Obrączki

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
pinezka
Stały bywalec
Posty: 153
Rejestracja: środa, 12 lutego 2014, 15:04
Kontaktowanie:

Re: Obrączki

Postautor: pinezka » piątek, 10 lipca 2015, 11:52

Moi znajomi zamawiali obrączki według własnego projektu i znajomego złotnika i wyglądało to bardzo ciekawie.

Karmelkowa
Częsty gość
Posty: 31
Rejestracja: czwartek, 17 września 2015, 10:58
Kontaktowanie:

Re: Obrączki

Postautor: Karmelkowa » środa, 7 października 2015, 11:59

my dostaliśmy obrączki po ciotce, ale dla mnie są to troszkę pechowe, wujek zmarł niecały rok po ślubie więc sprzedaliśmy je i kupiliśmy nowe, a sprzedaliśmy tutaj bo najkorzystniej www.skup.zlota.pl

Tarantula
Częsty gość
Posty: 70
Rejestracja: środa, 25 listopada 2015, 14:56
Kontaktowanie:

Re: Obrączki

Postautor: Tarantula » poniedziałek, 12 listopada 2018, 23:14

My z mężem obrączki kupiliśmy na https://www.michelson.pl/ :) Już dawno dawno temu upatrzyliśmy sobie tam dwukolorowe obrączki i pozostaliśmy właśnie przy nich. Są naprawdę nietuzinkowe i jak się później okazało- świetnie prezentują się na ręce. No i mój pierścionek zaręczynowy też pochodzi od nich, więc miałam pewność co do dobrej jakości :D

Bogusz
Stały bywalec
Posty: 180
Rejestracja: czwartek, 12 lutego 2015, 15:17
Kontaktowanie:

Re: Obrączki

Postautor: Bogusz » czwartek, 21 lutego 2019, 12:28

Dwukolorowe czyli jakiego koloru, złoto i...

Marrek
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: wtorek, 26 kwietnia 2016, 14:52
Kontaktowanie:

Re: Obrączki

Postautor: Marrek » środa, 8 maja 2019, 11:04

Mój brat piękne złote obrączki kupił w Plus Lombardzie w Nowej Soli - http://www.plus-lombard.pl/ . Był to zupełny przypadek. Kiedyś weszliśmy w poszukiwaniu konsoli, ale jak zobaczył piękne złote obrączki to nie mógł się powstrzymać, a data ślubu zbliżała mu się wielkimi krokami. Nie dość, że obrączki mu się spodobały to były jeszcze w atrakcyjnej cenie, ponieważ podobne obrączki za którymi się rozglądał u jubilera były 3 razy droższe. Poszliśmy po konsolę, a wyszliśmy z obrączkami. Choć był z tego plus ponieważ jako drużba obrączki miałem z głowy, nie mogłem ich tylko zgubić! ;)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość