki,pojechali starym audi, organiscie pozałowali i grał tylko do kazania itd...(oczywiscie na weselu mowia ze wszystko ok)

Ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wesele organizujecie dla GOści nie dla siebie, zrozumcie to w koncu!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Szfiecu
Stały bywalec
Posty: 181
Rejestracja: piątek, 26 maja 2006, 14:07
Lokalizacja: Puerto Rico
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: Szfiecu » czwartek, 26 stycznia 2012, 11:10


sylwia143
Częsty gość
Posty: 35
Rejestracja: wtorek, 5 stycznia 2010, 22:29
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: sylwia143 » niedziela, 29 stycznia 2012, 00:21

Zgadzam się że Szfiecem Express Band nie ma sobie równych. Grali u mnie na weselu parę mies temu i gdyby nie byli dobrzy nie polecalibyśmy ich tak gorąco. Powiem tak wesele się udało byłam zadowolona z sali pogody itp ale najlepszy z tego wszystkiego był zespół. Byłam nimi zachwycona marzy mi się żeby pójść jeszcze kiedyś na wesele gdzie oni będą grali . Jak wspominał Szwiecu nie są tani ale ten najważniejszy dla mnie dzień uczynili wyjątkowym a to dla mnie było bezcenne. Chwała im za to.

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: belzebub » niedziela, 29 stycznia 2012, 11:50


zakrecona1985
Stały bywalec
Posty: 168
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 14:54
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: zakrecona1985 » poniedziałek, 30 stycznia 2012, 09:27

dokładnie spotkałam się z opiniami,że goście puste koperty dawali,co jest poniżej pasa,bo pojedzą pobawią się i jedno wielkie zero,bo oni myślą,że młodzi mają kupę kasy,więc oni nie muszą już im nic dawać,a co do gadania po weselu,to goście zawsze będą gadać,nie dogodzi się im,bo jak się zorganizuję duże wesele żeby zaprosić całą rodziną i już nie wystarczy na jakieś atrakcje czy zrezygnuje się z czegoś,to od razu jest gadanie,że jak ich nie stać było na duże wesele to lepiej żeby wcale nie robili, a z kolei jak się zrobi skromne wesele na 30 osób to znowu będą gadać ci co nie zostali zaproszeni,że co to za wesele,że tańszym kosztem się wykpili,a naprawdę nie zdają sobie sprawy jakie to wszystko jest drogie i że nie każdego stać na duże piękne wesele,i jedno co mnie denerwuję to to,że na komunię świętą dziecku do koperty dają więcej albo droższe prezenty dają niż młodym na weselu,to jest paranoja

sylwia143
Częsty gość
Posty: 35
Rejestracja: wtorek, 5 stycznia 2010, 22:29
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: sylwia143 » poniedziałek, 30 stycznia 2012, 16:49

Zależy jak kto do tego podchodzi jeśli ktoś wyprawia wesele z myślą żeby goście dali jak najwięcej kasy to jest bez sensu. Jeśli kogoś nie stać i bierze kredyt żeby odstawić wesele i potem całe wesele myśli tylko o tym ile goście dali do koperty no to wybaczcie ale dla mnie to głupota. Jak ktoś nie ma kasy niech zrobi przyjęcie i zaprosi najbliższą rodzinę. Wiadome jedni dają mniej drudzy więcej ale to akurat nie było dla nas ważne najważniejsze żeby goście się dobrze bawili no i my sami bo przecież my byliśmy w tym dniu najważniejsi. Robi się takie wesele na jakie kogo stać a nie potem ludzie przeżywają i narzekają że mało dostali albo że się nie zwróciło.

franekskiba
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: sobota, 14 stycznia 2012, 15:48
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: franekskiba » poniedziałek, 30 stycznia 2012, 17:39

Zapytajcie swoich rodziców jak wygladały ich wesela czy im sie zwróciło?
Jak przygotowywali wesele 2 tygodnie :pieczenie,przygotowanie dan ,wszystko pod tzw "plandeką" -brała w tym udział cała wies...
NIkt wtedy nie narzekał ze sie nie zwróciło....
Zdarzało sie ze wrzucali do kopert bilet na PKS.
Zapytajcie jak to im sie zwracało i jakie wtedy wszystko było tanie....

Olga24
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 10 stycznia 2012, 12:17
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: Olga24 » środa, 1 lutego 2012, 12:03

Ja osobiście polecam Express Band, którzy grali u mnie, a poza tym słyszałam też Tequillę i też są spoko. Jeśli chodzi o zadowolenie gości na weselach, to nigdy nie dogodzi wszystkim, tak już było, jest i będzie. Grunt żeby Młodzi żyli w zgodzie, docierali się i rozwijali swoją miłość, czego każdej parze życzę.

janek662
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: piątek, 4 lutego 2011, 22:46
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: janek662 » wtorek, 14 lutego 2012, 22:54

Ja polecam najlepszy zespół jaki może istnieć: TEQUILA Z ŻEGOCINY

wernyhora
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 2 lutego 2012, 11:18
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: wernyhora » środa, 15 lutego 2012, 17:37

A czy ktoś z Was miał okazję bawić się przy zespole Red Band z Myślenic? Jeśli tak to proszę o opinie.

tommi
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 13 marca 2012, 18:39
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: tommi » wtorek, 13 marca 2012, 18:48

Prosiłbym o jakieś "świeże" opinie na temat zespołu Ax Band, jak grają, jak się ludzie przy nich bawią itp.

Awatar użytkownika
maxi
Częsty gość
Posty: 93
Rejestracja: piątek, 16 września 2005, 11:04
Lokalizacja: 20°26' E 49°58' N
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: maxi » czwartek, 15 marca 2012, 14:58

Bardzo proszę o kontakt do zespołu "Bez szefa" z Bochni. Podobno są dobrzy.

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: przemo » czwartek, 15 marca 2012, 16:09

Przy zespole Akord bawił się ktoś ? trzech chłopaków z chodenic.

Pozdrawiam serdecznie.

tomek12
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 13 lipca 2012, 10:29
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: tomek12 » piątek, 13 lipca 2012, 10:37

trzech chlopakow ..? zalezy co kto lubi..:) Ja bylem ostatnio na weselu w nowym sączu, lokal sie nazywal alfa (bardzo przyjemnie) i bylo az pieciu chlopakow :D Z tego co mowili sa z brzeska a nazywaja sie bodajze luz czy jakos tak i naprawde grali fajnie, bez smucenia:)
oprocz tego slyszalem tez na weselu zespol route66 z krakowa a oni to juz wymiatali, zawodowe granie i wokale ale tez cena inna ...:D tak czy owak te zespoly zapadly w mojej pamieci najbardziej. pozdrawiam

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: przemo » piątek, 17 sierpnia 2012, 14:36

U mnie grał Akord. Trzech sympatycznych chłopaków z chodenic. Goście byli bardzo zadowoleni. Nie słyszałem złych opinii. Nie piją w ogóle podczas pracy i grają naprawdę nieźle. Koszty znacznie mniejsze niż przy kapelach 5/6 osobowych a zabawa wcale nie gorsza.
Polecam.

martak
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 22 sierpnia 2012, 15:25
Kontaktowanie:

Re: Zespół weselny - który polecacie

Postautor: martak » środa, 22 sierpnia 2012, 15:27

Czy ma ktos numer telefonu do zespołu TEQUILA? tego z żegociny czy rajbroty tego co są sami faceci. bardzo proszę o pomoc

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości