Kasztel/Borek - zespół?

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Stevie69
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 15 lutego 2013, 09:28
Kontaktowanie:

Kasztel/Borek - zespół?

Postautor: Stevie69 » piątek, 15 lutego 2013, 09:39

Witam wszystkich,
Zaczynamy rozglądać się z Narzeczoną za salą i zespołem. Naszą uwagę przyciągnął hotel Kasztel w Rzezawie przy E4. Czy ktoś był tam na weselu?
Ciekawą opcją wydaje się być też Borek (CAW), Karczma Myśliwska jest ciekawie urządzona- jest duża osobna sala gdzie gra zespól i się tańczy na pewno jest dużym plusem. Bardzo fajna okolica, możliwość zakwaterowania gości. Jedyną niewiadomą dla nas jest jakość obsługi i jedzenia - wspomoże ktoś opinią?

Był ktoś na weselu gdzie grał zespół Feta Band ?
http://www.fetaband.pl/fetaband/

Wibi
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 15 lutego 2013, 09:28
Kontaktowanie:

Re: Kasztel/Borek - zespół?

Postautor: Wibi » piątek, 15 lutego 2013, 10:15

CAW Borek - moim zdaniem lepsza alternatywa niż Kasztel.

katarine
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 15 lutego 2013, 13:59
Kontaktowanie:

Re: Kasztel/Borek - zespół?

Postautor: katarine » piątek, 15 lutego 2013, 14:16

Grali wesele u mojej koleżanki z pracy. Uważam, że grają świetnie, te ich stroje i show jaki robią super sprawa:)

DOMINIK123456
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 22 grudnia 2012, 09:43
Kontaktowanie:

Re: Kasztel/Borek - zespół?

Postautor: DOMINIK123456 » niedziela, 17 lutego 2013, 12:47

witam bylem na weselu w obu lokalach jedzenie mi nie smakowalo male porcje , na kawe czekałem wraz z narzyczona 35 minut , sam szukam i nie polecam tych sal nikomu pozdrawiam. aha i zimny rosól w hotelu kasztel dostałem.

Stevie69
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 15 lutego 2013, 09:28
Kontaktowanie:

Re: Kasztel/Borek - zespół?

Postautor: Stevie69 » środa, 27 lutego 2013, 08:31

Dominik, dawno byłeś na weselu w Kasztelu?
Wybraliśmy się ostatnio na obiad do Kasztelu i byłem więcej niż zadowolony.(Wiem,że obiad dla paru osób to nie to samo co wesele dla 150 osób ale jednak buduje to jakąś opinię).
Ostatnio zmienili kucharza,bo poprzedni popsuł o nich opinie i w tym momencie starają się nadrobić.

Z Borku rezygnuje, słyszałem wiele opinii od znajomych ,że imprezy przez nich organizowane ostatnio okazały się wielką klapą i ludzie którzy chętnie wykupywali miejsca w CAW Borek nigdy się tam więcej nie wybiorą...a zdecydowana większość z nich przerzuciła się na Kasztel.
Byłem w Kasztelu przed wieczorem walentynkowym, rezerwacji dokonało więcej niż 100 osób,a spodziewali się około 200stu - to chyba o czymś świadczy :)

eurostudent
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 24 marca 2013, 20:38
Kontaktowanie:

Re: Kasztel/Borek - zespół?

Postautor: eurostudent » niedziela, 24 marca 2013, 22:24

Witam.
Jeśli jest ktoś zainteresowany terminem wesela jeszcze w tym roku to mam do odstąpienia termin 26.10,2013 r w lokalu w okolicach Bochni i Brzeska. Zainteresowanych dalszymi szczegółami proszę o odpowiedź na forum.
Pozdrawiam.

sprinter
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 2 stycznia 2012, 17:22
Kontaktowanie:

Re: Kasztel/Borek - zespół?

Postautor: sprinter » poniedziałek, 25 marca 2013, 17:20

Witam
Swoje przyjęcie weselne zrealizowałem w Karczmie Myśliwskiej w Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek w momencie kiedy nie było jeszcze Restauracji Kasztel. Było to najlepiej przygotowane i zrealizowane przyjęcie na jakim miałem okazje być :D . Naprawdę ja, moja żona i nasi goście byli bardzo zadowoleni i nie mamy żadnych obaw polecając ten lokal na przyjęcia weselne - pełna profeska. Jeśli chodzi o Kasztel to mieliśmy okazję kilkukrotnie zatrzymać się tam na niedzielny obiad i za każdym razem jest coraz lepiej. Widać że starają się poprawiać jakość - nie oznacza to że jest bardzo dobrze, ale widać poprawę w stosunku do tego co było kilka miesięcy wcześniej. Myślę że jeszcze muszą zdobyć sporo doświadczeń i umiejętności. Ale niedzielny obiad dla 4 osób to nie to samo co realizacja przyjęcia dla 120 osób. Przy realizacji przyjęcia weselnego, które ma być wyjątkowe warto wesprzeć się doświadczeniem i odpowiednimi umiejętnościami osób które mają go przygotowywać. Na korzyść Borku oczywiście po za moją subiektywną opinią przemawia także cała przestrzeń wokół restauracji, z której prawie wszyscy goście korzystali spacerując popołudniem i wieczorem ( Park tematyczny wśród dzieci zrobił furrorę ) a której Kasztel nie posiada.
Gdybyśmy jeszcze raz mieli wybierać to również wybrali byśmy Karczmę Myśliwską :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości