Warkocz - fryzura na ślub?

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ryba85
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 2 grudnia 2014, 17:26
Kontaktowanie:

Warkocz - fryzura na ślub?

Postautor: ryba85 » poniedziałek, 17 sierpnia 2015, 17:20

Dzień dobry,
mam taką oto sprawę, że moja dziewczyna postanowiła, że na ślubie będzie miała warkocz :shock:
To mnie dosyć zdziwiło, bo nigdy nie nosiła i nie nosi takich warkoczy na głowie. Szczerze powiedziawszy nie widziałem jej chyba nigdy w upiętych włosach, tym większe było moje zdziwienie jej decyzją. Nie powiem, wygląda on bardzo ładnie:

fot.
Tylko... nie wiem czy pasuje do mojej dziewczyny - czy jest jakiś sposób aby to sprawdzić? Słyszałem o tak zwanych makijażach i fryzurach ślubnych wtedy można byłoby ocenić czy całość (upicie+sukienka+dodatki) pasują do siebie. Czy któraś z Pań obecnych na forum miała coś takiego na głowie podczas ślubu?

zakrecona1985
Stały bywalec
Posty: 168
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 14:54
Kontaktowanie:

Re: Warkocz - fryzura na ślub?

Postautor: zakrecona1985 » poniedziałek, 17 sierpnia 2015, 17:58

wystarczy pójść do fryzjera na fryzurę próbną i już będzie wiedziała czy się będzie dobrze czuła w takiej fryzurze czy nie, ja za moja fryzurę ślubną zapłaciłam 40 albo 50 zł

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości