Wodzirej/drużba weselny pilnie poszukiwany!

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
meggii
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 14 stycznia 2012, 14:52
Kontaktowanie:

Wodzirej/drużba weselny pilnie poszukiwany!

Postautor: meggii » sobota, 1 czerwca 2013, 14:14

Proszę dajcie namiary na jakiegoś dobrego wodzireja...
Dowiedziałam się że nasza orkiestra nie prowadzi "wyprowadzin" z domu, a ślub za parę miesięcy... pomóżcie!
Pozdrawiam

antyspi
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek, 18 lipca 2011, 21:46
Kontaktowanie:

Re: Wodzirej/drużba weselny pilnie poszukiwany!

Postautor: antyspi » niedziela, 2 czerwca 2013, 06:36

Trochę dziwne, że Twoja orkiestra nie prowadzi "wyprowadzin". Z tego co się orientuje orkiestry zawsze przyjeżdzają pod dom. Może mieszkasz w bloku i dlatego nie chcą przyjechać, bo się po prostu nie zmieszczą. Ja z moją orkiestrą symfoniczną PSM z Krakowa ustaliłem, żeby przyjechało tylko 40 osób pod dom - wtedy wszyscy się zmieszczą.

Może lepiej było wziąć zespół muzyczny. Oni zawsze pojawiają się pod domem. Jeżeli będziesz chciała jakieś namiary - napisz.
Pozdrawiam.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości