Buty Ślubne w Bochni - Warto?

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
buchat007
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 20 maja 2013, 11:40
Kontaktowanie:

Buty Ślubne w Bochni - Warto?

Postautor: buchat007 » piątek, 31 maja 2013, 22:02

Witam wszystkich, mam do Was pytanie, cz warto się wybrać do Bochni na zakup butów ślubnych? czy lepiej ruszyć na Kraków? mam stosunkowo mało czasu na buszowanie po sklepach, więc jeśli ktoś ma jakieś namiary to będę wdzięczna :) pozdrawiam :)

Korbolla
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 15 lipca 2015, 18:57
Kontaktowanie:

Re: Buty Ślubne w Bochni - Warto?

Postautor: Korbolla » środa, 15 lipca 2015, 19:11

Ja pochodzę z Bochni, ale jeśli mam być szczera, to wolę robić zakupy w sieci... Najczęściej w tym sklepie Trochę z lenistwa, ale głównie z oszczędności, bo nie znalazłam tańszego sklepu, który posiada fajne buty.

Adda
Przechodzień
Posty: 14
Rejestracja: wtorek, 23 czerwca 2015, 22:45
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Buty Ślubne w Bochni - Warto?

Postautor: Adda » środa, 15 lipca 2015, 21:10

Sama też zdecydowałam się na zakup butów ślubnych w sklepie internetowym, a konkretnie były to buty polskiego producenta Growikar . Jeżeli nawet komuś nie spodobają się modele dostępne w sklepie, może zamówić sobie takie buty ślubne, jakie najbardziej mu odpowiadają. Wszystkie szczegóły są podawane drogą e-mailowa i tak sobie myślę, że jest to też bardzo fajna opcja.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość