A może surdut?

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
whenever
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 12 lutego 2014, 21:20
Kontaktowanie:

A może surdut?

Postautor: whenever » środa, 12 lutego 2014, 21:22

Chcę, żeby w tym wyjątkowym dniu mój ukochany miał na sobie coś wyjątkowego, pomyślałam o (za jego pełną akceptacją oczywiście). Nie ukrywam, że inspiracją był film „Cztery wesela i pogrzeb”, gdzie wszyscy panowie, po stronie pana młodego, zakładają właśnie charakterystyczne surduty :) pięknie to wyglądało.

lippsy
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 4 lutego 2014, 14:13
Kontaktowanie:

Re: A może surdut?

Postautor: lippsy » czwartek, 13 lutego 2014, 15:11

Surdut jest wg mnie swietnym pomyslem.
Szkoda, ze u na s w kraju jest tak malo popularny i zamias tego kroluja tanie garnitury.
Surdut to klasyka szyku i dobrze byloby, zeby ludzie w koncu to zauwazyli i docenili.


kleszczyk
Częsty gość
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 16 sierpnia 2013, 18:45
Kontaktowanie:

Re: A może surdut?

Postautor: kleszczyk » piątek, 18 kwietnia 2014, 15:07

Tylko większość par chce myśleć praktycznie, kupują suknię ślubną, którą się założy tylko raz, to chociaż garnitur chcą mieć na dłużej i dlatego wybierają klasyczne, "pospolite" kroje. Jednak trzeba zauważyć, że ślubna ewoluuje i stroje na tę wyjątkową okazję coraz częściej są właśnie takie "na jeden raz".

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości