sala weselna z okrągłymi stolikami

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ink@
Przechodzień
Posty: 24
Rejestracja: środa, 6 sierpnia 2008, 20:43
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

sala weselna z okrągłymi stolikami

Postautor: Ink@ » niedziela, 24 marca 2013, 22:33

Witam,
Czy ktoś z Was wie czy gdzieś w okolicy znajduję się jakaś sala weselna oferująca okrągłe stoły dla gości? Chodzi mi o coś takiego:
sala1.jpg

sprinter
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 2 stycznia 2012, 17:22
Kontaktowanie:

Re: sala weselna z okrągłymi stolikami

Postautor: sprinter » poniedziałek, 25 marca 2013, 16:57

Witam

Ja swoje przyjęcie weselne organizowałem w Karczmie Myśliwskiej w Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek. Wraz z żoną mieliśmy do wyboru stoliki okrągłe i prostokątne. Wybraliśmy prostokątne ponieważ łatwiej mogliśmy rozmieścić naszych gości, ale okrągłe stoliki w ich restauracji zrobiły na nas ogromne wrażenie. Dostałem kilka zdjęć na swojego email - mogę przesłać. Wiem też że mają zdjęcia na swoim profilu na naszej klasie. Naprawdę robią wrażenie. :shock:

zakrecona1985
Stały bywalec
Posty: 168
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 14:54
Kontaktowanie:

Re: sala weselna z okrągłymi stolikami

Postautor: zakrecona1985 » poniedziałek, 25 marca 2013, 18:03

restauracja august w Brzesku ma okrągłe stoły i smaczne jedzenie, byłam tam 2 lata temu na weselu a za 2 tyg znowu tam bedę więc sprawdzę czy nadal jest tam tak dobre jedzenie i obsługa:)

Awatar użytkownika
bułgareczka
Częsty gość
Posty: 46
Rejestracja: piątek, 6 listopada 2009, 20:12
Lokalizacja: Bocheńka:)
Kontaktowanie:

Re: sala weselna z okrągłymi stolikami

Postautor: bułgareczka » piątek, 5 kwietnia 2013, 18:48

Sprinter zapomniałeś dodać ,że w Borku za okrągłe stoliki się dodatkowo płaci- chyba 100 zł za jeden.

sprinter
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 2 stycznia 2012, 17:22
Kontaktowanie:

Re: sala weselna z okrągłymi stolikami

Postautor: sprinter » poniedziałek, 8 kwietnia 2013, 09:29

Niedawno byliśmy na obiedzie w Borku. Z ciekawości porównywaliśmy ofertę i jej zmiany od naszego wesela i pragnę donieść że opłata za okrągłe stoliki została zniesiona :D

czarnula0
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: czwartek, 3 lutego 2011, 12:42
Kontaktowanie:

Re: sala weselna z okrągłymi stolikami

Postautor: czarnula0 » wtorek, 9 kwietnia 2013, 12:09

Restauracja Grota ma w ofercie okrągłe lub prostokątne stoliki. Za okrągłe stoliki jest dodatkowa opłata (nie pamiętam jaka), ale wyglądają naprawdę ślicznie i elegancko. Pozdrawiam

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości