Protokół przedmałżeński

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
dziula64
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: środa, 26 lutego 2014, 13:29
Kontaktowanie:

Protokół przedmałżeński

Postautor: dziula64 » środa, 26 lutego 2014, 15:47

Hej, mam pytanie dotyczące protokołu i spowiedzi w kościele Św. Mikołaja.
Czy na protokole dobrze się powiedzieć że mieszkamy razem? Jak wtedy wygląda kwestia spowiedzi jest jedna czy dwie?
Spotkałam się z osobami które mieszkały razem i po protokole ksiądz powiedział żeby poszli tylko na 1 spowiedź(2 tyg wcześniej) i po spowiedzi dalej mogli mieszkać razem ale musieli powstrzymać się od współżycia do ślubu.
Jak to wyglądało u was? :)

kleszczyk
Częsty gość
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 16 sierpnia 2013, 18:45
Kontaktowanie:

Re: Protokół przedmałżeński

Postautor: kleszczyk » piątek, 18 kwietnia 2014, 15:32

Powinno to być ujednolicone, jednak co parafia to jest inaczej, nie wiem, skąd i dlaczego to ustalanie sobie własnych zasad.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości